Zondag finale van 'The Ultimate Dance Battle' op vtm

Op zondag 6 mei staat bij vtm de grote finale van 'The Ultimate Dance Battle' op het programma. Het belooft alvast een spetterende battle te worden tussen dé twee extremen uit de danswereld: de hiphopchoreografie van Vincent Vianen tegenover de balletchoreografie van Thom Stuart. Vuurwerk verzekerd dus tijdens deze allesbeslissende live finale.
Voor de dansers Denden en Raoul is de finale alvast extra beladen want zij strijden beiden tegen hun oude team. Thom won immers tijdens de laatste Dance Camp en kaapte zo de allround danser Denden weg uit het team van Vincent in ruil voor hiphopper Raoul.
Ook artistiek leider en bedenker van 'The Ultimate Dance Battle' Dan Karaty zat de voorbije week niet stil. Hij bedacht de spetterende openingschoreo van komende zondag: alle 25 dansers die aan de liveshows begonnen, geven nog één keer het beste van zichzelf op de hit Earthquake, die Labrinth live in de studio zingt.
Naast de openingschoreo moesten de twee finaleteams deze week drie extra dansroutines instuderen. Team Vincent knalt zondag op het podium in de eigen hiphop stijl en moet zich bovendien bewijzen in de moderne stijl. Team Thom kiest vanzelfsprekend voor een balletchoreografie en stort zich ook op jazz. Bovendien worden de teams ook uitgedaagd in elkaars stijl: team Vincent gaat klassiek met ballet, terwijl team Thom zich waagt aan urban met hiphop.
De kijkers en het aanwezige publiek in de studio hebben zondag het laatste woord. Zij bepalen welke choreograaf met zijn dansteam het meeste allround is en naar huis mag met de felbegeerde 50.000 euro. Wordt het de populaire 'king of hiphop' Vincent of de verrassende balletgoeroe Thom?
'The Ultimate Dance Battle', zondag 6 mei om 20.20 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 17 september 2026
- De genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
- Bluffen, bedriegen en BN'ers op het verkeerde been zetten in derde seizoen 'Pokerface'
- Mediapartijen stellen gezamenlijke richtlijnen op voor AI-transparantie
- Ina Alberts ontvangt Bert van Leeuwen Prijs 2026
- Koor zonder stembanden laat de jury niet onberoerd in 'Got Talent'
- 'South Park' keert terug met seizoen 29 na zesde Emmy-winst
- Jade Mintjens ergert zich aan huishoudens waar je je schoenen moet uitdoen: 'Wat is het volgende? Een metaaldetector?'
- 'To the Point(er)': waarom is het zo moeilijk om pesten te stoppen?
- Ingeborg organiseert een kotvergadering: 'Slechtste idee dat ik ooit gehoord heb'
- Vincent Fierens maakt dromen waar op 'YES Day'
- Qmusic stunt met Het Geluid: verlossende antwoord hangt al op straat
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

De derde auditieshow zit vol spektakel en verbluffende acts. Jo keert na zijn deelname in 2013 met kip Curry terug met zijn hondje Bo. Kent Karen hem nog? Ook de Flippo's tonen hun trampoline-act. Weten zij de jury opnieuw te overtuigen?
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.





































