Woensdag verrassende audities in 'So You Think You Can Dance'

Wie houdt van dansen, wie kan genieten van entertainende televisie, wie het bewijs geleverd wil zien dat stijldansers geen ander genre aankunnen, wie wel eens wil zien of breakdancers getalenteerd genoeg zijn voor een klassieke dans of wie bereid is met open mond toe te geven dat dansen een heuse kunst is zit woensdagavond goed bij vtm. Vtm belooft je nu al dat je van op je stoel elke 'dance move' mee beleeft. De danskriebels laten je niet meer los!
P
resentatoren An Lemmens en Dennis Weening storten zich samen met de kandidaat-dansers in dit avontuur dat zich over 14 afleveringen spreidt. Meer dan 3.000 kandidaten wagen hun kans tijdens een auditie voor een professionele jury. In de eerste aflevering krijg je al een heleboel markante audities te zien: breakdance-kampioen Samuel bijvoorbeeld, die moves in huis heeft waarvan zelfs Dan Karaty helemaal onder de indruk is. Of de 'Lollipoppers' die niet alleen dansen in hun bloed hebben maar eveneens een flinke dosis humor. Tal van Vlamingen en Nederlanders tonen woensdag dat ze uit het goede dans-hout gesneden zijn.
Tijdens deze audities passeren uiteenlopende dansstijlen de revue : showdans, jazzdance, buikdansen, klassiek, modern, disco, locking, popping, boying, old- en new school hip hop, crumping, quickstep, wals, tango, mambo, cha cha, rumba, latin-jazz en zelfs tapdans... Wanneer een Vlaamse acro-rock koppel auditie komt doen, houdt iedereen zijn adem in. Wat zij brengen, is spektakel van het hoogste niveau! Maar of dit voldoende zal blijken om de selectie te halen.
Dansers die veel indruk op de jury maken, krijgen meteen een ticket voor het bootcamp, de volgende ronde. En als de jury wel potentieel ziet, maar nog niet helemaal overtuigd is, wordt de deelnemer gevraagd om aan het einde van de dag mee te doen aan de choreografieronde. Aan de deelnemers wordt in korte tijd dan een kleine choreografie aangeleerd die ze voor de jury moeten brengen. De jury - bestaande uit Dan Karaty, Brahim, Euvgenia Parakhina en Jan Kooijman - beslist wie er alsnog doorgaat naar de volgende ronde... En dat zorgt voor extra spanning en emoties. Maar een échte danser geeft alles voor die ene kans.
'So You Think You Can Dance', woensdag 2 september 2009 om 20.40 uur op vtm.
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen EO's 'Rachel valt binnen': wie houdt Nederland veilig?
- Joanna Lumley volgt de Donau op MAX
- De 50e EO-Jongerendag is uitverkocht
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Nieuwe maand, nieuwe must-sees: Paramount Network brengt iconische films in maart
- Ga in maart mee op avontuur met je favoriete Cartoonito-helden
- Nieuwe avonturen en speciale weekends op Cartoon Network in maart
- Vrouwen in de spotlight in maart op TV5MONDE
- Dit zie je in maart op National Geographic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video
Kijktip van de dag

Jan vergeet zijn en Julies huwelijksverjaardag en probeert het goed te maken door een dag vol verrassingen te organiseren voor Julie, inclusief een bezoek aan een chic hotel mét wellness. Maar al snel blijkt dat plannen maken makkelijker is dan ze uit te voeren.
'Boomer', om 20.55 uur op VRT 1.




































