Allereerste comedyshow 'Smaad' van Vincent Voeten te zien op Streamz
Vincent Voeten gooit zijn leven over een andere boeg. Nog niet zo lang geleden was hij politieagent, maar nu brengt hij zijn allereerste comedyshow 'Smaad' -een knipoog naar zijn vorige job.
Vincent staat nog maar sinds 2016 op de planken, maar werd in 2022 al meteen tot Humo's Comedy Cup winnaar gekroond en is niet meer weg te denken uit het Vlaamse comedylandschap. Gitzwarte humor en grappen zonder gimmicks zijn zijn handelsmerk. Bekijk nu een fragment uit zijn zaalshow 'Smaad'. De volledige comedyshow is vanaf 21 november exclusief te zien op Streamz.
Vincent Voeten staat pas sinds 2016 op de planken, maar aan het talent van deze voormalige politieagent uit de Kempen valt niet te twijfelen. In 2017 schopte hij het al tot in de finale van de Lunatic Comedy Award en in datzelfde jaar won hij de Utrechtse Comedy Talent Award – de grootste stand-up wedstrijd van Nederland. Kort daarna werd hij opgepikt door Jens Dendoncker en ging hij op tour als Young One met Michael Van Peel en als support voor Alex Agnew, twee gevestigde namen in de stand-up comedy scène. In 2022 won hij ook de 13e editie van Humo's Comedy Cup.
Vorig jaar debuteerde hij als comedian met zijn allereerste zaalshow 'Smaad' waarvan we al een voorproefje kregen in de Streamz Original reeks 'Humo's Comedy Cup: De weg naar de finale'. Zijn handelsmerk? Gitzwarte humor met snoeiharde grappen zonder tierlantijntjes in een gortdroge vertelling, geïnspireerd zijn grote voorbeelden Jimmy Carr en Anthony Jeselnik. Geen enkel heilig huisje blijft dan ook overeind. Met een strak gezicht en zonder een spier te vertrekken, vuurt hij de ene grap na de andere op het publiek af. Geen verhaal, geen rode draad, enkel grappen. Of zoals hij zelf zegt: 'Not for the faint of heart.'
De comedyshow 'Smaad' van Vincent Voeten is vanaf 21 november exclusief te zien op Streamz. Daarnaast brengt Streamz elke maand nog andere nieuwe Vlaamse zaalshows vol humor.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Carrie ten Napel brengt 'Ode aan onze Veteranen'
- Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' dit najaar terug, met James Cooke als host
- Wereldrecord voor Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe: iconisch koppel uit 'Familie' verovert Guinness Book of Records
- Nieuw programma 'World's Bargain Dream Homes' op HGTV
- Kijkcijfers: dinsdag 23 juni 2026
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

Er komt regelmatig een knappe gescheiden piloot langs in het snoephuisje. Mimi denkt dat de man een crush op haar heeft. Jeanne is er echter van overtuigd dat hij eerder een oogje op haar heeft. De twee dames zetten elk hun beste beentje voor om de man te charmeren.
'De Kotmadam', om 18.15 uur op VTM.



































