Zes nieuwe singles geven zich bloot in 'Uit De Kleren'

Wat gebeurt er als twee singles elkaar voor het eerst ontmoeten en hen meteen wordt gevraagd om elkaar uit te kleden? Dat ontdekten ondertussen al 225.000 kijkers - 176.000 voor de aflevering op dinsdag en nog eens 49.000 voor de herhaling (live + uitgesteld) - in de eerste aflevering van de spannende datingshow 'Uit De Kleren'.
Dinsdag beginnen opnieuw drie dates waar ze normaal eindigen: in bed. Sofie & Bram, Maarten & Jan en Emmy & Lucas kleden elkaar uit tot hun ondergoed en kruipen tussen de lakens om elkaar op een intiem halfuur te leren kennen aan de hand van persoonlijke vragen en fysieke opdrachten.
Daten zonder filter is bijzonder, passioneel en onvoorspelbaar. Zo ook bij Sofie (23) uit Ham en kickbokser Bram (23) uit Diest. Nadat ze elkaar een minuut lang in de ogen hebben moeten kijken, komt Sofie te weten wat de gekste plek is waar Bram al seks had: op het dak van de universiteit van Hasselt. 'Op een plaats waar je niet mag zijn is altijd een beetje spannender en geiler', vertelt Bram.
'Er zijn zoveel hoeken van mij af, dat het ondertussen een ronde tafel is geworden', lacht de creatieve Maarten (36) uit Niel, die de kleren van influencer Jan (29) uit Antwerpen mag uittrekken. 'Mezelf letterlijk blootgeven voor heel Vlaanderen is een uitdaging, volledig uit mijn comfortzone', aldus Jan. Van orgasmes tot een kinderwens: tijdens hun date tussen de lakens gaan ze geen onderwerp uit de weg.
Lucas (20), amateurfotograaf uit Liedekerke, en onderneemster Emmy (22) uit Turnhout daten ook zonder kleren. 'Ofwel gaat het goed klikken, ofwel gaat het ongemakkelijk zijn', aldus Lucas. Wat vind je mooi aan elkaar? Moet je partner ambitieus zijn? En hoe belangrijk is seks in een relatie? Het zijn maar enkele van de persoonlijke vragen waardoor Emmy en Lucas elkaar op een korte, maar intense manier leren kennen.
De afleveringen van 'Uit De Kleren' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Uit De Kleren', dinsdag 2 februari, om 21.25 uur bij VTM 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- Ankers los! Tom Waes is vertrokken voor opnames 'Zeilen Waes'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Donderdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal'
Kijktip van de dag

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.
'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.


































