Zwoele comeback van Opium in 'Tien Om Te Zien'

zaterdag 13 augustus 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Ze doen het nog altijd hard, heet en goed, want op zondag 14 augustus zetten de dames van Opium de zeedijk van Westende in vuur en vlam tijdens een eenmalige reünie in de derde aflevering van 'Tien Om Te Zien' bij VTM.

Joyce De Troch, Inge Moerenhout en Katia Alens brengen 25 jaar na hun lancering het iconische Een Vrouw en draaien tijdens hun performance nog één keer met 'het vingertje'. 'De danspasjes waren een klein beetje een reden tot paniek', lacht Joyce. 'Maar mijn dochter Alexia heeft ons erbij geholpen.' Naast Opium doen ook Danzel en Kabouter Plop een throwback met Pump It Up en De Kabouterdans.


Voor de grootste hits van het moment zorgen deze keer grote namen zoals CAMILLE, 2 Fabiola, Christoff en Pommelien Thijs. Sergio & Sam Gooris verzekeren de ambiance met hun nieuwe song Een Nieuw Begin, Hé Ho en ook Sabien Tiels stelt haar nieuwste nummer Adelaar voor. Willy Sommers doet volgens collega Anne De Baetzelier 'een Willyke' en treedt met Posterboy op in zijn eigen show. De Vlaamse Supertip komt deze week van Pauline, de winnares van Regi Academy die haar eerste eigen single Uit Mijn Hoofd brengt. Metejoor & Snelle kaapten vorige week de eerste plek weg in de Vlaamse top 10. Doen ze dat deze week nog een keer over of springt een andere artiest hen voorbij?

'Tien Om Te Zien', zondag 14 augustus om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 04:10
    Journaallus
    07:30
    Stresskippen
  • 00:45
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:50
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 01:55
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 01:20
    Geen uitzending
    14:55
    The Devil Wears Prada
  • 01:20
    Geen uitzending
    16:00
    The Golden Girls
  • 01:00
    JOE XMAS
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:35
    Coroner
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:30
    Cobra Kai
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:55
    Snapped
  • 00:12
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:12
    Red de meubelen
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 04:55
    Ainsley Eats The Streets
    12:30
    Het Weekmenu
  • 05:10
    Midsomer Murders
    06:35
    Death in Paradise
  • 04:55
    Station 19
    12:55
    Storage Wars
  • 03:10
    NOS Journaal
    13:20
    NOS Sport: ISU World Tour Shorttrack
  • 02:15
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 05:03
    Tekst-TV
    12:35
    Peperbollen