538-dj's regelen versterking voor 'Missie 538'

Van 14 tot en met 18 december staat Radio 538 geheel in het teken van de voedselbank. Tijdens 'Missie 538' gooit 538 de programmering om, bepalen luisteraars de muziek en gaan de dj's gezamenlijk zoveel mogelijk geld ophalen voor de voedselbank.
Sinds de aankondiging van 'Missie 538', in oktober, kwamen er veel spontane ideeën voor acties binnen. Luisteraars melden zich bij 538 met eigen initiatieven voor de voedselbank. Om alle initiatieven in goede banen te leiden, introduceert 538 een platform voor eigen acties voor 'Missie 538'.
Programmering Radio 538 – 14 tot en met 18 december
Tijdens 'Missie 538' gaat de reguliere programmering op de schop. 'De 538 Ochtendshow met Frank Dane' gaat een uur langer door en 'Coen & Sander' starten een uur eerder. Klaas van der Eerden sluit zich aan bij Wietze en Chris en ook zij maken een show van vier uur. Gelegenheidsduo Barend van Deelen en Ivo van Breukelen doen 19.00 – 00.00 uur en Mart en Niek presenteren het eerste deel van de nacht. Daniël Lippens maakt programma van 03.00 – 06.00 uur met wisselende gasten, waar onder Nienke Plas en Iris Enthoven.
06.00 – 11.00 uur: De 538 Ochtendshow met Frank Dane
11.00 – 15.00 uur: Wietze, Chris en Klaas
15.00 – 19.00 uur: De Coen en Sander Show
19.00 – 00.00 uur: Barend van Deelen en Ivo van Breukelen
00.00 – 03.00 uur: Mart Meijer en Niek van der Bruggen
03.00 – 06.00 uur: Daniël Lippens met speciale gasten
Alle andere 538-dj's gaan tijdens 'Missie 538' het land in, op zoek naar mooie en bijzondere verhalen van klanten, vrijwilligers en luisteraars die een eigen actie zijn gestart.
Podcastserie
Speciaal voor 'Missie 538' ontwikkelt 538 een podcastserie. In de nieuwe podcastserie 'Missie 538 - De route' ontdekken 538-dj’s hoe de voedselbank aan de 50 miljoen producten komt die zij jaarlijks uitdelen in hun voedselpakketten. De dj’s volgen letterlijk de route van het voedsel, door zelf onderdeel van het proces te zijn. De eerste twee afleveringen staan nu online. In aflevering 1 volgt Mart Meijer de route van Soupalicious, van fabriek tot aan de tafel van de cliënten van de voedselbank. In aflevering 2 gaat Jelte aan de slag bij Bakker Hilvers in Arnhem, die wekelijks zo’n 1000 broden bakt voor de voedselbank. Barend duikt in aflevering drie de kas in om de groente- en fruitbrigade te helpen. Zij zorgen ervoor dat er steeds minder groente en fruit verspild wordt.
'Missie 538' voor de voedselbank
Bijna één miljoen mensen leven in Nederland onder de armoedegrens. De voedselbank helpt de mensen die het financieel echt even niet redden door ze tijdelijk te voorzien van voedselpakketten, helaas zijn dat er door de coronacrisis steeds meer. Daarom komt Radio 538 in actie, met maar één missie: zoveel mogelijk geld voor voedselpakketten ophalen. Voor 5 euro kan de voedselbank een gezin aan één voedselpakket helpen.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 23, 24, 25 en 26 maart 2026
- Driedelige serie 'Inside the Kim Kardashian Heist' nieuw op TLC
- Raven van Dorst met X in paspoort reist door het Amerika van Trump in nieuw seizoen 'Nachtdieren USA'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Dit zijn de highlights van National Geographic in april
- Ontdek wat er in april op STAR Channel te zien is
- Superhelden, ninja’s en paasmysteries in april op Cartoon Network
- Cartoonito viert het voorjaar met actie, humor en non-stop plezier
- Hiervoor kan je in april op Pickx+ terecht
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
- De Nostalgie-luisteraar eert Prince met een plek op nr. 1 in de '80's Top 1500'
Multimedia SPOTLIGHT
-
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië
Kijktip van de dag

Jan merkt dat Roos ineens anders is: vrolijk, lief voor haar broer en opvallend zelfverzekerd. JP en Julie maken zich ook zorgen, en Jan raakt steeds meer in de war. Wat zit er echt achter haar plotselinge verandering, en hoe moet hij omgaan met alles wat hij ontdekt?
'Boomer', om 20.50 uur op VRT 1.



































