Allereerste comedyshow 'Smaad' van Vincent Voeten te zien op Streamz
Vincent Voeten gooit zijn leven over een andere boeg. Nog niet zo lang geleden was hij politieagent, maar nu brengt hij zijn allereerste comedyshow 'Smaad' -een knipoog naar zijn vorige job.
Vincent staat nog maar sinds 2016 op de planken, maar werd in 2022 al meteen tot Humo's Comedy Cup winnaar gekroond en is niet meer weg te denken uit het Vlaamse comedylandschap. Gitzwarte humor en grappen zonder gimmicks zijn zijn handelsmerk. Bekijk nu een fragment uit zijn zaalshow 'Smaad'. De volledige comedyshow is vanaf 21 november exclusief te zien op Streamz.
Vincent Voeten staat pas sinds 2016 op de planken, maar aan het talent van deze voormalige politieagent uit de Kempen valt niet te twijfelen. In 2017 schopte hij het al tot in de finale van de Lunatic Comedy Award en in datzelfde jaar won hij de Utrechtse Comedy Talent Award – de grootste stand-up wedstrijd van Nederland. Kort daarna werd hij opgepikt door Jens Dendoncker en ging hij op tour als Young One met Michael Van Peel en als support voor Alex Agnew, twee gevestigde namen in de stand-up comedy scène. In 2022 won hij ook de 13e editie van Humo's Comedy Cup.
Vorig jaar debuteerde hij als comedian met zijn allereerste zaalshow 'Smaad' waarvan we al een voorproefje kregen in de Streamz Original reeks 'Humo's Comedy Cup: De weg naar de finale'. Zijn handelsmerk? Gitzwarte humor met snoeiharde grappen zonder tierlantijntjes in een gortdroge vertelling, geïnspireerd zijn grote voorbeelden Jimmy Carr en Anthony Jeselnik. Geen enkel heilig huisje blijft dan ook overeind. Met een strak gezicht en zonder een spier te vertrekken, vuurt hij de ene grap na de andere op het publiek af. Geen verhaal, geen rode draad, enkel grappen. Of zoals hij zelf zegt: 'Not for the faint of heart.'
De comedyshow 'Smaad' van Vincent Voeten is vanaf 21 november exclusief te zien op Streamz. Daarnaast brengt Streamz elke maand nog andere nieuwe Vlaamse zaalshows vol humor.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Nieuwe namen voor romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Astrid Kersseboom verteller van 'The Passion 2026'
- Peter Lubbers nieuwe Directeur Content RTL en Videoland
- Drie idealisten strijden voor verandering in KRO-NCRV's 'Het Systeem'
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Jernilius en Esila
- Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren met zijn bod op tekening van Le Corbusier
- Amerikaanse ambassadeur Joe Popolo bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Pointer' zet onderzoek naar AI-chatbots verder
- Alex Warren, Roxy Dekker en Suzan & Freek grote winnaars tijdens Qmusic Top 40 Live in Rotterdam Ahoy
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Loretta Sage, een beroemde romanschrijfster, is samen met Alan, het covermodel van haar nieuwste boek, op promotietour. Tijdens deze tournee worden ze ontvoerd door een excentrieke miljardair die hoopt dat Loretta hem naar de mythische schat uit haar boek kan leiden.
'The Lost City', film uit 2022 met oa. Sandra Bullock<, om 20.30 uur op VTM./strong>



































