Zetten Senne, Jessica, Elia, Fred en Sana hun blinde sprong verder? Of niet?

zondag 15 mei 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Drie maanden geleden begon voor Senne, Jessica, Elia, Fred en Sana een groot, life-changing avontuur. Alle vijf sprongen ze blind in een nieuwe job, die ze niet zelf mochten kiezen. Dat leverde verrassende, maar ook moeilijke momenten op.

Op maandag 16 mei breekt in de laatste aflevering van 'Blind Gesprongen' een belangrijk moment aan: willen de kandidaten de job verderzetten en hun contract verlengen? Nora Gharib stelt hen samen met de experten voor de keuze.


Voor Jessica kon de sprong niet groter zijn: zij switchte van poetshulp naar begrafenisondernemer. Een grote shock. Jessica leerde in een korte periode heel wat bij en bloeide gaandeweg open. In de slotaflevering staat ze voor een laatste stap in haar opleiding: het opbaren van een overledene. Een moment waar Jessica met een bang hartje naar toe leeft. En dan is het tijd om knopen door te hakken. Heeft Jessica als begrafenisondernemer de job van haar leven gevonden?

Elia volgde een volwaardige opleiding tot kinderbegeleidster en smeet zich vanaf de eerste dag voor de volle 100% in het kinderdagverblijf. 'Ik ben er sterker uitgekomen', blikt ze komende maandag terug. 'Ik ben mezelf liever gaan zien en een betere mama voor mijn zoontje Loïc geworden.' Is dat voldoende om verder te gaan? Ook Sana belandde in een hele nieuwe arena: ze werd social media marketeer bij een bouwbedrijf. Een job waarbij haar creativiteit een boost kreeg. Nu is het tijd om een balans op te maken. Dat is ook wat Fred te doen staat. Hij kwam oog in oog te staan met bondscoach Roberto Martinez en ging aan de slag als information engineer bij de Koninklijke Voetbalbond. Op papier een droomjob, maar is dat ook hoe Fred het ervaart?

Als privéchauffeur stevende hij af op een bore-out en dus zetten de experten Senne voor een échte life-changing uitdaging. Ze vonden voor hem een job als stadsgids in New York, een unieke, onvergetelijke ervaring die garant stond voor actie en avontuur. 'Ik ben langzaamaan beginnen openbloeien', vertelt Senne. 'Ik heb vooral dankbaarheid en appreciatie gekregen van de klanten, iets wat ik totaal niet had daarvoor. Ik ben zelfzekerder geworden, dat heeft Patrick me geleerd.' Samen met zijn baas Patrick stak Senne de oceaan terug over om met Nora en de experten terug te blikken op het parcours. Is Senne bereid om in New York een heel nieuw leven op te bouwen?

'Blind Gesprongen', maandag 16 mei om 21.50 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Geld Gezocht' (VRT 1)

Lore (38) is een energieke alleenstaande mama van twee kinderen. Ze woont in Kessel-Lo, werkt als zorgleerkracht en is het zonnetje in haar vriendengroep. Onder de mensen komen, dat is haar lang leven. Overal bij zijn, niets willen missen - haar vriendinnen noemen haar niet voor niets FOMO-Lore. Maar dat kost ook heel wat geld.

'Geld Gezocht', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:15
    Journaallus
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 23:50
    Nachtlus
    13:00
    Winterbeelden
  • 22:00
    Geen uitzending
    14:20
    Sarah zingt
  • 01:15
    Geen uitzending
    19:00
    VTM Nieuws
  • 01:25
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:35
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Geen uitzending
    18:45
    9-1-1: Lone Star
  • 01:35
    Geen uitzending
    10:00
    Joe
  • 00:15
    Geen uitzending
    18:15
    De Rechtbank
  • 02:10
    Geen uitzending
    18:45
    Family Law
  • 00:50
    Cold Pursuit
    18:50
    Bar Rescue
  • 02:05
    Het Perfecte Plaatje
    18:45
    Retour Masters
  • 01:45
    C.S.I. New York
    18:35
    Cold Justice
  • 02:05
    Trends Talk
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:10
    Mijn tuin
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 02:05
    Loïc zot van koken weekmenu
    18:40
    Comfort Food
  • 01:30
    London Kills
    12:00
    Recipes for Love and Murder
  • 02:10
    Grey's Anatomy
  • 02:10
    NOS Journaal
    19:00
    Een huis vol
  • 01:25
    Buitenhof
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 01:30
    NOS Studio Sport
    19:00
    NOS Jeugdjournaal