Zondag finale van 'The Ultimate Dance Battle' op vtm

zaterdag 5 mei 2012

Op zondag 6 mei staat bij vtm de grote finale van 'The Ultimate Dance Battle' op het programma. Het belooft alvast een spetterende battle te worden tussen dé twee extremen uit de danswereld: de hiphopchoreografie van Vincent Vianen tegenover de balletchoreografie van Thom Stuart. Vuurwerk verzekerd dus tijdens deze allesbeslissende live finale.

Voor de dansers Denden en Raoul is de finale alvast extra beladen want zij strijden beiden tegen hun oude team. Thom won immers tijdens de laatste Dance Camp en kaapte zo de allround danser Denden weg uit het team van Vincent in ruil voor hiphopper Raoul.

Ook artistiek leider en bedenker van 'The Ultimate Dance Battle' Dan Karaty zat de voorbije week niet stil. Hij bedacht de spetterende openingschoreo van komende zondag: alle 25 dansers die aan de liveshows begonnen, geven nog één keer het beste van zichzelf op de hit Earthquake, die Labrinth live in de studio zingt.

Naast de openingschoreo moesten de twee finaleteams deze week drie extra dansroutines instuderen. Team Vincent knalt zondag op het podium in de eigen hiphop stijl en moet zich bovendien bewijzen in de moderne stijl. Team Thom kiest vanzelfsprekend voor een balletchoreografie en stort zich ook op jazz. Bovendien worden de teams ook uitgedaagd in elkaars stijl: team Vincent gaat klassiek met ballet, terwijl team Thom zich waagt aan urban met hiphop.

De kijkers en het aanwezige publiek in de studio hebben zondag het laatste woord. Zij bepalen welke choreograaf met zijn dansteam het meeste allround is en naar huis mag met de felbegeerde 50.000 euro. Wordt het de populaire 'king of hiphop' Vincent of de verrassende balletgoeroe Thom?


'The Ultimate Dance Battle', zondag 6 mei om 20.20 uur op vtm.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Celebrity MasterChef Vlaanderen' - Ruben Van Gucht (Play)

Opnieuw staat er een MasterClass op het menu. Dit keer krijgen de chefs een spoedcursus Libanese keuken van Ghina Bazzi. Spoed, chaos en tijdsgebrek zijn deel van het geheel. Door zijn blessure greep Ruben Van Gucht naast de immuniteitspin en bovendien leverde de snijwonde hem zes draadjes op. Niet bepaald ideaal om te koken in het heetst van de strijd en de jury heeft geen medelijden.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:00
    Witse
    18:02
    VRT NWS Update
  • 17:40
    The Office
    18:25
    De Campus Cup
  • 17:55
    Karrewiet
    18:05
    Lettersoep
  • 17:10
    Huis Gemaakt
    18:20
    Florentina
  • 17:25
    MasterChef Australië - Back to Win
    18:35
    Home and Away
  • 17:30
    9-1-1
    18:25
    The Goldbergs
  • 17:45
    Police Interceptors
    20:35
    The General's Daughter
  • 17:35
    ER
    19:10
    Allegiance
  • 17:45
    Nonkel Jef
    18:15
    Sturm der Liebe
  • 17:50
    Blind Gekocht
    19:05
    De Container Cup
  • 17:55
    So Help Me Todd
    18:50
    The Rookie
  • 17:45
    3rd Rock From the Sun
    18:45
    Pawn Stars
  • 17:05
    Love Island UK
    18:00
    A Place in the Sun
  • 17:35
    Forensic Factor: A New Era
    18:35
    Fear Thy Roommate
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:56
    Simple diy
    18:00
    Classics 55
  • 17:45
    Veldvers
    18:05
    Het Weekmenu
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Hope Street
  • 17:50
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:56
    Politieke Partijen
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:05
    Natuur op 2: Seven Worlds, One Planet
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:45
    Glow
    18:00
    Checkpoint