Zondag de laatste aflevering van 'Blind Getrouwd'

zaterdag 25 april 2020

Gemiddeld 1.174.402 kijkers (goed voor een marktaandeel van 38,2%; VVA 18-54, live +7) volgden de voorbije tien weken de romantische en minder romantische perikelen van Sonny, Laura, Christophe, Nick, Tatiana, Lothar en Winnie en Jonah.

Vanaf het moment dat ze het nieuws kregen dat de experten een partner voor hen vonden, tot het moment waarop ze na zeven weken huwelijk beslisten om getrouwd te blijven of niet. Op zondag 26 april springt de finale van 'Blind Getrouwd' enkele maanden vooruit: hoe gaat het nu met iedereen? En dé vraag die iedereen zich stelt: zijn Winnie en Jonah 7 maanden na hun huwelijk nog steeds gelukkig getrouwd?


Deze finale van 'Blind Getrouwd' werd deels voor de coronamaatregelen gefilmd en deels tijdens de social distance maatregelen. Daarom worden de deelnemers niet met z’n allen herenigd, maar worden gezamenlijke opnames afgewisseld met videogesprekken tussen de deelnemers onderling, die van mekaar ook wel eens willen weten hoe het nu eigenlijk zit.

Jonah is dezer dagen volop zijn huis aan het verbouwen om daar na enkele jaren zwoegen eindelijk in te kunnen trekken. De vraag is: wordt het met Winnie, of zal hij alleen verhuizen?

Laura kaart met haar familie na over haar huwelijk met Sonny. Of ze nu bijvoorbeeld spijt heeft dat ze Sonny op hun huwelijksdag heeft meegenomen naar het graf van haar mama? Laura belt ook met Lothar om te polsen hoe het nu met hem gaat, en we komen te weten of hij nog contact heeft met Tati.

Lothar stelt Christophe via Skype dan weer de vraag die heel Vlaanderen graag zelf wil stellen: hebben de twee ondertussen nog geen spijt van hun beslissing om uiteen te gaan? De kijker ontdekt het tijdens een uitje van de twee.

Inschrijven voor een nieuwe reeks van Blind Getrouwd kan nu via vtm.be
Ben jij 25 jaar of ouder en heb je de ware nog niet gevonden? Voel je desondanks toch huwelijkskriebels? En wil jij je op basis van de wetenschap laten matchen door een team van experten? Meld je dan nu via vtm.be aan voor dit unieke relatie-experiment!


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Loretta Sage, een beroemde romanschrijfster, is samen met Alan, het covermodel van haar nieuwste boek, op promotietour. Tijdens deze tournee worden ze ontvoerd door een excentrieke miljardair die hoopt dat Loretta hem naar de mythische schat uit haar boek kan leiden.

'The Lost City', film uit 2022 met oa. Sandra Bullock<, om 20.30 uur op VTM./strong>

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:50
    De Raad van Soekie
    03:00
    Journaallus
  • 00:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:45
    Geitenmeid
    06:00
    Tik Tak
  • 07:40
    Hallo K3
    01:20
    Geen uitzending
  • 07:15
    GPs: Behind Closed Doors
    01:10
    Geen uitzending
  • 05:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:35
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 07:25
    SkyMed
    02:40
    Neighbours: A New Chapter
  • 07:45
    Austin Powers in Goldmember
    02:15
    Geen uitzending
  • 07:55
    The Block Australia
    02:45
    Geen uitzending
  • 07:35
    Murder suspect
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:46
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:45
    Veldvers
    02:10
    De Garde van Gert
  • 07:00
    Death in Paradise
    02:25
    A Remarkable Place to Die
  • 07:40
    The Kardashians
    02:00
    Cougar Town
  • 07:40
    Compilatie Tijd voor MAX
    02:35
    EenVandaag
  • 07:50
    Eus' Boekenclub
  • 07:55
    Charlie en Lola
    02:45
    Eva