Zondag finale van 'The Ultimate Dance Battle' op vtm

zaterdag 5 mei 2012

Op zondag 6 mei staat bij vtm de grote finale van 'The Ultimate Dance Battle' op het programma. Het belooft alvast een spetterende battle te worden tussen dé twee extremen uit de danswereld: de hiphopchoreografie van Vincent Vianen tegenover de balletchoreografie van Thom Stuart. Vuurwerk verzekerd dus tijdens deze allesbeslissende live finale.

Voor de dansers Denden en Raoul is de finale alvast extra beladen want zij strijden beiden tegen hun oude team. Thom won immers tijdens de laatste Dance Camp en kaapte zo de allround danser Denden weg uit het team van Vincent in ruil voor hiphopper Raoul.

Ook artistiek leider en bedenker van 'The Ultimate Dance Battle' Dan Karaty zat de voorbije week niet stil. Hij bedacht de spetterende openingschoreo van komende zondag: alle 25 dansers die aan de liveshows begonnen, geven nog één keer het beste van zichzelf op de hit Earthquake, die Labrinth live in de studio zingt.

Naast de openingschoreo moesten de twee finaleteams deze week drie extra dansroutines instuderen. Team Vincent knalt zondag op het podium in de eigen hiphop stijl en moet zich bovendien bewijzen in de moderne stijl. Team Thom kiest vanzelfsprekend voor een balletchoreografie en stort zich ook op jazz. Bovendien worden de teams ook uitgedaagd in elkaars stijl: team Vincent gaat klassiek met ballet, terwijl team Thom zich waagt aan urban met hiphop.

De kijkers en het aanwezige publiek in de studio hebben zondag het laatste woord. Zij bepalen welke choreograaf met zijn dansteam het meeste allround is en naar huis mag met de felbegeerde 50.000 euro. Wordt het de populaire 'king of hiphop' Vincent of de verrassende balletgoeroe Thom?


'The Ultimate Dance Battle', zondag 6 mei om 20.20 uur op vtm.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'22/3: Tien Jaar Geleden' (VRT)

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?

'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    Karrewiet met VGT
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 06:55
    Mojo Wisseltop
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:50
    Heidi
    01:20
    Geen uitzending
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:15
    The Motorway
  • 06:00
    Qmusic
    01:40
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    02:35
    Geen uitzending
  • 06:55
    Friends
    02:25
    Neighbours: A New Chapter
  • 06:40
    Brooklyn Nine-Nine
    02:30
    Bar Rescue
  • 06:25
    The Real Housewives of Beverly Hills
    02:45
    Geen uitzending
  • 06:55
    Killer Couples
    02:15
    Geen uitzending
  • 01:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Het zelfbouwhuis
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:25
    De Chalet aan de Semois
    02:15
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 07:00
    Ghosts
    02:20
    The Count of Monte Cristo
  • 06:35
    Grey's Anatomy
  • 07:00
    NOS Nederland Kiest: De Uitslagen
    02:20
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:00
    NOS Nederland Kiest: De Uitslagen met gebarentaal
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:58
    Sneeuwpret
    02:10
    Eva