15-jarige Hanny vrij dankzij 'Vermist'

Dankzij een tip bij 'Vermist' heeft de politie Hanny van Dijk kunnen ontzetten, die sinds 26 april was vermist. Het 15-jarige meisje verbleef op een adres vlak bij de Duitse grens en werd daar, samen met de bewoner van het pand, van haar bed gelicht.
De 15-jarige Hanny was weggelopen uit een instelling in Kortehemmen om bij haar vriendje onder te duiken. Toen deze in detentie moest zitten, zocht ze haar heil bij foute kennissen. Daar kreeg ze tijdelijk een dak boven haar hoofd en veel wiet, maar mocht ze geen contact meer met het thuisfront hebben. Een leeftijdgenootje die zag dat het niet goed ging met Hanny tipte 'Vermist'. Hanny's opgeluchte moeder vertelt in het programma over de barre omstandigheden waarin haar kind leefde.
Boodschap van overleden halfzus
De 66-jarige Herma te Water Mulder heeft 'Vermist' ingeschakeld na een seance, waarin de geest van haar overleden halfzus haar opriep uit te zoeken wat er met haar is gebeurd. Herma: 'Mijn 6-jarige kleindochter Roos heeft sinds haar jeugd ademhalingsproblemen. We kregen uiteindelijk het advies om een zogenaamde 'familieopstelling' te maken. Het medium kreeg tijdens die seance een soort spasme. Daarin maakte mijn halfzus, die ik niet goed ken, zich via het medium kenbaar aan mijn kleindochter. Ze gaf aan dat haar 'iets ergs' zou zijn overkomen en dat ze niet in de vergetelheid wilde raken. Best heftig allemaal.'
De doorgaans nuchtere Herma neemt de boodschap wel serieus en schakelt 'Vermist' in. Ze weet dat haar vader Harm te Water Mulder uit een eerder huwelijk al een dochter had, maar over haar werd thuis nooit gesproken. Als Herma vervolgens te horen krijgt dat haar halfzus al twintig jaar terug is overleden, wordt het verhaal voor haar en haar dochter Maddie nog raadselachtiger.
Herma hoopt dat haar overleden zus kinderen heeft die mogelijk weten waarom hun 'zoekende' moeder aan haar kleindochter verscheen. Herma: 'Roosje het sinds de seance overigens niet meer benauwd.'
'Vermist', dinsdag 3 juni om 20.30 uur bij de TROS op Nederland 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wat RTL niet aandurfde: Mathijs van Nieuwkerk keert terug op televisie bij SBS6!
- Kijkcijfers: woensdag 27 mei 2026
- Financieel expert Chris Sugira wordt nieuwe geldexpert van VTM NIEUWS
- De legendarische survivalstrijd is terug: opnames nieuw seizoen van 'Expeditie Robinson' met bekende Vlamingen en Nederlanders gestart
- Bas, Finn, Joris of Maëlle: wie wint 'The Voice van Vlaanderen 2026'?
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': zorgen om de energierekening
- Opmerkelijke bekentenis van Viktor in 'Brieven Aan Samson': 'Ik kon pas op mijn twaalfde fietsen'
- 'Zembla' onderzoekt de oprukkende jeugdcriminaliteit
- Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt'
- Europees debutant Crystal Palace tegen volksclub Rayo Vallecano in de Conference League-finale op Ziggo Sport
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
- Véronique De Kock opent haar eigen B&B… op de radio
- Bram Krikke elke vrijdagochtend naast Mattie Valk te horen in de Qmusic-ochtendshow
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

De calltakers krijgen te maken met onder meer een bootje in nood op zee, een acute longembolie, een carjacking met een baseballbat, een elektrische fiets die tegen een lantaarnpaal knalt en een colonne buitenlandse brandweervoertuigen op weg naar Oekraïne.
'De Noodcentrale', om 20.45 uur op VRT 1.



































