'Ze Zeggen Dat': krijgt AndY minder kansen dan Alexander?

maandag 9 november 2020

Ze zeggen dat 'Ze Zeggen Dat' vorige week sterk van start is gegaan, met gemiddeld 870.000 kijkers en 32,3% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld).

In aflevering 2 testen Dina Tersago en Andy Peelman weer een aantal nieuwe 'Ze Zeggen Dat'-beweringen uit. Want geraak je echt sneller door een file als je zigzagt? En krijg je minder kansen in het leven met een voornaam die eindigt op Y? Wie anders dan AndY kan dat beter onderzoeken.


Om te testen of mensen met een naam die eindigt op Y echt minder kansen krijgen, schakelt Andy de hulp in van Britney Vanhaelen (20) uit Dilsen-Stokkem. 'Mensen zeggen het misschien niet luidop, maar ik heb wel het gevoel dat ze een vooroordeel hebben', vertrouwt ze Andy toe. 'Ik zou liever Louise heten'. Om te weten of een voornaam invloed heeft op de kansen die je krijgt in het leven, sturen Andy en Britney samen met arbeidseconoom Stijn Baert 100 nepsollicitaties uit, maken ze identieke Tinder-profielen aan met verschillende namen en doen ze mystery calls naar 10 uitzendbureaus. De resultaten laten hen met open mond achter.

Qmusic-ochtendduo Maarten & Dorothee zigzagt zich door de file
De combinatie van regenweer en de ring rond Brussel. Dat hebben Andy en Dina nodig voor hun tweede test. Samen met Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe, die Vlaanderen elke ochtend door de spits gidsen op Qmusic, testen ze uit of je effectief sneller door een file geraakt als je van het ene rijvak naar het andere zigzagt. Maarten is ervan overtuigd dat de mythe juist is, terwijl Dorothee het constant veranderen van rijvak niet alleen gevaarlijk, maar ook boertig en asociaal vindt. Om te testen wie gelijk heeft, nemen Maarten, Dorothee, Dina en Andy - aka team zigzag - het op tegen team rijstrook: 3 auto’s die in rijvak 1, 2 of 3 blijven. Wie baant zich het snelst een weg door de file?

Bekijk de preview hier:


Onze tong heeft verschillende smaakzones om zoet, zuur, bitter en zout te proeven. Dat wordt niet alleen gezegd, het staat ook in veel schoolboeken. Maar klopt dat wel? De familie Peeters test het uit met een smaakdoos vol verrassingen. Dina wil nog een andere mythe uittesten, die zegt dat je een betere ontvangst hebt als je je gsm in de lucht steekt. Daarvoor gaat ze op kamp in een bos, zonder gsm-ontvangst.

De afleveringen van 'Ze Zeggen Dat' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Ze Zeggen Dat', dinsdag 10 november om 20.40 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - finalisten (VTM)

De tweede finalist wordt bekendgemaakt en dat betekent ook dat één koppel vlak voor de finish afvalt. Na maanden keihard werken, trekken de koppels naar een luxe retreat om al het stof voorgoed af te spoelen, maar de rust is van korte duur.

'Huis Gemaakt', om 21.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:05
    Hallo Kroket
    02:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 07:10
    Biggen Bouwers
    06:00
    Tik Tak
  • 07:00
    LEGO Friends: The Next Chapter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:40
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 06:55
    This Is Us
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:05
    3rd Rock From the Sun
    02:40
    Blue Bloods
  • 07:00
    911 Crisis Center
    02:00
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Without a Trace
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:12
    De Branche-Expert
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    De Gezonde Goesting
    02:40
    Open Vuur
  • 06:35
    Call the Midwife
    02:40
    Inspector George Gently
  • 07:00
    Storage Wars
    02:05
    Below Deck Mediterranean
  • 07:10
    NOS Journaal 07.00 uur
    02:05
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    03:55
    De Nachtzoen
  • 07:10
    Lucas de spin
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal