ZES doopt april om tot supermaand met de stoerste superhelden

Vanaf maandag 1 april wordt ZES omgedoopt tot superzender, met elke dag superheldenfilms –en series in prime time. Onder het motto 'superveel superheroes' krijg je de hele maand april de beste superhelden –en heldinnen te zien op ZES – allemaal rechtstreeks uit de USA uiteraard.
Op maandag start het nieuwe seizoen van 'Gotham', op dinsdag is 'Supernatural' te zien op ZES en op woensdag spelen vier weken lang de beste superheldenfilms. Op donderdag is het nieuwe seizoen van 'Legends of Tomorrow' te zien en 'Smallville' sluit op vrijdag de werkweek af. Op zaterdag is 'Supergirl' terug met gloednieuwe afleveringen en op zondag is er opnieuw een spannende, supernaturalfilm.
Ook de ZES-baseline draagt de hele maand lang een superjasje, met 'Superveel Superheroes' staat april in de kijker als supermaand.
De maand wordt afgetrapt op maandag 1 april (neen, dit is geen mop) door het nieuwe seizoen van 'Gotham'. In een wereld voor het bestaan van de superheld Batman krijgen de inwoners van Gotham City te maken met heel wat superschurken. James Gordon blijft strijden tegen de criminaliteit. Ook dinsdag staat er een sterke serie op het programma, in het nieuwe seizoen van 'Supernatural' gaan de broers Sam en Dean de strijd weer aan met bovennatuurlijke gangsters die zich op aarde verschuilen.
Elke woensdagavond van april is er een spannende superheldenfilm, de eerste superheldin van de maand is zeker geen katje om zonder handschoenen aan te pakken! Als Catwoman balanceert Halle Berry met haar katachtige intuïtie op de grens van goed en kwaad.
Donderdag is het de beurt aan de 'Legends of Tomorrow' om de avond te vullen, in het derde seizoen van de serie reizen de Legends weer door de tijd om de bad guys te pakken te krijgen. Op vrijdag zorgen Clark Kent en Lois Lane in 'Smallville' voor een superheldhaftige afsluiter van de werkweek. De jonge Clark Kent neemt het op tegen allerlei kwaad en wordt stilaan klaargestoomd om zijn rol als Superman in te vullen.
Zaterdag is het dan weer de beurt aan een erg straffe madam, 'Supergirl'. Het nichtje van Superman kan perfect haar mannetje staan en toont dat ook in het nieuwe seizoen van de reeks. Geen kwaad is te groot voor deze powerchick.
Zondag schakelen we eventjes over naar de supernatural vibes met elke zondagavond een spannende film. Op zondag 7 april staat er meteen een première op het menu, namelijk die van 'The Conjuring'. In de huiveringwekkende horrorfilm kruipen Patrick Wilson en Vera Farmiga in de huid van de wereldberoemde paranormale onderzoekers Ed en Lorraine Warren. Het koppel schiet te hulp wanneer een gezin door een duistere aanwezigheid in hun afgelegen boerderij geterroriseerd wordt ...
Maandag om 20u35: 'Gotham'
Dinsdag om 20u35: 'Supernatural'
Woensdag om 20u35: 'Catwoman' met o.a. Halle Berry
Donderdag om 20u35: 'DC Legends Of Tomorrow'
Vrijdag om 20u35: 'Smallville'
Zaterdag om 20u30: 'Supergirl'
Zondag om 20u35: de première van 'The Conjuring' met o.a. Patrick Wilson
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Weer binnenkijken achter de schermen van Plopsaland Belgium in nieuw seizoen 'De Wereld van Plopsa'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Van Golden Buzzer naar de overwinning: dansgroep Una Vez Squad wint ‘Got Talent 2026’
- Minister Hans Vijlbrief bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- Dit zie je deze week in 'Familie'
- 'Klaas Kan Alles': Kan Klaas lava aanraken?
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































