15-jarige Hanny vrij dankzij 'Vermist'

maandag 2 juni 2014

Dankzij een tip bij 'Vermist' heeft de politie Hanny van Dijk kunnen ontzetten, die sinds 26 april was vermist. Het 15-jarige meisje verbleef op een adres vlak bij de Duitse grens en werd daar, samen met de bewoner van het pand, van haar bed gelicht.

De 15-jarige Hanny was weggelopen uit een instelling in Kortehemmen om bij haar vriendje onder te duiken. Toen deze in detentie moest zitten, zocht ze haar heil bij foute kennissen. Daar kreeg ze tijdelijk een dak boven haar hoofd en veel wiet, maar mocht ze geen contact meer met het thuisfront hebben. Een leeftijdgenootje die zag dat het niet goed ging met Hanny tipte 'Vermist'. Hanny's opgeluchte moeder vertelt in het programma over de barre omstandigheden waarin haar kind leefde.


Boodschap van overleden halfzus
De 66-jarige Herma te Water Mulder heeft 'Vermist' ingeschakeld na een seance, waarin de geest van haar overleden halfzus haar opriep uit te zoeken wat er met haar is gebeurd. Herma: 'Mijn 6-jarige kleindochter Roos heeft sinds haar jeugd ademhalingsproblemen. We kregen uiteindelijk het advies om een zogenaamde 'familieopstelling' te maken. Het medium kreeg tijdens die seance een soort spasme. Daarin maakte mijn halfzus, die ik niet goed ken, zich via het medium kenbaar aan mijn kleindochter. Ze gaf aan dat haar 'iets ergs' zou zijn overkomen en dat ze niet in de vergetelheid wilde raken. Best heftig allemaal.'

De doorgaans nuchtere Herma neemt de boodschap wel serieus en schakelt 'Vermist' in. Ze weet dat haar vader Harm te Water Mulder uit een eerder huwelijk al een dochter had, maar over haar werd thuis nooit gesproken. Als Herma vervolgens te horen krijgt dat haar halfzus al twintig jaar terug is overleden, wordt het verhaal voor haar en haar dochter Maddie nog raadselachtiger.

Herma hoopt dat haar overleden zus kinderen heeft die mogelijk weten waarom hun 'zoekende' moeder aan haar kleindochter verscheen. Herma: 'Roosje het sinds de seance overigens niet meer benauwd.'

'Vermist', dinsdag 3 juni om 20.30 uur bij de TROS op Nederland 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Komen Eten' met de jury van Bake Off Vlaanderen

Deze week kokkerellen 'Bake Off Vlaanderen'-gezichten Regula Ysewijn, Herman Van Dender, Wim Opbrouck en Dominique Persoone voor elkaar. Na afloop van het etentje worden punten uitgedeeld voor de maaltijd en voor sfeer en gezelligheid. Vanavond is het de beurt aan Regula om in de potten te roeren.

'Komen Eten', om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:00
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:35
    Nachtlus
    07:00
    Sta op met Radio 2
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:35
    Geen uitzending
    05:40
    Kabouter Plop
  • 01:50
    Geen uitzending
    11:10
    Filthy House SOS
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:25
    Geen uitzending
    01:50
    This Is Us
  • 02:30
    Geen uitzending
    02:00
    Highway Thru Hell
  • 02:25
    Geen uitzending
    05:30
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 02:05
    Geen uitzending
    07:25
    Without a Trace
  • 00:15
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:39
    De perfecte badkamer
    00:00
    Oh What A Night
  • 03:25
    Foodies & The City
    02:25
    De Zomerkeuken
  • 03:05
    Father Brown
    02:25
    Doctor Foster
  • 03:10
    Grey's Anatomy
  • 02:40
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 00:35
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:05
    Nog Eén Keer Fit