ZES doopt april om tot supermaand met de stoerste superhelden

Vanaf maandag 1 april wordt ZES omgedoopt tot superzender, met elke dag superheldenfilms –en series in prime time. Onder het motto 'superveel superheroes' krijg je de hele maand april de beste superhelden –en heldinnen te zien op ZES – allemaal rechtstreeks uit de USA uiteraard.
Op maandag start het nieuwe seizoen van 'Gotham', op dinsdag is 'Supernatural' te zien op ZES en op woensdag spelen vier weken lang de beste superheldenfilms. Op donderdag is het nieuwe seizoen van 'Legends of Tomorrow' te zien en 'Smallville' sluit op vrijdag de werkweek af. Op zaterdag is 'Supergirl' terug met gloednieuwe afleveringen en op zondag is er opnieuw een spannende, supernaturalfilm.
Ook de ZES-baseline draagt de hele maand lang een superjasje, met 'Superveel Superheroes' staat april in de kijker als supermaand.
De maand wordt afgetrapt op maandag 1 april (neen, dit is geen mop) door het nieuwe seizoen van 'Gotham'. In een wereld voor het bestaan van de superheld Batman krijgen de inwoners van Gotham City te maken met heel wat superschurken. James Gordon blijft strijden tegen de criminaliteit. Ook dinsdag staat er een sterke serie op het programma, in het nieuwe seizoen van 'Supernatural' gaan de broers Sam en Dean de strijd weer aan met bovennatuurlijke gangsters die zich op aarde verschuilen.
Elke woensdagavond van april is er een spannende superheldenfilm, de eerste superheldin van de maand is zeker geen katje om zonder handschoenen aan te pakken! Als Catwoman balanceert Halle Berry met haar katachtige intuïtie op de grens van goed en kwaad.
Donderdag is het de beurt aan de 'Legends of Tomorrow' om de avond te vullen, in het derde seizoen van de serie reizen de Legends weer door de tijd om de bad guys te pakken te krijgen. Op vrijdag zorgen Clark Kent en Lois Lane in 'Smallville' voor een superheldhaftige afsluiter van de werkweek. De jonge Clark Kent neemt het op tegen allerlei kwaad en wordt stilaan klaargestoomd om zijn rol als Superman in te vullen.
Zaterdag is het dan weer de beurt aan een erg straffe madam, 'Supergirl'. Het nichtje van Superman kan perfect haar mannetje staan en toont dat ook in het nieuwe seizoen van de reeks. Geen kwaad is te groot voor deze powerchick.
Zondag schakelen we eventjes over naar de supernatural vibes met elke zondagavond een spannende film. Op zondag 7 april staat er meteen een première op het menu, namelijk die van 'The Conjuring'. In de huiveringwekkende horrorfilm kruipen Patrick Wilson en Vera Farmiga in de huid van de wereldberoemde paranormale onderzoekers Ed en Lorraine Warren. Het koppel schiet te hulp wanneer een gezin door een duistere aanwezigheid in hun afgelegen boerderij geterroriseerd wordt ...
Maandag om 20u35: 'Gotham'
Dinsdag om 20u35: 'Supernatural'
Woensdag om 20u35: 'Catwoman' met o.a. Halle Berry
Donderdag om 20u35: 'DC Legends Of Tomorrow'
Vrijdag om 20u35: 'Smallville'
Zaterdag om 20u30: 'Supergirl'
Zondag om 20u35: de première van 'The Conjuring' met o.a. Patrick Wilson
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de vier finalisten van 'Project Dans'
- Alles of niets in de callback van 'So You Think You Can Dance': 'Dance For Your Life' beslist wie nog kans maakt op de studioshows
- 'Door de Bomen' laat gasten weer ontsnappen aan dagelijkse druk
- 'En toen was er new wave': over het ontstaan en de impact van de Belgische 'nieuwe golf'
- Laatste tickets voor de Cross Battles zetten coaches van 'The Voice' onder zware druk
- Woensdag in 'Nomaden': 'Defying the junta: Filmmakers in Hiding'
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Waar zijn de drones?
- Dinsdag in 'Nomaden': de wandelende kostuums van Kinshasa
- Emotionele oproep ouders vermoorde Ralf (13) in 'Opsporing Verzocht'
- 'De Dierenarts van Yorkshire' vanaf dinsdag nieuw bij MAX
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz
Kijktip van de dag

In oktober en november vorig jaar signaleerde men op verschillende plaatsen in België drones. Ze verschenen boven meerdere militaire bases en luchthavens. Brussels Airport moest zelfs meerdere keren tijdelijk sluiten. Minister van Defensie Theo Francken en legerstafchef Frederik Vansina gaven herhaaldelijk toelichting in de media.
'Pano', om 20.45 uur op VRT 1.



































