15-jarige Hanny vrij dankzij 'Vermist'

Dankzij een tip bij 'Vermist' heeft de politie Hanny van Dijk kunnen ontzetten, die sinds 26 april was vermist. Het 15-jarige meisje verbleef op een adres vlak bij de Duitse grens en werd daar, samen met de bewoner van het pand, van haar bed gelicht.
De 15-jarige Hanny was weggelopen uit een instelling in Kortehemmen om bij haar vriendje onder te duiken. Toen deze in detentie moest zitten, zocht ze haar heil bij foute kennissen. Daar kreeg ze tijdelijk een dak boven haar hoofd en veel wiet, maar mocht ze geen contact meer met het thuisfront hebben. Een leeftijdgenootje die zag dat het niet goed ging met Hanny tipte 'Vermist'. Hanny's opgeluchte moeder vertelt in het programma over de barre omstandigheden waarin haar kind leefde.
Boodschap van overleden halfzus
De 66-jarige Herma te Water Mulder heeft 'Vermist' ingeschakeld na een seance, waarin de geest van haar overleden halfzus haar opriep uit te zoeken wat er met haar is gebeurd. Herma: 'Mijn 6-jarige kleindochter Roos heeft sinds haar jeugd ademhalingsproblemen. We kregen uiteindelijk het advies om een zogenaamde 'familieopstelling' te maken. Het medium kreeg tijdens die seance een soort spasme. Daarin maakte mijn halfzus, die ik niet goed ken, zich via het medium kenbaar aan mijn kleindochter. Ze gaf aan dat haar 'iets ergs' zou zijn overkomen en dat ze niet in de vergetelheid wilde raken. Best heftig allemaal.'
De doorgaans nuchtere Herma neemt de boodschap wel serieus en schakelt 'Vermist' in. Ze weet dat haar vader Harm te Water Mulder uit een eerder huwelijk al een dochter had, maar over haar werd thuis nooit gesproken. Als Herma vervolgens te horen krijgt dat haar halfzus al twintig jaar terug is overleden, wordt het verhaal voor haar en haar dochter Maddie nog raadselachtiger.
Herma hoopt dat haar overleden zus kinderen heeft die mogelijk weten waarom hun 'zoekende' moeder aan haar kleindochter verscheen. Herma: 'Roosje het sinds de seance overigens niet meer benauwd.'
'Vermist', dinsdag 3 juni om 20.30 uur bij de TROS op Nederland 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Bart Van Loo gidst je door Bourgondisch Brussel in nieuwe VRT PodWalk
- Content creator Jef zorgt voor primeur in 'So You Think You Can Dance': 'Ik wil géén Golden Ticket'
- Karine Claassen trekt naar onbekende leefwerelden in 'Op een Ander'
- 'De Trein' neemt kijkers mee op een exclusieve rit achter de schermen van NMBS
- Kijkcijfers: 13, 14 en 15 maart 2026
- 'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is': Wesley kent spelverloop van 'De Box' beter dan allesweter Koen
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Dorian
- Frank Boeckx, Joris Brys, Goedele Liekens en Sarah Vandeursen maken het bont in 'Komen Eten': van bodyshots tot gesneuvelde glazen
- Beelden verdachten aanslag Joodse school in 'Opsporing Verzocht'
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Castricum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box'
Kijktip van de dag

Dieter en Sigrid zijn al vroeg op pad om de asperges voor het voorgerecht vers uit het veld te steken bij de aspergeboer. Intussen leren de andere medewerkers elkaar beter kennen in het vakantiehuis. In het restaurant is het vandaag de officiële opening en boer Olivier krijgt de eer om het lint door te knippen. Sigrid en Christine hebben het moeilijk met de tafelnummering.
'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.



































