100% NL organiseert romantisch Valentijnsconcert van Jaap Reesema tussen de haaien en roggen

maandag 6 februari 2023

Extra uitpakken voor je geliefde op Valentijnsdag? Bij 100% NL, het station met de beste muziek van Nederland, maken luisteraars kans op een wel heel bijzondere droomdate.

Op dinsdag 14 februari wordt een luisteraar met zijn of haar geliefde verrast door niemand minder dan Jaap Reesema. De populaire artiest verzorgt een exclusief privéconcert tijdens een romantisch droomdiner in Burgers’ Ocean in Burgers’ ZOO. Reesema speelt voor het liefdeskoppel voor het eerst een aantal nummers van van zijn nieuwe album ‘Als je voor me staat‘.


Jaap kiest de winnaar
Om kans te maken op dit romantische diner kunnen luisteraars vanaf maandag 6 februari tot en met maandag 13 februari 12.00 uur via de 100% NL website een bericht achterlaten met daarin het meest romantische wat zijn of haar partner ooit geregeld heeft. Op maandag 13 februari kiest Jaap Reesema in de studio het verhaal dat de meeste indruk op hem heeft gemaakt. Dat wordt de winnaar van de unieke droomdate in Burgers’ Ocean.

Over het album
Na de mega hit ‘Nu Wij Niet Meer Praten’ (2020), is Jaap Reesema niet meer weg te denken uit de 100% NL top 20. In de tussentijd scoorde de zanger nog enkele grote Top 40-hits waaronder ‘Alles Komt Goed’, ‘Mijn Kleine Presidentje’ en ‘Grijs’. Echter bleef een nieuw album uit – tot vrijdag 10 februari! Op het album ‘Als Je Voor Me Staat’ staan naast de bekende hits, een aantal prachtige, nieuwe songs. Op alle nummers komt de warme en herkenbare stem van Jaap goed naar voren en hebben de nummers de juiste balans tussen prachtige ballads en uptempo songs. Een aantal van deze nummers zal Jaap Reesema tijdens de unieke valentijnsdate ook spelen voor het winnende duo in Burgers’ Zoo.


Persbericht 100%NL
https://www.100p.nl/
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Iedereen draagt zijn steentje bij om samen met Herrmann een inzamelingsactie voor de school op poten te zetten terwijl Cindy haar kankerbehandeling ondergaat. De broer van Carver daagt onverwachts op en vraagt hem om een gunst. Een dankbare burger wil Brett en Severide bedanken voor hun hulp en het redden van zijn leven.

'Chicago Fire', om 23.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 05:48
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 07:35
    De mini's
  • 07:25
    Hallo K3
    01:30
    Geen uitzending
  • 02:15
    Geen uitzending
    10:45
    Rich Kids Go Skint
  • 06:00
    Qmusic
    01:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:05
    This Is Us
  • 07:05
    Blue Bloods
    03:15
    Geen uitzending
  • 07:35
    First on Scene
    02:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 07:35
    Without a Trace
    02:10
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:30
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:15
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 07:05
    Call the Midwife
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 07:35
    First Dates Australia
    02:25
    Grey's Anatomy
  • 05:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 07:15
    Goed Verhaal
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 07:35
    Kindertijd
    01:40
    Danny in de medicijnenmaffia