ZES doopt april om tot supermaand met de stoerste superhelden

Vanaf maandag 1 april wordt ZES omgedoopt tot superzender, met elke dag superheldenfilms –en series in prime time. Onder het motto 'superveel superheroes' krijg je de hele maand april de beste superhelden –en heldinnen te zien op ZES – allemaal rechtstreeks uit de USA uiteraard.
Op maandag start het nieuwe seizoen van 'Gotham', op dinsdag is 'Supernatural' te zien op ZES en op woensdag spelen vier weken lang de beste superheldenfilms. Op donderdag is het nieuwe seizoen van 'Legends of Tomorrow' te zien en 'Smallville' sluit op vrijdag de werkweek af. Op zaterdag is 'Supergirl' terug met gloednieuwe afleveringen en op zondag is er opnieuw een spannende, supernaturalfilm.
Ook de ZES-baseline draagt de hele maand lang een superjasje, met 'Superveel Superheroes' staat april in de kijker als supermaand.
De maand wordt afgetrapt op maandag 1 april (neen, dit is geen mop) door het nieuwe seizoen van 'Gotham'. In een wereld voor het bestaan van de superheld Batman krijgen de inwoners van Gotham City te maken met heel wat superschurken. James Gordon blijft strijden tegen de criminaliteit. Ook dinsdag staat er een sterke serie op het programma, in het nieuwe seizoen van 'Supernatural' gaan de broers Sam en Dean de strijd weer aan met bovennatuurlijke gangsters die zich op aarde verschuilen.
Elke woensdagavond van april is er een spannende superheldenfilm, de eerste superheldin van de maand is zeker geen katje om zonder handschoenen aan te pakken! Als Catwoman balanceert Halle Berry met haar katachtige intuïtie op de grens van goed en kwaad.
Donderdag is het de beurt aan de 'Legends of Tomorrow' om de avond te vullen, in het derde seizoen van de serie reizen de Legends weer door de tijd om de bad guys te pakken te krijgen. Op vrijdag zorgen Clark Kent en Lois Lane in 'Smallville' voor een superheldhaftige afsluiter van de werkweek. De jonge Clark Kent neemt het op tegen allerlei kwaad en wordt stilaan klaargestoomd om zijn rol als Superman in te vullen.
Zaterdag is het dan weer de beurt aan een erg straffe madam, 'Supergirl'. Het nichtje van Superman kan perfect haar mannetje staan en toont dat ook in het nieuwe seizoen van de reeks. Geen kwaad is te groot voor deze powerchick.
Zondag schakelen we eventjes over naar de supernatural vibes met elke zondagavond een spannende film. Op zondag 7 april staat er meteen een première op het menu, namelijk die van 'The Conjuring'. In de huiveringwekkende horrorfilm kruipen Patrick Wilson en Vera Farmiga in de huid van de wereldberoemde paranormale onderzoekers Ed en Lorraine Warren. Het koppel schiet te hulp wanneer een gezin door een duistere aanwezigheid in hun afgelegen boerderij geterroriseerd wordt ...
Maandag om 20u35: 'Gotham'
Dinsdag om 20u35: 'Supernatural'
Woensdag om 20u35: 'Catwoman' met o.a. Halle Berry
Donderdag om 20u35: 'DC Legends Of Tomorrow'
Vrijdag om 20u35: 'Smallville'
Zaterdag om 20u30: 'Supergirl'
Zondag om 20u35: de première van 'The Conjuring' met o.a. Patrick Wilson
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Janine Abbring presenteert slotseizoen 'VPRO Zomergasten'
- EO-kinderserie 'Oorlog-stories' vertelt het verhaal over Adriaan en het geheim van zijn vader
- WNL-presentator Frank van Leeuwen wint 27ste seizoen van 'De Slimste Mens': 'Als een idioot voorbereid'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- 'Nachtdieren USA' rijdt rond in Oklahoma
- 'Vroege Vogels' bezoekt Park Schothorst
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Turan & Feline
- Zaterdag zie je een emotionele Natassia in 'The Real Housewives Of Antwerp'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Gesprek met Rinus Gerritsen en Nico Dijkshoorn in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen'
Kijktip van de dag

De allerlaatste auditiedag is aangebroken. De plaatsen voor de Callback zijn schaars, de Golden Tickets nog schaarser. Onder anderen een dansende advocaat, een dokter en een klassieke ballerina wagen hun kans.
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































