Wonen ex-'Blind Gekocht' kandidaten Jelle & Sophie nog in f*cking Westrem?

maandag 28 maart 2022
Foto: Play5 - © SBS Belgium 2022

Dinsdag keert Jani nog een laatste keer terug in 'Blind Gekocht: Jaren Later' op Play5. Want hoe zou het nog zijn met de kandidaten uit het vorige seizoen? 8 families gaven al hun spaargeld aan de experten in de hoop dat zij hun woondroom waar konden maken.

Bart, Béa en Kelly willen graag weten hoe het één jaar later met iedereen gaat en sturen Jani op pad!



Jelle en Sophie huurden een woning, maar sinds de geboorte van hun dochter kwamen ze een kamer te kort. Bart en Béa kregen de moeilijke opdracht om een woning te vinden in Wetteren, maar daar stond niet veel te koop. Na overleg werd de zoekopdracht uitgebreid met enkele deelgemeentes, waaronder Westrem. Maar na 10 dagen kwamen Jelle en Sophie terug op hun beslissing, ze wouden toch liever enkel in Wetteren wonen. Was het niet dat Béa in tussentijd al een woning in Westrem had gekocht. 'Niet in Westrem, niet in fucking Westrem', klonk het toen. Hebben Sophie en Jelle zich kunnen verzoeken met de ligging?

En hoe zou het nog zijn met Ann-Sophie en fervente gamer Maxim? Zij woonden in een piepkleine studio waar alle ruimtes overvloeiden in elkaar, zo hadden ze ook geen slaapkamerdeur. De kleine bewoonbare oppervlakte van hun appartement gaf regelmatig vonken. Is de woning in Blankenberge de redding geweest die hun relatie nodig had?

We blikken ook terug bij Linda en zoontje Daan, hun woning op de Paardenmarkt in Antwerpen werd volledig vernield door een gasexplosie. Béa vond voor hen een gezellige thuis in Park Spoor Noord. En hoe zou het nog zijn met Floortje en Nadia? Zij woonden in het huis van Nadia's oma, maar leefden daar zonder basiscomfort zoals een centrale verwarming. Bart en Béa vonden een woning voor hen in Duffel, Jani gaat bij hen langs en merkt dat de tijd er niet heeft stil gestaan, de woning onderging een fijne evolutie!

Rachid en Cherifa lenen als praktiserende moslims geen geld bij de bank. Zij schakelden Béa eerst in om hun huis te verkopen, dat bedrag werd daarna gebruikt voor de aankoop van een huis in Hoboken. Maar de vader van Cherifa werd zieker, waardoor ze hun huis verkochten en ervoor kozen om bij haar ouders in te wonen. Jani gaat met Rachid een koffie drinken, hij wil graag weten hoe het nu met hen gaat.

Thomas en Sofie liepen hun droomwoning mis. Ze schakelden Bart en Béa in om op zoek te gaan naar een authenthiek pand: een schuur, hoeve of kapel… Ze wouden iets anders dan anders. Zijn Bart en Béa erin geslaagd om hun droomwoning te laten vergeten?

'Blind Gekocht: Jaren Later', dinsdag 29 maart om 21.50 uur op Play5 en GoPlay.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Door zijn moeilijke thuissituatie verblijft de veertienjarige Johnny in een instelling. Hij maakt deel uit van de bende van Luca en dealt drugs, maar stiekem droomt hij van een beter leven. Op een dag krijgt hij de beroemde acteur Antony als vaste klant. Er ontstaat een bijzondere band tussen de twee.

'Dealer', film uit 2021 met oa. Ben Segers en Veerle Baetens, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Chateau Planckaert
    20:45
    Pommelien Thijs - AFAS Dome
  • 20:00
    The Deal
    21:30
    Sweetpea
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:40
    Sportweekend met VGT
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:45
    Philippe Geubels: Made In Belgium
  • 19:55
    Smeris
    21:45
    De Trein
  • 20:10
    The Big Bang Theory
    20:35
    Dealer
  • 19:50
    Police Interceptors
    22:30
    Bugsy
  • 19:45
    ER
    00:40
    Suits
  • 19:55
    Hallo België!
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    De Mol
    21:20
    Café De Mol
  • 19:35
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 20:05
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Blade Runner
  • 19:50
    Komen Eten
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 19:35
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    Serial Killer Wives
  • 20:18
    Alle Zaken op een Rijtje
    20:33
    City Reports
  • 20:16
    Mijn tuin
    21:00
    Hadiemicha
  • 19:50
    Vlaamse Klassiekers
    20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 20:05
    Harry Wild
    21:00
    All Creatures Great and Small
  • 20:00
    Bob's Burgers
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:25
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 19:30
    Vroege Vogels
    21:00
    Metropolis
  • 19:45
    3 op Reis: De reis van je leven
    20:25
    Parels voor de zwijnen