538 blijft nummer één in de ochtend

De '538 Ochtendshow met Frank Dane' is verreweg het best beluisterde programma tussen 6.00 en 10.00 uur. Het marktaandeel in 20-49 jaar in dit tijdvak is 20,3 % en daarmee staat 'De 538 Ochtendshow' op ruime voorsprong ten opzichte van de andere ochtendshows.
In 10+ is het marktaandeel 14,0 % en daarmee is de afstand tot de andere ochtendshows ook aanzienlijk. Wekelijks luisteren er 1,3 miljoen 20-49 jarigen naar de nieuwe ochtendshow van 538. Dit is nagenoeg hetzelfde aantal luisteraars dat 'Evers Staat Op' in dezelfde periode vorig jaar had. Het gehele marktaandeel van 538 stijgt van 10,1 % in december'18-januari'19 naar 10,5 % in januari-februari'19. Dit blijkt uit de vandaag door NLO/GfK gepubliceerde luistercijfers.
Menno de Boer – radio director 538: ‘We zijn trots dat we met 538 het marktleiderschap in de ochtend hebben vastgehouden en dat met een fonkelnieuwe show. Het neerzetten van een goede ochtendshow is een proces wat tijd nodig heeft, maar de eerste vruchten werpen zich duidelijk af. Frank en zijn team hebben een magische combinatie van scherpte op inhoud, humor en sfeer. We zijn apetrots op deze cijfers, die laten zien dat onze luisteraars de show omarmen.'
'De 538 Ochtendshow' met Frank Dane
Frank Dane presenteert samen met Jelte van der Goot, nieuwslezer Henk Blok, Hannelore Zwitserlood en Jelmer Gussinklo iedere ochtend 'De 538 Ochtendshow'. Giel de Winter (StukTV) en Britt Dekker zijn wekelijks met vaste bijdragen te horen. Frank sprak de afgelopen maanden in zijn uitzending met de meest actuele gasten waaronder Mark Rutte, Arjen Robben en Sven Kramer. Ook waren er live optredens van onder andere André Hazes, Gavin James, Krezip en Duncan Laurence. Om 9.00 uur bepalen luisteraars wat er gedraaid wordt tijdens 'Die Verrückte Halbe Stunde'. Deze wordt iedere vrijdag op unieke wijze aan elkaar gemixed door dj Chris Deluxe. Ook speelde Frank in februari het spel 'de Mystery BN'er', waarbij de luisteraar moest raden welke BN'er er aan de telefoon hing.
Bron: NLO/GfK, ma-vr 06.00-10.00 uur, 20-49 jaar, marktaandeel/weekbereik
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Groene dromen over de grens in 'BinnensteBuitenland'
- Rob Geus keert terug op SBS6 met nieuw programma 'De Hygiënepolitie'
- BNNVARA presenteert 'Schwalbe': nieuwe mockumentary-serie van makers 'Rundfunk'
- 'Nog Eén Keer Fit' volgt oud-topvoetballers Wesley Sneijder, Wim Kieft en Royston Drenthe in hun strijd met gewicht en discipline
- Floortje Dessing terug met seizoen 10 van 'Floortje naar het Einde van de Wereld'
- 'Opsporing Verzocht' kijk je vanaf nu op maandag
- 'Radar' is maandag terug met een nieuw seizoen
- Reizen Asterix? Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X'
- Dit zijn de kandidaten voor de derde week van ‘De Dag van Vandaag’
- Wat wordt dé 'Lievelingskost' van Vlaanderen in 'Dagelijkse Kost'?
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

De stagiairs ronden hun eerste, intense week af: Bart staat oog in oog met een oude bekende als patiënte, Aaron verzorgt een zware hoofdwonde en krijgt een levensles, Siska raakt emotioneel bij een ziek kind en William ploetert in de keuken.
'Een Echte Job', om 20.40 uur op VTM.



































