Zaterdag komt Joris Hessels naar 'Alleen Elvis Blijft Bestaan'

vrijdag 4 november 2022
Foto: TVvisie - © Nico De Freyn 2020

Joris Hessels kennen we als het luisterend oor van Vlaanderen. Hij begon als en is nog steeds acteur, maar toonde zich de voorbije jaren ook een getalenteerde tv-maker.

Als er een rode draad is die zijn programma’s met elkaar verbindt, zijn het de grote en kleine verhalen die mensen in zijn handen leggen. Of het nu in de caravan is van 'Radio Gaga', op een bankje in 'Gentbrugge' of als taxichauffeur is in 'Taxi Joris': hij is het gedroomde klankbord. Zijn gesprekspartners zijn mensen die zoeken, hopen en soms vooral volhouden.


Joris – de jongste van vijf – wilde Koen Wauters worden in het diepst van zijn gedachten. Tot op de dag van vandaag is hij een toegewijde tv-kijker, die series, films, documentaires en comedy specials verslindt. Straf dat hij daar tijd voor vindt, want op zijn 42ste is hij ook de vader van een nieuw samengesteld gezin, met een kleuter en drie tieners. Welke artiesten ziet hij graag bezig? Wat voor programma’s wil hij de komende jaren maken en wat voor impact moeten die hebben? Hoe brengt hij het er van af als vader, partner, beste vriend? Kortom: wat heeft dit luisterend oor zelf allemaal te vertellen?

'Alleen Elvis Blijft Bestaan', zaterdag 5 november om 22.00 uur op Canvas.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een succesvolle doortocht over en onder de Mistige Bergen moeten Thorin en zijn gezelschap beroep doen op een machtige vreemdeling voordat ze de gevaren van Demsterwold kunnen trotseren - zonder hun tovenaar. Als ze Meerstad bereiken zal de hobbit Bilbo Balings zijn afspraak met de Dwergen moeten nakomen. Het gezelschap moet de reis naar de Eenzame Berg voltooien en Balings moet de Geheime Deur zoeken die hem toegang verleent tot de schat van de draak Smaug. Ondertussen is Gandalf op een geheime missie in het Zuiden.

'The Hobbit: The Desolation of Smaug', film uit 2013 met oa. Orlando Bloom, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 23:55
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Geen uitzending
    00:55
    NYPD Blue
  • 03:00
    Geen uitzending
    00:45
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 01:30
    Geen uitzending
    01:00
    The Big Bang Theory
  • 01:15
    Geen uitzending
    00:30
    Xena: Warrior Princess
  • 05:30
    Christmas in the Highlands
    23:55
    Candy Coated Christmas
  • 01:00
    Geen uitzending
    01:00
    SOS Piet
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:40
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    23:05
    It: Chapter Two
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    Embarrassing Bodies
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:25
    C.S.I. New York
  • 00:26
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 05:19
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:15
    Hidden Gems
    01:15
    Veldvers
  • 05:25
    Cheaters
    01:00
    Darby and Joan
  • 05:00
    Station 19
    01:05
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 03:40
    NOS Journaal
    02:00
    EenVandaag
  • 02:30
    Nieuwsuur
    01:25
    Café Kockelmann
  • 05:30
    Nijntjes avonturen, groot en klein
    01:20
    Disco: Soundtrack of a Revolution