'Z-Smart Buildings' toont de voordelen van intelligentere gebouwen

woensdag 22 februari 2017

Digitale technologie opent tal van nieuwe mogelijkheden voor het beheer en onderhoud van gebouwen. In steeds meer kantoren, winkels, fabrieken en residentiële woningen wordt nieuwe technologie geďntegreerd om het energieverbruik te reduceren, het comfort van de gebruikers te verhogen of het gebouwenbeheer te optimaliseren.

In een nieuwe reeks 'Z-Smart Buildings' toont Kanaal Z tien intelligente projecten waarin technologie het verschil maakt.


Een gebouw beheren brengt kosten met zich mee: onderhoud, energieverbruik, facilitaire kosten, beveiliging, enzovoort... Nieuwe technologieën, sensoren en het Internet of Things kunnen helpen om de efficiëntie te verhogen en de werkprocessen te optimaliseren. Tegelijk levert die digitale technologie ook relevante informatie op voor eigenaars en gebruikers. En ze kan tegelijk bijdragen aan een beter comfort voor mensen die in zo’n slim gebouw werken of wonen.

Vanaf donderdag 23 februari focust Kanaal Z in een nieuwe reeks 'Z-Smart Buildings' op hoe deze nieuwe technologieën en technieken gebouwen slimmer maken: intelligente thermostaten, verlichting en beveiliging bijvoorbeeld leiden tot energiezuinigere gebouwen, een hoger comfort voor de gebruikers en een gemakkelijker facilitair beheer met toepassingen die vaak ook vanop afstand en mobile aan te sturen zijn.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

We krijgen de tien memorabelste gebroken harten te zien. De Kreuners legden hun ziel bloot met het ingetogen 'Maak me wakker voor je gaat'. De Britse boyband Take That kwam langs tijdens hun afscheidstournee, wat bij fans voor hartzeer zorgde.

'De Tien Om Te Zien', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    VRT NWS laat
    23:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 20:35
    Rock Werchter live
    01:02
    Het weer
  • 23:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    I Can See Your Voice
    23:50
    Chicago Med
  • 22:30
    Transformers: Age of Extinction
    01:20
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 22:45
    Money Monster
    00:40
    How I Met Your Mother
  • 22:25
    American Pie: The Wedding
    00:10
    Most Daring
  • 23:25
    ER
    00:15
    Suits
  • 23:30
    Bompa
    00:00
    Keeping Up Appearances
  • 23:05
    Lang Leve de Liefde
    23:40
    De douane in actie
  • 23:20
    CIA
    00:15
    Fire Country
  • 22:40
    Superman
    01:30
    Highway Thru Hell
  • 22:55
    Billion Dollar Playground
    00:00
    Hello Goodbye
  • 23:30
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:20
    The Rookie
  • 23:17
    Trends Talk
    23:51
    Z-Nieuws
  • 23:35
    De perfecte tuin
    23:55
    5-voor-12
  • 22:50
    Lekker Messy - Weekmenu
    23:45
    Vanavond bij ons
  • 23:15
    McDonald and Dodds
    00:55
    Marie Antoinette
  • 23:20
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:10
    Burn Notice
  • 23:15
    NOS WK Avond
    23:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 22:45
    McDonald and Dodds
    00:10
    NOS Journaal
  • 23:00
    NPO Doc: Strike a pose
    00:30
    De slimste mens België