Zetten Senne, Jessica, Elia, Fred en Sana hun blinde sprong verder? Of niet?

Drie maanden geleden begon voor Senne, Jessica, Elia, Fred en Sana een groot, life-changing avontuur. Alle vijf sprongen ze blind in een nieuwe job, die ze niet zelf mochten kiezen. Dat leverde verrassende, maar ook moeilijke momenten op.
Op maandag 16 mei breekt in de laatste aflevering van 'Blind Gesprongen' een belangrijk moment aan: willen de kandidaten de job verderzetten en hun contract verlengen? Nora Gharib stelt hen samen met de experten voor de keuze.
Voor Jessica kon de sprong niet groter zijn: zij switchte van poetshulp naar begrafenisondernemer. Een grote shock. Jessica leerde in een korte periode heel wat bij en bloeide gaandeweg open. In de slotaflevering staat ze voor een laatste stap in haar opleiding: het opbaren van een overledene. Een moment waar Jessica met een bang hartje naar toe leeft. En dan is het tijd om knopen door te hakken. Heeft Jessica als begrafenisondernemer de job van haar leven gevonden?
Elia volgde een volwaardige opleiding tot kinderbegeleidster en smeet zich vanaf de eerste dag voor de volle 100% in het kinderdagverblijf. 'Ik ben er sterker uitgekomen', blikt ze komende maandag terug. 'Ik ben mezelf liever gaan zien en een betere mama voor mijn zoontje Loïc geworden.' Is dat voldoende om verder te gaan? Ook Sana belandde in een hele nieuwe arena: ze werd social media marketeer bij een bouwbedrijf. Een job waarbij haar creativiteit een boost kreeg. Nu is het tijd om een balans op te maken. Dat is ook wat Fred te doen staat. Hij kwam oog in oog te staan met bondscoach Roberto Martinez en ging aan de slag als information engineer bij de Koninklijke Voetbalbond. Op papier een droomjob, maar is dat ook hoe Fred het ervaart?
Als privéchauffeur stevende hij af op een bore-out en dus zetten de experten Senne voor een échte life-changing uitdaging. Ze vonden voor hem een job als stadsgids in New York, een unieke, onvergetelijke ervaring die garant stond voor actie en avontuur. 'Ik ben langzaamaan beginnen openbloeien', vertelt Senne. 'Ik heb vooral dankbaarheid en appreciatie gekregen van de klanten, iets wat ik totaal niet had daarvoor. Ik ben zelfzekerder geworden, dat heeft Patrick me geleerd.' Samen met zijn baas Patrick stak Senne de oceaan terug over om met Nora en de experten terug te blikken op het parcours. Is Senne bereid om in New York een heel nieuw leven op te bouwen?
'Blind Gesprongen', maandag 16 mei om 21.50 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Cruciale week breekt aan in 'Huis Gemaakt': welke koppels verbouwen verder en wiens droom spat uit elkaar?
- NPO reikt Movies that Matter Audience Award uit aan 'Cutting Through Rocks'
- Kijkcijfers: 23, 24, 25 en 26 maart 2026
- Driedelige serie 'Inside the Kim Kardashian Heist' nieuw op TLC
- Raven van Dorst met X in paspoort reist door het Amerika van Trump in nieuw seizoen 'Nachtdieren USA'
- Schokkende misdaadverhalen en onthullende onderzoeken in april op Crime+Investigation
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- 'Gedwongen Geloften’: indringende BNNVARA documentaire over huwelijksdwang
- Hoedje af? Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance'
- Dit kookt Jeroen Meus deze week in 'Dagelijkse Kost'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
- De Nostalgie-luisteraar eert Prince met een plek op nr. 1 in de '80's Top 1500'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk
Kijktip van de dag

Tien onbekende Vlamingen zitten vast op een onbewoond eiland voor de kust van Portugal, klaar voor het avontuur van hun leven. Maar niet iedereen zal het vasteland bereiken.
'De Mol', om 20.00 uur op Play.



































