3FM-dj's Eva en Frank maken radio op fietsvakantie

Veel Nederlanders vieren deze zomervakantie in eigen land en dat is helemaal geen straf, laten 3FM-dj's Frank en Eva komende week zien en horen.
Van maandag 13 juli tot en met vrijdag 17 juli maken zij de 3FM-middagshow 'Frank & Eva: Welkom Bij De Club' (BNNVARA) live vanaf de fiets. De 3FM-dj's bezoeken de mooiste plekken van Nederland, zoals de Biesbosch en de molens op de Kinderdijk. Het dj-duo doet het niet alleen: Frank en Eva fietsen namelijk langs bij Di-rect, trappen de Vaalserberg op met wielerheld Michael Boogerd en varen een rondje met Jordy van Het Gezelschap en De Likt.
Frank en Eva: 'Door de coronacrisis is Nederland dit jaar hét vakantieland voor Nederlanders! En wij gaan laten zien hoe leuk het is, juist op de normaal toeristische plekken zoals de Kinderdijk en het Drielandenpunt!'
Route:
Maandag 13 juli: Biesbosch – Dordrecht – Kinderdijk
Van misschien wel het mooiste natuurgebied van Nederland, de Biesbosch, via de historische binnenstad van de onontdekte parel Dordrecht naar de molens van Kinderdijk. Daar staan normaal busladingen toeristen, maar nu kun je er in alle rust op de fiets heen.
Dinsdag 14 juli: Wassenaar – Voorburg – Den Haag - Scheveningen
Pretparken en musea in overvloed in de regio Wassenaar-Den Haag. En er schijnt ook ergens een restaurant in een rijdende tram te zijn, of staat de tram nou in het restaurant? Via het Binnenhof eindigen Frank en Eva met de voetjes in het zand van Scheveningen.
Woensdag 15 juli: Kampen – Zwolle
Frank en Eva zijn in het land van de IJssel en starten in de historische binnenstad van Kampen waar ergens de langste sigaar ter wereld moet liggen. Vanaf daar fietsen Frank en Eva langs de rivier naar Zwolle, waar nog dino's leven en ze van lekker eten en hiphop houden.
Donderdag 16 juli: Groesbeek – Oosterbeek – Heilig Landstichting – Nijmegen
De fietstocht start in een boscafé net over de grens in Duitsland, voert ons langs Afrikaanse landen in de heuvels rond Groesbeek, via de finish van de Via Gladiola naar de Waalkade die normaal rond deze tijd van het jaar in het teken staat van de Vierdaagse. Daar is nog één terras (Ope Sientje) dat moedig weerstand biedt.
Vrijdag 17 juli: Valkenburg – Drielandenpunt
De laatste dag duiken Frank en Eva het Limburgse heuvelland in, om daar op het hoogtepunt te stoppen. De tocht voert van de kabelbaan in Valkenburg, via een verborgen wijngaard naar het hoogste punt van Nederland: de Vaalseberg.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze 'Huis Gemaakt'-koppels mogen verder verbouwen in Kessel en Wielsbeke
- Dit zijn alle deelnemers van het nieuwe seizoen 'De Container Cup' (en er zitten verrassingen tussen)
- Hartverscheurende keuzes in 'The Voice van Vlaanderen': Big Battles eisen hun tol
- 'De Mutti’s' op vakantie, en plots kapen 6 bekende Pappi’s hun podcast
- Vanaf vandaag op VRT MAX: Ella Leyers als verpleegkundige Amanda in 'Dag & Nacht' 2
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Vlaamse catch-scene
- Topdokter Guy T’Sjoen mikt via 'Komen Eten' op plekje in 'Viva La Feta': 'Een open sollicitatie'
- D-day in Kessel en Wielsbeke: wie valt af in 'Huis Gemaakt'?
- Aanranding Den Haag en rellen Breda in 'Opsporing Verzocht'
- Dit zie je in april op de Disney Channels
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
Kijktip van de dag

De introductie van stagiair Willem verloopt stroef: verloskundige Louise weigert hem te begeleiden. Ella neemt Willem onder haar hoede bij de geplande bevalling van een doodgeboren baby. Arts-assistent Frederik heeft op zijn beurt moeite met de autoritaire anesthesist Jacob. Intussen tobt Ella met haar eigen zwangerschap. Ze maakt een afspraak bij de abortuskliniek, maar vertelt dit niet aan Jerry.
'Dag & Nacht', om 21.30 uur op VRT 1.



































