15-jarige Hanny vrij dankzij 'Vermist'

Dankzij een tip bij 'Vermist' heeft de politie Hanny van Dijk kunnen ontzetten, die sinds 26 april was vermist. Het 15-jarige meisje verbleef op een adres vlak bij de Duitse grens en werd daar, samen met de bewoner van het pand, van haar bed gelicht.
De 15-jarige Hanny was weggelopen uit een instelling in Kortehemmen om bij haar vriendje onder te duiken. Toen deze in detentie moest zitten, zocht ze haar heil bij foute kennissen. Daar kreeg ze tijdelijk een dak boven haar hoofd en veel wiet, maar mocht ze geen contact meer met het thuisfront hebben. Een leeftijdgenootje die zag dat het niet goed ging met Hanny tipte 'Vermist'. Hanny's opgeluchte moeder vertelt in het programma over de barre omstandigheden waarin haar kind leefde.
Boodschap van overleden halfzus
De 66-jarige Herma te Water Mulder heeft 'Vermist' ingeschakeld na een seance, waarin de geest van haar overleden halfzus haar opriep uit te zoeken wat er met haar is gebeurd. Herma: 'Mijn 6-jarige kleindochter Roos heeft sinds haar jeugd ademhalingsproblemen. We kregen uiteindelijk het advies om een zogenaamde 'familieopstelling' te maken. Het medium kreeg tijdens die seance een soort spasme. Daarin maakte mijn halfzus, die ik niet goed ken, zich via het medium kenbaar aan mijn kleindochter. Ze gaf aan dat haar 'iets ergs' zou zijn overkomen en dat ze niet in de vergetelheid wilde raken. Best heftig allemaal.'
De doorgaans nuchtere Herma neemt de boodschap wel serieus en schakelt 'Vermist' in. Ze weet dat haar vader Harm te Water Mulder uit een eerder huwelijk al een dochter had, maar over haar werd thuis nooit gesproken. Als Herma vervolgens te horen krijgt dat haar halfzus al twintig jaar terug is overleden, wordt het verhaal voor haar en haar dochter Maddie nog raadselachtiger.
Herma hoopt dat haar overleden zus kinderen heeft die mogelijk weten waarom hun 'zoekende' moeder aan haar kleindochter verscheen. Herma: 'Roosje het sinds de seance overigens niet meer benauwd.'
'Vermist', dinsdag 3 juni om 20.30 uur bij de TROS op Nederland 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- Dit is de winnaar van 'Celebrity MasterChef Vlaanderen': 'Een exceptioneel persoon'
- Zoektocht naar dé nieuwe girlband van Nederland in 'WHO’S NXT'
- Het sprookjesverhaal van Rik Verheye en Sam Kerkhofs vanaf zondag 24 mei op Play
- Een heel weekend K3: Karen, Kristel en Kathleen gaan een laatste keer all the way bij VTM
- Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Marieke Elsinga wint spectaculaire Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke'
- Qlas en Lil Kleine grote winnaars NPO FunX Awards
- Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' bereikt kookpunt op militair oefenterrein Beekhuizerzand
Multimedia SPOTLIGHT
-
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon'
Kijktip van de dag

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.
'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.



































