Zaterdag slotmoment van 'Lichtpuntjes tegen Kanker' op Eén

vrijdag 26 november 2021

Komende zaterdag 27 november is het slotmoment van de Lichtpuntjes-actie van Eén en Kom op tegen kanker te zien: 'Lichtpuntjes tegen Kanker'. In deze live-uitzending ontvangt presentatrice Siska Schoeters, te midden van duizenden lampionnen, enkele gasten die te maken kregen met kanker.

Allemaal hebben ze een verhaal over wie voor hen een lichtpuntje is (geweest) en hen door moeilijke tijden heeft geholpen. Zo vertellen Lindsey en Ashley over hun zus Kelly, een jonge mama en verpleegster die in 2019 de diagnose van een aggresieve vorm van leukemie kreeg. Ze werd onmiddellijk behandeld, maar is vorig jaar helaas overleden. Daarom wilden haar twee zussen graag vrijwilligers worden voor de Lichtpuntjes-campagne. Ze delen hun verhaal bij Siska.


Nog in de uitzending verrast MNM-DJ Robin Keyaert in een filmpje Chelsea, de zus van Kiana. Robin ging voor 'Lichtpuntjes tegen Kanker' op bezoek bij een vakantiekamp voor kinderen met kanker. Daar ontmoette hij Kiana (17), die kanker had en nu in remissie is. Haar zus Chelsea (25) is haar steun en toeverlaat, haar lichtpuntje. Via Robin krijgt Chelsey een lied cadeau als bedankje voor haar onvoorwaardelijke steun.

En er is nog een muzikaal eerbetoon: Portland brengt een nummer tijdens het slotmoment. Op het einde van de uitzending worden alle lampionnen aangestoken om zo het Grootste Lichtpunt tegen Kanker te vormen, ook dit wordt muzikaal ondersteund door de band.

'Lichtpuntjes tegen Kanker', zaterdag 27 november om 19.40 uur op Eén.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Kandidaten 'De Mol' 2026 seizoen 14 op Play

Tien onbekende Vlamingen zitten vast op een onbewoond eiland voor de kust van Portugal, klaar voor het avontuur van hun leven. Maar niet iedereen zal het vasteland bereiken.

'De Mol', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:25
    VRT NWS laat
    22:39
    Keno
  • 21:50
    Laura H
    22:40
    Het weer
  • 22:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    22:55
    Schiphol Airport
  • 21:45
    De Trein
    22:55
    De Wereld Van De Marechaussee
  • 22:25
    S.W.A.T.
    00:55
    Geen uitzending
  • 21:35
    All New Traffic Cops
    22:30
    Carlito's Way
  • 22:15
    ER
    00:40
    Geen uitzending
  • 21:35
    Tien Om Te Zien
    22:40
    Zorro
  • 22:10
    Scheire en de Schepping
    23:15
    De Mol
  • 22:15
    Found
    00:10
    Brilliant Minds
  • 20:35
    Dumb Money
    22:30
    Ocean's Thirteen
  • 21:45
    Bake Off Vlaanderen
    02:35
    Op Een Ander
  • 21:40
    Still Missing Morgan
    22:45
    Aurora Teagarden Mysteries: Reunited and It Feels So Deadly
  • 21:58
    Trends Talk
    22:32
    CEO van mijn leven
  • 22:08
    Feest in de lente 1
    22:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 22:05
    Guten Appetit
    23:00
    Guillaume's Paris
  • 21:00
    Agatha Christie's Marple
  • 21:55
    Under the Banner of Heaven
    23:05
    Lie to Me
  • 21:55
    NOS Studio Voetbal
    22:50
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    NPO Doc: Heilig schuim
  • 22:15
    De restaurantmoord
    23:00
    Louis Theroux: Law and Disorder in Johannesburg