'3Doc: De Vlucht van Ronnie' bij de VPRO

vrijdag 6 maart 2020

Het jaar 2019 was een cruciaal jaar voor Ronnie Flex, één van Nederlands succesvolste rappers. Hij won de Popprijs, had miljoenen streams en speelde op alle grote festivals.

Tegelijkertijd worstelde hij met het vaderschap, de druk om een nieuw album te maken, depressies en een drank- en drugsprobleem. '3Doc: De Vlucht van Ronnie' volgt hem tijdens dit bewogen jaar. We zien zijn successen, maar ook zijn kwetsbare en onzekere kant. Gaat het hem lukken grip op zijn leven te krijgen?


Regisseur Sacha Vermeulen volgde opnieuw een jaar lang Ronnie Flex in dit vervolg op Alleen met iedereen uit 2017. De nieuwe documentaire laat de keerzijde van zijn succes, en zijn persoonlijke struggles zien. Ronnie is een grote popster op de vlucht voor de realiteit van het dagelijks leven en zijn nieuwe rol als vader. Hij probeert op het rechte pad te blijven en aan zichzelf te werken. Dat is makkelijker gezegd dan gedaan. De druk van een nieuw album maakt zijn leven niet eenvoudig. Gaat het hem lukken?

Regisseur Sacha Vermeulen: 'Ronnie heeft een bijzondere binnenwereld, en struggelt met onzekerheden die veel jongeren van zijn generatie zullen herkennen. Mede daarom is zijn oprechtheid hartverwarmend en bovenal noodzakelijk. De docu is een classic coming of age verhaal.'

Ronnie Flex: 'Vanaf de dag dat mijn dochter Nori geboren was, dacht ik voor ’t eerst: al die Ronnie Flex shit het boeit me niet. Ze heeft schoolgeld nodig, en speelgoed, ze is de eerste in mijn leven. Zo bezeten als ik van mijn muziek was, ik had gewoon nooit gedacht dat ik iets belangrijker zou kunnen vinden dan dat.'

Over de maker
Sacha Vermeulen begon haar carrière als regisseur in 2000 bij MTV Networks. Vijf jaar later ging ze verder als freelance regisseur voor de VPRO, Vice, BNN/VARA en NTR. Ze heeft meegewerkt aan de documentaire 'De Jeugd van Tegenwoordig: De formule' (VPRO). Verder was ze betrokken als maker bij programma’s over Lowlands, IDFA, Holland Festival, Villa Achterwerk, Beestieboys, ReChill, DWDD Spin off, Pinkpop, 3voor12, Top2000, Zwarte Cross, en de 3FM Awards. In 2017 debuteerde ze als documentairemaker met de film 'Ronnie Flex, alleen met iedereen' (VPRO). Daarna volgden meer documentaires, zoals 'Bijzondere Dagen in Nederland: Kerst' (BNN/VARA), en de 3-delige documentaireserie '30 Jaar Dutch Dance' (VPRO).

'3doc: De Vlucht van Ronnie' is mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van Fonds 21.

Uitzending zaterdag 7 maart om 22.05 uur op NPO 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De vijftienjarige Lara werd geboren in een mannelijk lichaam, maar wil als meisje door het leven gaan. Haar dagelijkse leven bestaat uit het innemen van hormoonremmers en wachten op vrouwelijke hormoontherapie en de operatie die uiteindelijk haar geslacht zal afstemmen op haar identiteit. Ondertussen streeft ze haar droom na: ballerina worden.

'Girl', film uit 2018 van Lukas Dhont met oa. Victor Polster, om 20.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:45
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:00
    Geen uitzending
    05:50
    Kabouter Plop
  • 02:45
    Geen uitzending
    07:15
    Ik Vertrek
  • 01:05
    Geen uitzending
    23:30
    Resident Evil: Afterlife
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:15
    The Endgame
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:50
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    10:25
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:00
    Criminal Minds
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    See
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    C.S.I. New York
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:13
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:30
    Bon Appetit
    02:20
    Het Weekmenu
  • 05:10
    Midsomer Murders
    03:15
    Ripper Street
  • 05:10
    NCIS
    01:15
    The Resident
  • 03:40
    NOS Journaal
    01:45
    EenVandaag
  • 02:20
    Nieuwsuur
    01:25
    Dit is de Week
  • 04:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:10
    First Dates