Woensdag verrassende audities in 'So You Think You Can Dance'

Wie houdt van dansen, wie kan genieten van entertainende televisie, wie het bewijs geleverd wil zien dat stijldansers geen ander genre aankunnen, wie wel eens wil zien of breakdancers getalenteerd genoeg zijn voor een klassieke dans of wie bereid is met open mond toe te geven dat dansen een heuse kunst is zit woensdagavond goed bij vtm. Vtm belooft je nu al dat je van op je stoel elke 'dance move' mee beleeft. De danskriebels laten je niet meer los!
P
resentatoren An Lemmens en Dennis Weening storten zich samen met de kandidaat-dansers in dit avontuur dat zich over 14 afleveringen spreidt. Meer dan 3.000 kandidaten wagen hun kans tijdens een auditie voor een professionele jury. In de eerste aflevering krijg je al een heleboel markante audities te zien: breakdance-kampioen Samuel bijvoorbeeld, die moves in huis heeft waarvan zelfs Dan Karaty helemaal onder de indruk is. Of de 'Lollipoppers' die niet alleen dansen in hun bloed hebben maar eveneens een flinke dosis humor. Tal van Vlamingen en Nederlanders tonen woensdag dat ze uit het goede dans-hout gesneden zijn.
Tijdens deze audities passeren uiteenlopende dansstijlen de revue : showdans, jazzdance, buikdansen, klassiek, modern, disco, locking, popping, boying, old- en new school hip hop, crumping, quickstep, wals, tango, mambo, cha cha, rumba, latin-jazz en zelfs tapdans... Wanneer een Vlaamse acro-rock koppel auditie komt doen, houdt iedereen zijn adem in. Wat zij brengen, is spektakel van het hoogste niveau! Maar of dit voldoende zal blijken om de selectie te halen.
Dansers die veel indruk op de jury maken, krijgen meteen een ticket voor het bootcamp, de volgende ronde. En als de jury wel potentieel ziet, maar nog niet helemaal overtuigd is, wordt de deelnemer gevraagd om aan het einde van de dag mee te doen aan de choreografieronde. Aan de deelnemers wordt in korte tijd dan een kleine choreografie aangeleerd die ze voor de jury moeten brengen. De jury - bestaande uit Dan Karaty, Brahim, Euvgenia Parakhina en Jan Kooijman - beslist wie er alsnog doorgaat naar de volgende ronde... En dat zorgt voor extra spanning en emoties. Maar een échte danser geeft alles voor die ene kans.
'So You Think You Can Dance', woensdag 2 september 2009 om 20.40 uur op vtm.
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Eerste vrouwelijke dansduo raast als 'kleine tornado' over het podium van 'So You Think You Can Dance'
- Tom Waes keert terug naar Oekraïne in driedelige reeks van 'Reizen Waes'
- Proximus bereikt akkoord met DAZN over volgend voetbalseizoen en ontknoping van dit seizoen
- België staat in de finale: Essyla overtuigt tijdens halve finale van het Eurovisiesongfestival
- Kijkcijfers: maandag 11 mei 2026
- Viktor keert voor 'Brieven Aan Samson' terug naar de set van 'Thuis'
- 'Goedemorgen Nederland' op 14 mei geheel in het teken van ruimtevaart
- Ziggo Sport zendt PGA Championship live en exclusief uit
- 'Zembla' donderdag over online medicijnen bestellen
- Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt'
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Def
- Deze onderwerpen hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island'
Kijktip van de dag

Eind jaren 70. Wanneer Patrizia Reggiani, een vrouw van eenvoudige komaf, trouwt met Maurizio Gucci, erfgenaam van het modehuis Gucci, meent ze dat haar broodje gebakken is. De jonge Maurizio interesseert zich weinig voor het familiebedrijf, maar Patrizia brandt van ambitie en gaat over lijken om haar doel te bereiken.
'House of Gucci', film uit 2021 met oa. Lady Gaga, om 20.35 uur op Play Fictie.




































