ZES doopt april om tot supermaand met de stoerste superhelden

Vanaf maandag 1 april wordt ZES omgedoopt tot superzender, met elke dag superheldenfilms –en series in prime time. Onder het motto 'superveel superheroes' krijg je de hele maand april de beste superhelden –en heldinnen te zien op ZES – allemaal rechtstreeks uit de USA uiteraard.
Op maandag start het nieuwe seizoen van 'Gotham', op dinsdag is 'Supernatural' te zien op ZES en op woensdag spelen vier weken lang de beste superheldenfilms. Op donderdag is het nieuwe seizoen van 'Legends of Tomorrow' te zien en 'Smallville' sluit op vrijdag de werkweek af. Op zaterdag is 'Supergirl' terug met gloednieuwe afleveringen en op zondag is er opnieuw een spannende, supernaturalfilm.
Ook de ZES-baseline draagt de hele maand lang een superjasje, met 'Superveel Superheroes' staat april in de kijker als supermaand.
De maand wordt afgetrapt op maandag 1 april (neen, dit is geen mop) door het nieuwe seizoen van 'Gotham'. In een wereld voor het bestaan van de superheld Batman krijgen de inwoners van Gotham City te maken met heel wat superschurken. James Gordon blijft strijden tegen de criminaliteit. Ook dinsdag staat er een sterke serie op het programma, in het nieuwe seizoen van 'Supernatural' gaan de broers Sam en Dean de strijd weer aan met bovennatuurlijke gangsters die zich op aarde verschuilen.
Elke woensdagavond van april is er een spannende superheldenfilm, de eerste superheldin van de maand is zeker geen katje om zonder handschoenen aan te pakken! Als Catwoman balanceert Halle Berry met haar katachtige intuïtie op de grens van goed en kwaad.
Donderdag is het de beurt aan de 'Legends of Tomorrow' om de avond te vullen, in het derde seizoen van de serie reizen de Legends weer door de tijd om de bad guys te pakken te krijgen. Op vrijdag zorgen Clark Kent en Lois Lane in 'Smallville' voor een superheldhaftige afsluiter van de werkweek. De jonge Clark Kent neemt het op tegen allerlei kwaad en wordt stilaan klaargestoomd om zijn rol als Superman in te vullen.
Zaterdag is het dan weer de beurt aan een erg straffe madam, 'Supergirl'. Het nichtje van Superman kan perfect haar mannetje staan en toont dat ook in het nieuwe seizoen van de reeks. Geen kwaad is te groot voor deze powerchick.
Zondag schakelen we eventjes over naar de supernatural vibes met elke zondagavond een spannende film. Op zondag 7 april staat er meteen een première op het menu, namelijk die van 'The Conjuring'. In de huiveringwekkende horrorfilm kruipen Patrick Wilson en Vera Farmiga in de huid van de wereldberoemde paranormale onderzoekers Ed en Lorraine Warren. Het koppel schiet te hulp wanneer een gezin door een duistere aanwezigheid in hun afgelegen boerderij geterroriseerd wordt ...
Maandag om 20u35: 'Gotham'
Dinsdag om 20u35: 'Supernatural'
Woensdag om 20u35: 'Catwoman' met o.a. Halle Berry
Donderdag om 20u35: 'DC Legends Of Tomorrow'
Vrijdag om 20u35: 'Smallville'
Zaterdag om 20u30: 'Supergirl'
Zondag om 20u35: de première van 'The Conjuring' met o.a. Patrick Wilson
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze koppels vallen als eerste af in 'Huis Gemaakt'
- Vijfde editie 'De Nationale Popquiz' te zien op NPO 3
- nws.nws.nws breidt uit naar YouTube en VRT MAX met duidingsformat voor tieners
- Kijkcijfers: dinsdag 31 maart 2026
- Ketnet zet volop in op wetenschap met nieuwe programma’s
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur
Kijktip van de dag

Dom Toretto ontsnapt uit de gevangenis dankzij een spectaculaire reddingsactie van zijn zus Mia en haar vriend, ex-agent Brian O'Conner. Met de politie en de FBI op de hielen vluchten ze naar Rio de Janeiro. Daar beseffen ze dat ze nog één grote klus moeten klaren om hun vrijheid af te kopen. Maar de nietsontziende FBI-agent Luke Hobbs is vastbesloten hen een halt toe te roepen.
'Fast Five', film uit 2011 met oa. Vin Diesel, om 20.35 uur VTM 3.



































