Zondag finale van 'The Ultimate Dance Battle' op vtm

zaterdag 5 mei 2012

Op zondag 6 mei staat bij vtm de grote finale van 'The Ultimate Dance Battle' op het programma. Het belooft alvast een spetterende battle te worden tussen dé twee extremen uit de danswereld: de hiphopchoreografie van Vincent Vianen tegenover de balletchoreografie van Thom Stuart. Vuurwerk verzekerd dus tijdens deze allesbeslissende live finale.

Voor de dansers Denden en Raoul is de finale alvast extra beladen want zij strijden beiden tegen hun oude team. Thom won immers tijdens de laatste Dance Camp en kaapte zo de allround danser Denden weg uit het team van Vincent in ruil voor hiphopper Raoul.

Ook artistiek leider en bedenker van 'The Ultimate Dance Battle' Dan Karaty zat de voorbije week niet stil. Hij bedacht de spetterende openingschoreo van komende zondag: alle 25 dansers die aan de liveshows begonnen, geven nog één keer het beste van zichzelf op de hit Earthquake, die Labrinth live in de studio zingt.

Naast de openingschoreo moesten de twee finaleteams deze week drie extra dansroutines instuderen. Team Vincent knalt zondag op het podium in de eigen hiphop stijl en moet zich bovendien bewijzen in de moderne stijl. Team Thom kiest vanzelfsprekend voor een balletchoreografie en stort zich ook op jazz. Bovendien worden de teams ook uitgedaagd in elkaars stijl: team Vincent gaat klassiek met ballet, terwijl team Thom zich waagt aan urban met hiphop.

De kijkers en het aanwezige publiek in de studio hebben zondag het laatste woord. Zij bepalen welke choreograaf met zijn dansteam het meeste allround is en naar huis mag met de felbegeerde 50.000 euro. Wordt het de populaire 'king of hiphop' Vincent of de verrassende balletgoeroe Thom?


'The Ultimate Dance Battle', zondag 6 mei om 20.20 uur op vtm.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Moordzaken: Liefde is geen Alibi' - José Masschelin (VTM)

In oktober 2004 wordt Katherine Schelfhout (21) gewurgd nabij het Gentse Citadelpark. Aanvankelijk vermoedt men een serieverkrachter, maar haar stille vriendje blijkt verdacht en beroept zich op geheugenverlies tot aan zijn proces.

'Moordzaken: Liefde is geen Alibi', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:45
    Journaallus
    01:15
    Het weer (laat)
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:10
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:35
    The Good Doctor
  • 00:55
    Geen uitzending
    00:25
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 01:50
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:40
    All New Traffic Cops
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:40
    Baywatch
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:40
    De Tafel van de Week
    01:50
    De Tafel van Gert
  • 02:05
    Geen uitzending
    01:25
    So Help Me Todd
  • 01:00
    The Truman Show
    01:20
    Bar Rescue
  • 01:25
    Bake Off Vlaanderen
    01:30
    Botched
  • 01:50
    C.S.I. New York
    01:10
    FBI
  • 01:16
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:00
    Diy on wheels
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:05
    Chris Cooks Cymru
    01:45
    Puur Oosters - Japans
  • 02:05
    Death Valley
    01:35
    A Remarkable Place to Die
  • 02:00
    Blowing LA
    01:10
    First Dates Australia
  • 01:25
    NOS Journaal
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 02:00
    Buitenhof
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:00
    NOS Studio Voetbal
    01:30
    Vol gas door de modder