538 en Armin van Buuren verlengen samenwerking

Armin van Buuren maakte vrijdagavond in 'RTL Late Night' bekend dat zijn radioshow 'A State of Trance' de komende jaren te horen is op Radio 538.
'A State of Trance' wordt iedere vrijdagavond uitgezonden op 538 en is ook te horen op 538Dance Radio.
'A State of Trance' is wereldwijd een van de meest populaire dance radioshows en wordt gemaakt door een van de meest geliefde dj's ter wereld: Armin van Buuren. De twee uur durende show trekt wekelijks veertig miljoen luisteraars uit meer dan 80 verschillende landen en leverde de vijfvoudig #1-dj van de wereld meerdere jaren achter elkaar de award voor Best Mix Radio Show tijdens de Winter Music Conference in Miami.
Menno de Boer – radio director 538: 'Er zijn maar weinig dj’s die nét zoveel passie in het radio maken stoppen als het maken van grote hits. Zijn shows zijn uitdagend en nemen je mee in een muzikale trip dwars door de geluidsbarrière. Armin = 538! We zijn heel trots dat we dat de komende tijd samen kunnen uitdragen!'
Armin van Buuren: ''A State Of Trance' is nu al ruim zeven jaar te horen op Radio 538 en ik ben heel blij dat we onze langdurige samenwerking kunnen doorzetten de aankomende jaren. Ik heb een gevoel dat we samen de dancemuziek nog steviger op de kaart hebben gezet in Nederland en ben heel trots dat we dit sinds een jaar ook met beeld op TV 538 kunnen doen. Het is een prachtige samenwerking met een top team waarbij passie voor muziek centraal staat en ik ben heel blij dat we hier nog lang mee door gaan!'
'A State of Trance' wordt elke vrijdag tussen 23.00 en 01.00 uur uitgezonden op Radio 538. Op zaterdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur en maandag tussen 20.00 en 22.00 uur is 'A State of Trance' te horen op 538Dance Radio.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Documentaire 'Fukushima: Days That Shocked The World' op Discovery
- Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
- Omroep MAX herhaalt campagne nepagenten
- ‘Lalalady’ uit Junior Eurosong waagt 14 jaar later haar kans in 'The Voice'
- 'Ik Vertrek' volgt Simoon en Arrie naar Spanje
- Vader en dochter Vosters staan samen in de rechtbank: 'Pleiten met je eigen kind schept een speciale band'
- Jill zaait chaos in 'De Box': tactisch fluitsignaal zorgt voor blinde paniek
- Nieuw MAX-programma 'Samen Digitaal' geeft ouderen vertrouwen online
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak!
Kijktip van de dag

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.
'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.



































