X Factor: de liedjes van liveshow 8

donderdag 17 november 2005

Op zondag 20 november zijn we om 20.30 uur op VTM al toe aan de 8ste liveshow van X Factor met Ivann, Paco Garcia, Udo, Patrick & Carina & The Cappaert Sisters. Alle finalisten brengen 2 songs en Liliane Saint-Pierre, Jean Blaute en Kris Wauters krijgen voor de laatste keer het laatste woord.

Voor

Ivann, Paco Garcia, Udo, Patrick & Carina en The Cappaert Sisters komt de grote finale van ?X Factor? stilaan maar zeker in zicht. Ze krijgen elk een extra kans om zich te bewijzen, want vanaf nu brengen ze elk 2 songs.
  • Ivann uit Wilrijk met ?Over my shoulder? (Mike & The Mechanics) en ?Bad day? (Daniel Powter)
  • Paco Garcia uit Heusden met ?One moment in time? (Whitney Houston) en ?Unbreak my heart? (Il Divo).
  • Udo uit Nossegem met ?The scientist? (Coldplay) en ?Let?s stay together? (Al Green).
  • Patrick & Carina uit Tongeren uit ?Up where we belong? (Jennifer Warnes & Joe Cocker) en ?De regenboog? (Frans Bauer).
  • The Cappaert Sisters uit Zedelgem met ?True colors? (Cyndi Lauper) en ?Here comes the rain again? (Alex Parks).
Als naar goede gewoonte worden de performances doorspekt met leuke reportages: Udo trok naar de rockacademie in Tilburg, Ivann dook de opnamestudio in om een jingle in te zingen, Paco Garcia trakteerde zijn familie, vrienden en fans op pannenkoeken, Patrick & Carina kregen een energieboost tijdens een meditatiesessie en The Cappaert Sisters gaven de opworp van een basketbalmatch.

In deze 8ste liveshow van X Factor beoordelen Liliane Saint-Pierre, Jean Blaute en Kris Wauters de performances. Nadat alle kandidaten opgetreden hebben, zijn de kijkers thuis aan zet. Zij kunnen telefonisch voor hun favoriet(en) stemmen, via SMS en de Telenet Digital TV-kijkers kunnen stemmen via een overzicht dat in beeld verschijnt.

Na ?De Beste Belg? moeten de twee kandidaten met het minst aantal stemmen achter hun naam opnieuw optreden in ?X Factor: De beslissing?. Het laatste woord is voor de juryleden want zij moeten beslissen welke kandidaat doorgaat naar de volgende finaleshow en voor welke kandidaat ?X Factor? is afgelopen. Dit is voor de laatste keer, want vanaf de 9de liveshow krijgen de kijkers het allerlaatste woord.
Persbericht VTM
http://adsl.be/xfactor

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: X Factor

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Chateau Planckaert
    20:50
    Reizen Waes: terug naar Oekraïne
  • 20:00
    Un prophète
    21:50
    Hacks
  • 20:20
    Sporza: Hockey League Vrouwen
    22:20
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:55
    Philippe Geubels: Bedankt voor alles
  • 19:55
    Smeris
    22:00
    De Hygiënepolitie
  • 20:05
    How I Met Your Mother
    20:35
    Belgica
  • 19:35
    Police Interceptors
    22:30
    Spartacus
  • 19:45
    ER
    00:45
    Suits
  • 20:30
    SUPER 50
    21:40
    Tien Om Te Zien
  • 20:00
    De Mol
    21:10
    Brieven aan Samson
  • 20:25
    CIA
    22:10
    Matlock
  • 20:05
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    The Specialist
  • 19:50
    Komen Eten
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 20:30
    The British Airways Killer
    22:20
    Garage Sale Mystery: The Deadly Room
  • 20:29
    Trends Talk
    21:00
    De CFO podcast
  • 20:11
    De ambachter
    21:00
    Hadiemicha
  • 19:50
    Vlaamse Klassiekers
    20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 19:50
    Wild Cherry
    21:00
    All Creatures Great and Small
  • 20:25
    Bob's Burgers
  • 20:25
    Nieuw Nederland
    21:15
    Over Mijn Lijk
  • 20:20
    Danny ter plekke
    21:05
    Metropolis
  • 20:25
    Parels voor de zwijnen
    21:20
    Die Andere Late Night