Qmusic-dj Stephan Bouwman maakt bijzondere versie van 'Engelengezang'

donderdag 27 juni 2024

'De Foute 1500' is in volle gang en Qmusic nadert, met nog één dag te gaan, de ontknoping van de lijst. Dat het genre happy hardcore weer volledig op de kaart staat, bewijzen de twee nieuwe binnenkomers in de top 10 'Engelengezang' van Donnie & Snollebollekes en 'Europapa' van Joost Klein.

Het zijn niet alleen de millennials die deze week los gaan op de muziek uit hun jeugd, ook kinderen hakken er tegenwoordig op los. Het feit dat happy hardcore generaties verbindt, bracht Qmusic-dj Stephan Bouwman op het idee om een bijzondere versie van het nummer ‘Engelengezang’ te maken. Onder het mom ‘van happy hardcore naar kinderkoor’ heeft hij samen met het kinderkoor van de Babette Labeij Music Academy en rapper Donnie een koorversie gemaakt van ‘Engelengezang’.



'Donnie en ik zijn 90s kids pur sang. Om dan te zien dat de generatie van nu los gaat op de sound van toen is te gek. Het leek ons gaaf om in één nummer meerdere generaties te verbinden en verschillende muziekstijlen te combineren, van klassiek tot happy hardcore. Het enthousiasme van die kids is ook echt aanstekelijk. En ze kunnen bijna allemaal hakken. Dat kan ik niet eens', aldus Qmusic-dj Stephan Bouwman.

Vanmiddag is de versie van Stephan Bouwman voor het eerst op de radio te horen in de middagshow van Domien Verschuuren. De bijbehorende videoclip, waar Donnie samen met het kinderkoor van de Babette Labeij Music Academy verkleed als kleine Snollebollekes in te zien zijn, is te bekijken op Qmusic.nl en de sociale media van de zender.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Sporza: Basketbal
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:55
    Samson en Marie
    16:00
    Molang
  • 15:05
    The Good Doctor
    16:00
    America's Funniest Home Videos
  • 15:45
    Achter gesloten deuren
    16:45
    My Kitchen Rules
  • 14:35
    Scent of a Woman
    17:15
    9-1-1
  • 15:30
    All New Traffic Cops
    16:25
    Cheers
  • 15:55
    Matlock
    16:50
    Suits
  • 15:40
    Joe
    16:10
    Geen uitzending
  • 15:45
    Oogappels
    16:55
    Huizenjagers
  • 15:20
    CIA
    16:10
    This Is Us
  • 15:35
    Leverage: Redemption
    16:35
    Two and a Half Men
  • 15:45
    Property Brothers
    16:45
    Interior Design Masters
  • 15:10
    Snapped: Killer Couples
    16:00
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 15:42
    Ver Gevorderd
    16:00
    Vitamine 55
  • 15:20
    Streetfood
    16:05
    Urban Barbecue
  • 15:05
    Murdoch Mysteries
    16:00
    The Doctor Blake Mysteries
  • 15:40
    Scrubs
    16:05
    American Housewife
  • 15:40
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 15:05
    De weg naar de Special Olympics
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:50
    Coop Troop
    16:00
    Peter Pan