Zaalverantwoordelijken keuren collega-kandidaten in 'Mijn Restaurant!'

maandag 4 mei 2009

Afgelopen donderdag -30 april 2009- werden de deuren van restaurant La Scène in Sint-Niklaas gesloten met 888.311 kijkers als getuigen. De 18de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een gemiddeld marktaandeel van 48,3 % (VVA 18-54).

R


estaurant La Scène is dicht. Chris en Wendy zijn door het oog van de naald gekropen en dat beseffen ze maar al te goed. Ze krijgen ook geen tijd om euforisch te zijn, want onmiddellijk begint de volgende nominatieronde. Deze keer zullen de zaalverantwoordelijken hun ronde van Vlaanderen afwerken. Rebekka, Wendy, Gaëlle en Tom bezoeken elkaars restaurants en beoordelen op gebied van keuken, bediening en sfeer.

Ondertussen moeten de restaurants natuurlijk verder draaien, zonder hun zaalverantwoordelijke. De eerste steden die bezocht worden door de gelegenheidsrecensenten zijn Kortrijk en Sint-Truiden. In Diest beseffen Rebekka en Deborah dat er hen een nominatie boven het hoofd hangt als ze niet snel hun personeelsproblemen in de zaal oplossen. Ze moeten dringend een ervaren kracht vinden die de chaos kan omzetten in orde.

De duo's zijn inmiddels ook echte BV's geworden. Niet alleen schrijven kranten en weekbladen vele bladzijden over hen, er is een uitgeverij die een 'Mijn Restaurant!'-kookboek op de markt brengt. Onze duo's krijgen in primeur de luxueuze uitgave te zien. Hun gerechten professioneel gefotografeerd, 't is de droom van elke jonge kok. Maar ze kunnen maar beter met de voeten op de grond blijven, want op elk moment kan er overwacht en belangrijk bezoek hun restaurant binnenstappen...

Vanaf nu kan je Mijn Restaurant! ook lezen. De kandidaten uit de twee seizoenen van het succesvolle programma vertellen over hun culinaire droom, delen recepten met de lezer en geven veel tips. De zaalverantwoordelijken vertellen over de kunst van het mensen ontvangen en de koks onthullen hun favoriete producten, geven kooktips en geven uitleg bij de bereidingswijze van overheerlijke gerechten.

Speciaal voor dit boek stelden de tien chefs ook een menu samen dat hun restaurant typeert. Sterrenchef Peter Goossens vertelt op zijn beurt het verhaal van zijn Hof van Cleve en levert enkele bijzondere recepten uit zijn topkeuken.

'Mijn Restaurant!: Recepten > Verhalen> Tips' is een aanrader voor wie graag op restaurant gaat of geregeld thuis gasten ontvangt. Het boek is vanaf 6 mei 2009 overal verkrijgbaar en online via iWatch-webshop.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Thuis
    20:12
    Het weer
  • 18:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    Terzake
  • 19:45
    Karrewiet
    19:55
    Zo Cool!
  • 19:50
    Het Weer
    20:00
    Florentina
  • 18:50
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Alle Remmen Los!
  • 19:40
    How I Met Your Mother
    20:30
    After We Collided
  • 19:45
    Top 20 Funniest
    20:35
    Get Carter
  • 19:20
    S.W.A.T.
    20:50
    The Couple Next Door
  • 19:30
    David
    19:55
    Keeping Up Appearances
  • 19:30
    Stukken van mensen
    20:35
    Komen Eten
  • 19:45
    FBI: International
    20:35
    Happy Face
  • 19:45
    Highway Thru Hell
    20:35
    The First 48
  • 19:35
    The Block Australia
    20:35
    Het Blok
  • 19:45
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:47
    Zo doe je het!
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:15
    Open Vuur
    20:00
    Meat Timon
  • 19:15
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 18:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    NOS WK Avond
  • 19:40
    Nu te Zien!
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:25
    De Grannies van Amsterdam
    20:05
    Dertigers