Zaalverantwoordelijken keuren collega-kandidaten in 'Mijn Restaurant!'

maandag 4 mei 2009

Afgelopen donderdag -30 april 2009- werden de deuren van restaurant La Scène in Sint-Niklaas gesloten met 888.311 kijkers als getuigen. De 18de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een gemiddeld marktaandeel van 48,3 % (VVA 18-54).

R


estaurant La Scène is dicht. Chris en Wendy zijn door het oog van de naald gekropen en dat beseffen ze maar al te goed. Ze krijgen ook geen tijd om euforisch te zijn, want onmiddellijk begint de volgende nominatieronde. Deze keer zullen de zaalverantwoordelijken hun ronde van Vlaanderen afwerken. Rebekka, Wendy, Gaëlle en Tom bezoeken elkaars restaurants en beoordelen op gebied van keuken, bediening en sfeer.

Ondertussen moeten de restaurants natuurlijk verder draaien, zonder hun zaalverantwoordelijke. De eerste steden die bezocht worden door de gelegenheidsrecensenten zijn Kortrijk en Sint-Truiden. In Diest beseffen Rebekka en Deborah dat er hen een nominatie boven het hoofd hangt als ze niet snel hun personeelsproblemen in de zaal oplossen. Ze moeten dringend een ervaren kracht vinden die de chaos kan omzetten in orde.

De duo's zijn inmiddels ook echte BV's geworden. Niet alleen schrijven kranten en weekbladen vele bladzijden over hen, er is een uitgeverij die een 'Mijn Restaurant!'-kookboek op de markt brengt. Onze duo's krijgen in primeur de luxueuze uitgave te zien. Hun gerechten professioneel gefotografeerd, 't is de droom van elke jonge kok. Maar ze kunnen maar beter met de voeten op de grond blijven, want op elk moment kan er overwacht en belangrijk bezoek hun restaurant binnenstappen...

Vanaf nu kan je Mijn Restaurant! ook lezen. De kandidaten uit de twee seizoenen van het succesvolle programma vertellen over hun culinaire droom, delen recepten met de lezer en geven veel tips. De zaalverantwoordelijken vertellen over de kunst van het mensen ontvangen en de koks onthullen hun favoriete producten, geven kooktips en geven uitleg bij de bereidingswijze van overheerlijke gerechten.

Speciaal voor dit boek stelden de tien chefs ook een menu samen dat hun restaurant typeert. Sterrenchef Peter Goossens vertelt op zijn beurt het verhaal van zijn Hof van Cleve en levert enkele bijzondere recepten uit zijn topkeuken.

'Mijn Restaurant!: Recepten > Verhalen> Tips' is een aanrader voor wie graag op restaurant gaat of geregeld thuis gasten ontvangt. Het boek is vanaf 6 mei 2009 overal verkrijgbaar en online via iWatch-webshop.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Richard, een Amerikaanse rugzaktoerist, maakt in Bangkok kennis met de toogfilosoof Daffy, die hem vertelt over een paradijselijk strand en hem een kaart nalaat om de plek te vinden. Richard overtuigt het Franse koppel Étienne en Françoise om mee op zoek te gaan naar deze tuin van Eden. Na lange omzwervingen vinden ze het bewuste paradijs, maar het wordt door een commune bezet.

'The Beach ', film uit 2000 met oa. Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:15
    Undercover
    18:13
    VRT NWS Update
  • 17:25
    Putin and the West
    18:25
    Het weer
  • 18:00
    De camping
    18:10
    De Faker
  • 17:15
    Aspe
    18:15
    De Kotmadam
  • 17:10
    Onderweg naar liefde
    18:10
    De Planckaerts
  • 17:20
    The Good Doctor
    18:10
    How I Met Your Mother
  • 17:55
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:35
    ER
    19:15
    24
  • 17:50
    Chez Bompa Lawijt
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 17:25
    Het Blok
    18:20
    Blind Gekocht
  • 17:10
    Manifest
    18:05
    FBI: International
  • 17:45
    The Neighborhood
    18:40
    Storage Wars
  • 17:20
    A Place in the Sun
    18:20
    Love it or List it Australia
  • 17:20
    Swipe, Match, Murder: The Murder of Grace Millane
    18:15
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:52
    De perfecte tuin
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:55
    Steffi's healthy pleasures
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Sailing Yacht
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:20
    NOS Sportjournaal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 18:00
    Submarine Jim
    18:10
    Freeks wilde wereld