538-dj's regelen versterking voor 'Missie 538'

Van 14 tot en met 18 december staat Radio 538 geheel in het teken van de voedselbank. Tijdens 'Missie 538' gooit 538 de programmering om, bepalen luisteraars de muziek en gaan de dj's gezamenlijk zoveel mogelijk geld ophalen voor de voedselbank.
Sinds de aankondiging van 'Missie 538', in oktober, kwamen er veel spontane ideeën voor acties binnen. Luisteraars melden zich bij 538 met eigen initiatieven voor de voedselbank. Om alle initiatieven in goede banen te leiden, introduceert 538 een platform voor eigen acties voor 'Missie 538'.
Programmering Radio 538 – 14 tot en met 18 december
Tijdens 'Missie 538' gaat de reguliere programmering op de schop. 'De 538 Ochtendshow met Frank Dane' gaat een uur langer door en 'Coen & Sander' starten een uur eerder. Klaas van der Eerden sluit zich aan bij Wietze en Chris en ook zij maken een show van vier uur. Gelegenheidsduo Barend van Deelen en Ivo van Breukelen doen 19.00 – 00.00 uur en Mart en Niek presenteren het eerste deel van de nacht. Daniël Lippens maakt programma van 03.00 – 06.00 uur met wisselende gasten, waar onder Nienke Plas en Iris Enthoven.
06.00 – 11.00 uur: De 538 Ochtendshow met Frank Dane
11.00 – 15.00 uur: Wietze, Chris en Klaas
15.00 – 19.00 uur: De Coen en Sander Show
19.00 – 00.00 uur: Barend van Deelen en Ivo van Breukelen
00.00 – 03.00 uur: Mart Meijer en Niek van der Bruggen
03.00 – 06.00 uur: Daniël Lippens met speciale gasten
Alle andere 538-dj's gaan tijdens 'Missie 538' het land in, op zoek naar mooie en bijzondere verhalen van klanten, vrijwilligers en luisteraars die een eigen actie zijn gestart.
Podcastserie
Speciaal voor 'Missie 538' ontwikkelt 538 een podcastserie. In de nieuwe podcastserie 'Missie 538 - De route' ontdekken 538-dj’s hoe de voedselbank aan de 50 miljoen producten komt die zij jaarlijks uitdelen in hun voedselpakketten. De dj’s volgen letterlijk de route van het voedsel, door zelf onderdeel van het proces te zijn. De eerste twee afleveringen staan nu online. In aflevering 1 volgt Mart Meijer de route van Soupalicious, van fabriek tot aan de tafel van de cliënten van de voedselbank. In aflevering 2 gaat Jelte aan de slag bij Bakker Hilvers in Arnhem, die wekelijks zo’n 1000 broden bakt voor de voedselbank. Barend duikt in aflevering drie de kas in om de groente- en fruitbrigade te helpen. Zij zorgen ervoor dat er steeds minder groente en fruit verspild wordt.
'Missie 538' voor de voedselbank
Bijna één miljoen mensen leven in Nederland onder de armoedegrens. De voedselbank helpt de mensen die het financieel echt even niet redden door ze tijdelijk te voorzien van voedselpakketten, helaas zijn dat er door de coronacrisis steeds meer. Daarom komt Radio 538 in actie, met maar één missie: zoveel mogelijk geld voor voedselpakketten ophalen. Voor 5 euro kan de voedselbank een gezin aan één voedselpakket helpen.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Blind Getrouwd 2026': zo gaat het nu met de koppels!
- Kijkcijfers: dinsdag 27 oktober 2026
- Van peepshow tot politiek: 'Bij ons op de Wallen' is terug
- Zes humoristen schrijven een afscheidsrede in 'De Laatste Lach'
- Patrick Lodiers laat comedians en acteurs los op het nieuws in 'Wat speelt er'
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Kijk 'NPO Doc: Erfenis van liefde' op NPO 3
- Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in 'Boerderij van Dorst'
- Happily ever after? Of een echtscheiding rijker? Je ontdekt het in 'Blind Getrouwd, De Reünie'
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.
'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.




































