'3 Op Reis' zet tocht door Colombia verder

zaterdag 7 maart 2020

Chris reist verder door een deel van Colombia dat tot voor kort gesloten was voor reizigers. Hier maakte terreurorganisatie FARC decennialang de dienst uit.

Maar sinds er in 2016 een vredesakkoord is getekend, openden ook de deuren naar een gebied dat decennialang verborgen bleef voor de rest van de wereld. Deze week reist hij verder richting het dorpje Mesetas, waar hij raft over de onontdekte Río Güejar en slaapt bij een familie die, na te zijn gevlucht, nu weer is terug gekeerd om een eigen homestay te beginnen.


Maurice is dichtbij huis in het Vlaamse Mechelen. Tot voor kort een stad in slechte staat: vuil en onveilig. Dat moest anders vonden de bewoners, en daar gaf het gemeentebestuur gehoor aan. Ze stimuleerden allerlei nieuwe initiatieven, en dat wierp zijn vruchten af. Dat viel ook de rest van de wereld op: inmiddels is Mechelen benoemd tot 'Europese stad van de toekomst'. Maurice ontmoet een aantal creatieve geesten die het tij hebben gekeerd.

Nienke eindigt haar reis door Bhutan in het stadje Paro. Ze ontmoet studente Thinley die haar meer leert over boeddhisme. Samen hangen ze gebedsvlaggen op. Nienke wandelt verder naar het hoogste punt van de Chele La Pass, het eindpunt van een bijzondere reis.

'3 op Reis', om 19.50 uur bij BNNVARA op NPO 3.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Kotmadam' (VTM)

Het putje in de veranda stinkt en Victor ergert zich blauw. Jeanne verplicht Jef het meteen op te lossen. Maar Jef maakt het alleen maar veel erger: er ontsnapt nu ook een dikke groene wolk. Victor en Jeanne zijn ervan overtuigd dat het zeer giftig is.

'De Kotmadam', om 18.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    02:00
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 09:10
    Timbalo
    06:00
    Tik Tak
  • 09:00
    Nils Holgersson
    01:25
    Geen uitzending
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:50
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    The Goldbergs
    01:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:25
    Geen uitzending
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:05
    Friends
    02:30
    Geen uitzending
  • 08:55
    Seal Team
    02:15
    Pawn Stars
  • 09:05
    De Sterrenkaart
    02:20
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 09:05
    Snapped
    02:15
    Geen uitzending
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:06
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:05
    De Zomerkeuken
    02:15
    Foodies & The City
  • 09:10
    Midsomer Murders
    02:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 09:05
    Scrubs
    02:35
    Below Deck
  • 09:00
    NOS Journaal
    02:15
    NOS WK Avond
  • 09:10
    Nederland in Beweging
    02:06
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:05
    Babar en de belevenissen van Badou
    02:25
    EenVandaag