'Z-Smart Buildings' toont de voordelen van intelligentere gebouwen

Digitale technologie opent tal van nieuwe mogelijkheden voor het beheer en onderhoud van gebouwen. In steeds meer kantoren, winkels, fabrieken en residentiële woningen wordt nieuwe technologie geïntegreerd om het energieverbruik te reduceren, het comfort van de gebruikers te verhogen of het gebouwenbeheer te optimaliseren.
In een nieuwe reeks 'Z-Smart Buildings' toont Kanaal Z tien intelligente projecten waarin technologie het verschil maakt.
Een gebouw beheren brengt kosten met zich mee: onderhoud, energieverbruik, facilitaire kosten, beveiliging, enzovoort... Nieuwe technologieën, sensoren en het Internet of Things kunnen helpen om de efficiëntie te verhogen en de werkprocessen te optimaliseren. Tegelijk levert die digitale technologie ook relevante informatie op voor eigenaars en gebruikers. En ze kan tegelijk bijdragen aan een beter comfort voor mensen die in zo’n slim gebouw werken of wonen.
Vanaf donderdag 23 februari focust Kanaal Z in een nieuwe reeks 'Z-Smart Buildings' op hoe deze nieuwe technologieën en technieken gebouwen slimmer maken: intelligente thermostaten, verlichting en beveiliging bijvoorbeeld leiden tot energiezuinigere gebouwen, een hoger comfort voor de gebruikers en een gemakkelijker facilitair beheer met toepassingen die vaak ook vanop afstand en mobile aan te sturen zijn.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Nieuwe KRO-NCRV-serie 'De Verloskundigen' volgt geboortezorg van dichtbij
- Kijk de aangrijpende serie 'One Day In My Body' op TLC
- Dit is nieuw bij RTL in juli
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































