Qmusic-dj Stephan Bouwman maakt bijzondere versie van 'Engelengezang'

donderdag 27 juni 2024

'De Foute 1500' is in volle gang en Qmusic nadert, met nog één dag te gaan, de ontknoping van de lijst. Dat het genre happy hardcore weer volledig op de kaart staat, bewijzen de twee nieuwe binnenkomers in de top 10 'Engelengezang' van Donnie & Snollebollekes en 'Europapa' van Joost Klein.

Het zijn niet alleen de millennials die deze week los gaan op de muziek uit hun jeugd, ook kinderen hakken er tegenwoordig op los. Het feit dat happy hardcore generaties verbindt, bracht Qmusic-dj Stephan Bouwman op het idee om een bijzondere versie van het nummer ‘Engelengezang’ te maken. Onder het mom ‘van happy hardcore naar kinderkoor’ heeft hij samen met het kinderkoor van de Babette Labeij Music Academy en rapper Donnie een koorversie gemaakt van ‘Engelengezang’.



'Donnie en ik zijn 90s kids pur sang. Om dan te zien dat de generatie van nu los gaat op de sound van toen is te gek. Het leek ons gaaf om in één nummer meerdere generaties te verbinden en verschillende muziekstijlen te combineren, van klassiek tot happy hardcore. Het enthousiasme van die kids is ook echt aanstekelijk. En ze kunnen bijna allemaal hakken. Dat kan ik niet eens', aldus Qmusic-dj Stephan Bouwman.

Vanmiddag is de versie van Stephan Bouwman voor het eerst op de radio te horen in de middagshow van Domien Verschuuren. De bijbehorende videoclip, waar Donnie samen met het kinderkoor van de Babette Labeij Music Academy verkleed als kleine Snollebollekes in te zien zijn, is te bekijken op Qmusic.nl en de sociale media van de zender.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Dag & Nacht' (VRT 1)

De introductie van stagiair Willem verloopt stroef: verloskundige Louise weigert hem te begeleiden. Ella neemt Willem onder haar hoede bij de geplande bevalling van een doodgeboren baby. Arts-assistent Frederik heeft op zijn beurt moeite met de autoritaire anesthesist Jacob. Intussen tobt Ella met haar eigen zwangerschap. Ze maakt een afspraak bij de abortuskliniek, maar vertelt dit niet aan Jerry.

'Dag & Nacht', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:40
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 04:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 04:55
    Geen uitzending
    06:05
    Kabouter Plop
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:40
    Paris in Love
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:25
    Shades of Blue
  • 01:00
    Business Branding Infini Nieuwpoort
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:52
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 04:50
    Het Weekmenu
    02:00
    A la carte
  • 04:20
    Midsomer Murders
    02:20
    Catch Me a Killer
  • 04:20
    Below Deck Down Under
    02:10
    Scrubs
  • 03:40
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:10
    Eva