Zaalverantwoordelijken keuren collega-kandidaten in 'Mijn Restaurant!'

Afgelopen donderdag -30 april 2009- werden de deuren van restaurant La Scène in Sint-Niklaas gesloten met 888.311 kijkers als getuigen. De 18de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een gemiddeld marktaandeel van 48,3 % (VVA 18-54).
R
estaurant La Scène is dicht. Chris en Wendy zijn door het oog van de naald gekropen en dat beseffen ze maar al te goed. Ze krijgen ook geen tijd om euforisch te zijn, want onmiddellijk begint de volgende nominatieronde. Deze keer zullen de zaalverantwoordelijken hun ronde van Vlaanderen afwerken. Rebekka, Wendy, Gaëlle en Tom bezoeken elkaars restaurants en beoordelen op gebied van keuken, bediening en sfeer.
Ondertussen moeten de restaurants natuurlijk verder draaien, zonder hun zaalverantwoordelijke. De eerste steden die bezocht worden door de gelegenheidsrecensenten zijn Kortrijk en Sint-Truiden. In Diest beseffen Rebekka en Deborah dat er hen een nominatie boven het hoofd hangt als ze niet snel hun personeelsproblemen in de zaal oplossen. Ze moeten dringend een ervaren kracht vinden die de chaos kan omzetten in orde.
De duo's zijn inmiddels ook echte BV's geworden. Niet alleen schrijven kranten en weekbladen vele bladzijden over hen, er is een uitgeverij die een 'Mijn Restaurant!'-kookboek op de markt brengt. Onze duo's krijgen in primeur de luxueuze uitgave te zien. Hun gerechten professioneel gefotografeerd, 't is de droom van elke jonge kok. Maar ze kunnen maar beter met de voeten op de grond blijven, want op elk moment kan er overwacht en belangrijk bezoek hun restaurant binnenstappen...
Vanaf nu kan je Mijn Restaurant! ook lezen. De kandidaten uit de twee seizoenen van het succesvolle programma vertellen over hun culinaire droom, delen recepten met de lezer en geven veel tips. De zaalverantwoordelijken vertellen over de kunst van het mensen ontvangen en de koks onthullen hun favoriete producten, geven kooktips en geven uitleg bij de bereidingswijze van overheerlijke gerechten.
Speciaal voor dit boek stelden de tien chefs ook een menu samen dat hun restaurant typeert. Sterrenchef Peter Goossens vertelt op zijn beurt het verhaal van zijn Hof van Cleve en levert enkele bijzondere recepten uit zijn topkeuken.
'Mijn Restaurant!: Recepten > Verhalen> Tips' is een aanrader voor wie graag op restaurant gaat of geregeld thuis gasten ontvangt. Het boek is vanaf 6 mei 2009 overal verkrijgbaar en online via iWatch-webshop.
DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Proximus lanceert nieuwe zender Pickx Crime op 1 april
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Katy Perry aangekondigd als headliner van 'Isle Of MTV Malta 2026'
- Koppel daagt elkaar uit in 'So You Think You Can Dance'
- 'Zembla' donderdag over afbouw gesloten jeugdzorg
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene
Kijktip van de dag

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.
'Justice For All', om 22.20 uur op Play.
































