Achtste finales UEFA Champions League LIVE bij Veronica

Voetballiefhebbers kunnen hun hart ophalen: de achtste finales van de UEFA Champions Leaguewedstrijden zijn in aantocht en live te volgen bij Veronica.
De 16 beste voetbalclubs van Europa strijden voor een plek in de kwartfinales van de UEFA Champions League. Vanaf volgende week staat Veronica weer geheel in het teken van deze spannende live duels op de dinsdag- en woensdagavond.
Op dinsdag 18 februari is de eerste achtste finale, die live te zien is bij Veronica, de wedstrijd Atletico Madrid – Liverpool. Bij de bezoekers en titelhouder komen we Oranje-internationals Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum tegen. Net als steraanvaller Mo Salah zijn zij niet weg te denken uit de basis van Jürgen Klopp. Na Atletico Madrid – Liverpool is er een uitgebreide samenvatting te zien van Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain.
Woensdag 19 februari 2020: TOTTENHAM HOTSPUR – RB LEIPZIG
Op woensdag 19 februari is de wedstrijd Tottenham Hotspur – Leipzig live te volgen bij Veronica. De nieuwe club van Steven Bergwijn bereikte vorig seizoen nog de finale. Na afloop van deze wedstrijd zien we een lange samenvatting van Atalanta Bergamo – Valencia, een confrontatie tussen Marten de Roon en Hans Hateboer aan de ene kant en Jasper Cillessen aan de andere kant.
Dinsdag 25 februari 2020: NAPOLI – FC BARCELONA
Op dinsdag 25 februari gaat het Barcelona van superster Lionel Messi en Frenkie de Jong op bezoek bij het Italiaanse Napoli. Deze partij is live te zien bij Veronica.
Woensdag 26 februari 2020: REAL MADRID – MANCHESTER CITY
Op woensdag 26 februari is de wedstrijd Real Madrid – Manchester City live te zien bij Veronica. Real is met 13 eindzeges recordhouder, terwijl het City van Pep Guardiola snakt naar de allereerste CL-trofee.
De live-uitzendingen op Veronica starten om 20.30 uur met een uitgebreide voorbeschouwing en worden gepresenteerd door Wilfred Genee en Hélène Hendriks. René van der Gijp, Wim Kieft en Johan Derksen zijn de vaste analisten, het commentaar bij de wedstrijden wordt verzorgd door Vincent Schildkamp en Wytse van der Goot.
https://www.veronicatv.nl/
veronicatv.nl
veronicatv
Meer artikels over Veronica
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Niet in talkshow, maar in Vlaanderen: Marco Borsato maakt opvallende tv-comeback in programma van Sergio Herman
- Veronica viert 50ste verjaardag met jubileumprogramma
- Marco Borsato keert na zes jaar terug op tv: emotioneel weerzien met Sergio Herman in 'Sergio in Italië'
- Rosanne Pits nieuw gezicht van 'Zin in Zappelin'
- Bert van Leeuwen ontmoet mensen die niet worden opgegeven 'Soep, Sores en Soelaas'
- 'De Dierenarts van Yorkshire' vanaf dinsdag nieuw bij MAX
- Documentaire Ida Does laat zien hoe het Mauritshuis omgaat met zijn koloniale geschiedenis
- 'Beyond Paradise' seizoen 4 in première op BBC NL en op BBC NL+
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'So You Think You Can Dance'?
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz
Kijktip van de dag

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.
'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.



































