Zwicht Hanne op tweede date voor rasechte gentleman Sven?

zondag 13 december 2020

In de derde aflevering van 'Cupido Ofzo' zagen we hoe de 26-jarige Sven zijn uiterste best deed om Hanne (22) voor zich te winnen. Met succes, want hij nam uiteindelijk de twijfels bij haar weg.

Op maandag 14 december om 20.40 uur gaan ze op tweede date. Beiden kampen ze met een niet aangeboren hersenletsel. Sven kan echter rijden en pikt Hanne zelf op in het huis waar ze onder begeleiding woont.


De taakverdeling is duidelijk: Sven is de chauffeur van dienst en Hanne heeft alles gepland voor hun tweede date: wafels bakken in een wafelatelier. Hobbykok Sven is de man met ervaring in de keuken en neemt Hanne op sleeptouw. 'We hebben allebei maar één hand dat we deftig kunnen gebruiken. Maar twee halvekes maken een ganse he, zeg ik altijd.' Sven ontpopt zich tot een rasechte gentleman. Weet hij Hanne helemaal voor zich te winnen op de tweede date?


Ook Bram en Sofie gaan op een tweede date. Door zijn autisme was het bij Bram soms moeilijk om de juiste toon te vinden, maar na een moeizame start volgen al snel goede gesprekken. Sofie kijkt uit naar hun partijtje bowling, maar ze zit met één iets in haar maag: waarom liet Bram op social media zo weinig van zich weten de voorbije weken? Ze raapt al haar moed bijeen en kaart het aan bij hem. Gaat het om een verschil tussen man en vrouw? Of zit Brams autisme er voor iets tussen?

Ondertussen ontmoeten Karen Damen en Ruth Beeckmans de 24-jarige Michela uit Sint-Denijs-Westrem, die een licht verstandelijke beperking heeft en hemiplegie, een verlamming aan haar rechterhand. De jonge vrouw werd geboren in Burundi en werd op haar zesde geadopteerd door haar Belgische mama, met wie ze een hecht gezin vormt. Maar stilaan begint Michela te verlangen naar een vriend, iemand anders dan haar mama om alles mee te delen. Karen en Ruth denken dat Michela misschien wel eens de jackpot zou kunnen winnen met de 28-jarige postbode Hans.

De afleveringen van 'Cupido Ofzo' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Cupido Ofzo', maandag 14 december om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

In de toekomst woedt er oorlog tussen de mens en een AI-leger. Joshua is een voormalig agent van de speciale eenheid die rouwt om de verdwijning van zijn vrouw. Hij wordt gerekruteerd om de Schepper, de architect van de geavanceerde AI, op te sporen en te doden. Deze architect heeft een mysterieus wapen ontwikkeld dat niet alleen de oorlog maar ook de mensheid kan beëindigen.

'The Creator', film uit 2023 met oa. John David Washington en Gemma Chan, om 20.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:20
    Flikken Maastricht
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:55
    Secrets of the Superagers
  • 15:45
    Saïd & Anna
    12:55
    Mega Mindy
  • 15:25
    Gooische Vrouwen
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:00
    Blind Getrouwd UK
    12:25
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 14:50
    Exodus: Gods and Kings
    12:10
    Geen uitzending
  • 15:30
    Zorro
    10:00
    Geen uitzending
  • 15:10
    Baywatch
    09:10
    Geen uitzending
  • 15:30
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:20
    Huizenjagers
    13:00
    Toasted!
  • 15:10
    Fire Country
    13:00
    Big Sky
  • 15:40
    NCIS: Los Angeles
    12:55
    Bar Rescue
  • 15:45
    The Block Australia
    12:20
    A Place in the Sun
  • 15:10
    Buried in the Backyard
    12:15
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:36
    Het appartement
    12:38
    Hallo Roger
  • 15:45
    Sarah's Sweet Table
  • 15:45
    The Doctor Blake Mysteries
    12:25
    New Tricks
  • 15:40
    Below Deck
    12:55
    Storage Wars
  • 15:35
    Pauw & De Wit
    13:00
    NOS Journaal
  • 15:20
    Jongstof
    13:00
    NOS Journaal
  • 15:40
    Dino Daan & Lucy
    12:40
    Mega Mindy