Acda en de Munnik treedt op bij 'Qmusic Top 40 Awards Live'
Acda en de Munnik zijn toegevoegd aan de klinkende line up van de 'Qmusic Top 40 Awards Live'. Dit is zojuist bekendgemaakt in de Q-middagshow met Domien Verschuuren, samen met de primeur van hun nieuwe single 'Tussendoor' en de aankondiging van hun eerste album in 10 jaar.
Het muzikale duo bestaat uit Thomas Acda en Paul de Munnik en werd bekend met hits als 'Niet Of Nooit Geweest' en 'Het Regent Zonnestralen'. Ze maakten eerder dit jaar hun comeback met een nieuwe single 'Morgen Wordt Fantastisch', hun eerste gezamenlijke muziek in een decennium. 'De Top 40 Awards' worden op zaterdag 3 februari 2024 uitgereikt in Rotterdam Ahoy.
Thomas Acda en Paul de Munnik ontmoetten elkaar in 1988 op de kleinkunstacademie in Amsterdam waar ze samenwerkten aan verschillende projecten. Ze scoorden hun eerste hit bij het grote publiek met 'Niet Of Nooit Geweest', gevolgd door hits als 'Het Regent Zonnestralen' en 'De Kapitein Deel II'. Het succes zorgde voor uitverkochte theatershows en muziekprijzen zoals Edisons, een Gouden en een Zilveren Harp. Nadat de twee in 2015 besloten te stoppen als duo om zelfstandig door te gaan, keerden ze dit jaar terug met nieuwe muziek en zes reünieconcerten in de Ziggo Dome, die in razend tempo zijn uitverkocht. De volgende mogelijkheid om ze te zien is dus bij de 'Qmusic Top 40 Awards Live' op 3 februari in Rotterdam Ahoy.
De toch al indrukwekkende line-up van de 'Qmusic Top 40 Awards' wordt hiermee verder aangevuld, na de eerdere bekendmaking van DI-RECT, Antoon, Flemming, Cian Ducrot, Suzan & Freek, Kris Kross Amsterdam, Rondé, Claude, Marco Schuitmaker en Hannah Mae & Metejoor. Onder het motto 'Let's Celebrate Music' gaat meer dan 2,5 uur lang het dak van Rotterdam Ahoy eraf.
'Qmusic Top 40 Awards'
De 'Top 40 Awards' worden sinds de komst van de Top 40 naar Qmusic in 2019 uitgereikt. Het is een jaarlijkse traditie geworden om de meest succesvolle artiesten van het afgelopen jaar in het zonnetje te zetten. Ook voor dit jaar reikt Domien Verschuuren prijzen uit namens de belangrijkste hitlijst van Nederland. Er worden onder andere prijzen uitgereikt voor Beste Nieuwkomer, Grootste Hit en Beste Artiest. Alle awards worden toegekend op basis van de prestatie van de artiesten en tracks in de Top 40 over het hele jaar 2023.
Tickets voor de 'Qmusic Top 40 Awards' zijn verkrijgbaar op Qmusic.nl.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de vier finalisten van 'Project Dans'
- Alles of niets in de callback van 'So You Think You Can Dance': 'Dance For Your Life' beslist wie nog kans maakt op de studioshows
- 'Door de Bomen' laat gasten weer ontsnappen aan dagelijkse druk
- 'En toen was er new wave': over het ontstaan en de impact van de Belgische 'nieuwe golf'
- Laatste tickets voor de Cross Battles zetten coaches van 'The Voice' onder zware druk
- Woensdag in 'Nomaden': 'Defying the junta: Filmmakers in Hiding'
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Waar zijn de drones?
- Dinsdag in 'Nomaden': de wandelende kostuums van Kinshasa
- Emotionele oproep ouders vermoorde Ralf (13) in 'Opsporing Verzocht'
- 'De Dierenarts van Yorkshire' vanaf dinsdag nieuw bij MAX
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz
Kijktip van de dag

In oktober en november vorig jaar signaleerde men op verschillende plaatsen in België drones. Ze verschenen boven meerdere militaire bases en luchthavens. Brussels Airport moest zelfs meerdere keren tijdelijk sluiten. Minister van Defensie Theo Francken en legerstafchef Frederik Vansina gaven herhaaldelijk toelichting in de media.
'Pano', om 20.45 uur op VRT 1.



































