3FM-dj's Eva en Frank maken radio op fietsvakantie

Veel Nederlanders vieren deze zomervakantie in eigen land en dat is helemaal geen straf, laten 3FM-dj's Frank en Eva komende week zien en horen.
Van maandag 13 juli tot en met vrijdag 17 juli maken zij de 3FM-middagshow 'Frank & Eva: Welkom Bij De Club' (BNNVARA) live vanaf de fiets. De 3FM-dj's bezoeken de mooiste plekken van Nederland, zoals de Biesbosch en de molens op de Kinderdijk. Het dj-duo doet het niet alleen: Frank en Eva fietsen namelijk langs bij Di-rect, trappen de Vaalserberg op met wielerheld Michael Boogerd en varen een rondje met Jordy van Het Gezelschap en De Likt.
Frank en Eva: 'Door de coronacrisis is Nederland dit jaar hét vakantieland voor Nederlanders! En wij gaan laten zien hoe leuk het is, juist op de normaal toeristische plekken zoals de Kinderdijk en het Drielandenpunt!'
Route:
Maandag 13 juli: Biesbosch – Dordrecht – Kinderdijk
Van misschien wel het mooiste natuurgebied van Nederland, de Biesbosch, via de historische binnenstad van de onontdekte parel Dordrecht naar de molens van Kinderdijk. Daar staan normaal busladingen toeristen, maar nu kun je er in alle rust op de fiets heen.
Dinsdag 14 juli: Wassenaar – Voorburg – Den Haag - Scheveningen
Pretparken en musea in overvloed in de regio Wassenaar-Den Haag. En er schijnt ook ergens een restaurant in een rijdende tram te zijn, of staat de tram nou in het restaurant? Via het Binnenhof eindigen Frank en Eva met de voetjes in het zand van Scheveningen.
Woensdag 15 juli: Kampen – Zwolle
Frank en Eva zijn in het land van de IJssel en starten in de historische binnenstad van Kampen waar ergens de langste sigaar ter wereld moet liggen. Vanaf daar fietsen Frank en Eva langs de rivier naar Zwolle, waar nog dino's leven en ze van lekker eten en hiphop houden.
Donderdag 16 juli: Groesbeek – Oosterbeek – Heilig Landstichting – Nijmegen
De fietstocht start in een boscafé net over de grens in Duitsland, voert ons langs Afrikaanse landen in de heuvels rond Groesbeek, via de finish van de Via Gladiola naar de Waalkade die normaal rond deze tijd van het jaar in het teken staat van de Vierdaagse. Daar is nog één terras (Ope Sientje) dat moedig weerstand biedt.
Vrijdag 17 juli: Valkenburg – Drielandenpunt
De laatste dag duiken Frank en Eva het Limburgse heuvelland in, om daar op het hoogtepunt te stoppen. De tocht voert van de kabelbaan in Valkenburg, via een verborgen wijngaard naar het hoogste punt van Nederland: de Vaalseberg.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Niels Destadsbader sluit bijzondere deal met twee dealers in 'Stukken Van Mensen' en opent veiling voor het goede doel
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Muziek voor iedereen: AVROTROS Klassiek in actie voor Leerorkest
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
Multimedia SPOTLIGHT
-
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'?
Kijktip van de dag

Bea en Ben lijken de perfecte match. Na een geweldige eerste date gebeurt er echter iets waardoor hun vurige aantrekkingskracht afkoelt tot het vriespunt. Dat verandert wanneer hun paden weer kruisen op een bruiloft in Australië en ze besluiten zich voor te doen als een koppel.
'Anyone But You', film uit 2023 met oa. Sydney Sweeney en Glen Powell, om 20.35 uur op VTM.



































