'3FM Awards' opent deuren voor 1000 bezoekers

De '3FM Awards' in TivoliVredenburg opent op donderdag 15 april de deuren voor duizend bezoekers. De Awardshow van NPO 3FM wordt door Fieldlab Evenementen gebruikt voor een volgend praktijkonderzoek.
De jongerenzender en muziekpodium TivoliVredenburg faciliteren hiermee het onderzoek van Fieldlab naar evenementen met een grotere capaciteit. De kaartverkoop voor de '3FM Awards' start woensdag 7 april om 10.00 uur.
Sharid Alles, zendermanager van NPO 3FM: 'Ik ben heel blij dat we met 3FM een bijdrage kunnen leveren aan het onderzoek dat Fieldlab doet met diverse evenementen. We hebben een grenzeloze passie voor muziek, festivals, concerten en alles wat vernieuwend is. Dat zit in ons DNA. Tegelijkertijd maken we ons al langere tijd zorgen over de evenementensector die door corona hard geraakt wordt én over onze jonge doelgroep die tegen de muren opknalt van verveling. Initiatieven die ervoor zorgen dat het weer mogelijk is om evenementen te organiseren en de poppodia te openen, juichen we niet alleen toe; daar willen we aan bijdragen. Daarom is 3FM in gesprek gegaan met Fieldlab en zijn we blij dat de awardshow het volgende Fieldlab pilotevenement wordt.'
Nederlandse popmuziek vieren
Nu Fieldlab de '3FM Awards' omarmt als pilotevenement, komt alles bij elkaar.
De awardshow stond al in het teken van 'licht aan het einde van de tunnel': een positieve blik vooruit in de hoop dat we straks weer naar festivals, feesten en concerten kunnen. Sharid Alles: 'Dat we na dit zware jaar de Nederlandse popmuziek kunnen vieren met ons geliefde publiek erbij, dat voelt fantastisch en maakt ons trots.'
Kaartverkoop '3FM Awards'
De kaartverkoop voor de '3FM Awards' in TivoliVredenburg start woensdag 7 april om 10.00 uur via www.3fm.nl/awards. Vanaf nu kunnen luisteraars via 3FM kaarten winnen voor de awardshow. De line-up is eerder al bekendgemaakt: Chef’Special met het Metropole Orkest, Krezip, Nana Adjoa en 3FM Talent Froukje geven een uniek optreden via opgenomen beelden die het publiek op schermen kan zien. Live-concerten worden verzorgd door Son Mieux en The Vices.
Wetenschappelijk experiment
Bezoekers kunnen de '3FM Awards' bijwonen omdat het programma onderdeel is van een wetenschappelijk experiment en daarom verbonden is aan een aantal voorwaarden. Zo wordt om een actieve medewerking gevraagd in diverse onderzoeken en handelingen rondom het evenement en moet iedereen via een sneltest negatief getest zijn.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe TLC-show '6000-lb Diaries' volgt mensen van meer dan 270 kg: kan Dr. Now het verschil maken?
- 'De Krokusquiz' is terug! Ontdek de 10 BV-teams die strijden voor de prijzentafel!
- Nieuw seizoen van 'Death in Paradise' maandag in première op BBC NL
- Deze gasten zie je in het nieuwe seizoen van 'Dit Was Het Nieuws'
- Nieuw seizoen 'Yous & Yay in het Wild' op NPO 3
- Seizoen 15 van 'Death in Paradise' te zien op BBC First
- Over deze onderwerpen heeft 'Radar' het maandag
- Maandag in 'Close Up': Zet 'm op, Isabella!
- 'Alles in orde!' houdt halt bij de familie Van Beeck
- Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi': 'Als dit bij u zou gebeuren, is het kot hier te klein!'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
- Sky Radio Valentijn Top 50 te horen tijdens Valentijnsdag
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box'
Kijktip van de dag

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.
'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.



































