Woensdag verrassende audities in 'So You Think You Can Dance'

dinsdag 1 september 2009

Wie houdt van dansen, wie kan genieten van entertainende televisie, wie het bewijs geleverd wil zien dat stijldansers geen ander genre aankunnen, wie wel eens wil zien of breakdancers getalenteerd genoeg zijn voor een klassieke dans of wie bereid is met open mond toe te geven dat dansen een heuse kunst is zit woensdagavond goed bij vtm. Vtm belooft je nu al dat je van op je stoel elke 'dance move' mee beleeft. De danskriebels laten je niet meer los!

P


resentatoren An Lemmens en Dennis Weening storten zich samen met de kandidaat-dansers in dit avontuur dat zich over 14 afleveringen spreidt. Meer dan 3.000 kandidaten wagen hun kans tijdens een auditie voor een professionele jury. In de eerste aflevering krijg je al een heleboel markante audities te zien: breakdance-kampioen Samuel bijvoorbeeld, die moves in huis heeft waarvan zelfs Dan Karaty helemaal onder de indruk is. Of de 'Lollipoppers' die niet alleen dansen in hun bloed hebben maar eveneens een flinke dosis humor. Tal van Vlamingen en Nederlanders tonen woensdag dat ze uit het goede dans-hout gesneden zijn.

Tijdens deze audities passeren uiteenlopende dansstijlen de revue : showdans, jazzdance, buikdansen, klassiek, modern, disco, locking, popping, boying, old- en new school hip hop, crumping, quickstep, wals, tango, mambo, cha cha, rumba, latin-jazz en zelfs tapdans... Wanneer een Vlaamse acro-rock koppel auditie komt doen, houdt iedereen zijn adem in. Wat zij brengen, is spektakel van het hoogste niveau! Maar of dit voldoende zal blijken om de selectie te halen.

Dansers die veel indruk op de jury maken, krijgen meteen een ticket voor het bootcamp, de volgende ronde. En als de jury wel potentieel ziet, maar nog niet helemaal overtuigd is, wordt de deelnemer gevraagd om aan het einde van de dag mee te doen aan de choreografieronde. Aan de deelnemers wordt in korte tijd dan een kleine choreografie aangeleerd die ze voor de jury moeten brengen. De jury - bestaande uit Dan Karaty, Brahim, Euvgenia Parakhina en Jan Kooijman - beslist wie er alsnog doorgaat naar de volgende ronde... En dat zorgt voor extra spanning en emoties. Maar een échte danser geeft alles voor die ene kans.

'So You Think You Can Dance', woensdag 2 september 2009 om 20.40 uur op vtm.


DOSSIER: Het tv-najaar van 2009

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Thuis
    00:05
    De Zevende Dag
  • 22:20
    Casa Susanna
    00:00
    Nachtlus
  • 22:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:50
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    00:05
    The Floor
  • 22:45
    Als de brandweer
    00:25
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 23:50
    9-1-1
    00:35
    The Endgame
  • 22:30
    The Untouchables
    00:40
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 23:50
    ER
    00:35
    Murder in a Small Town
  • 23:15
    Columbo
    00:35
    Hallo België!
  • 23:00
    De Mol
    00:10
    De Tafel van de Week
  • 23:00
    Matlock
    00:00
    Watson
  • 22:15
    The Dark Knight Rises
    01:20
    The Fugitive
  • 23:10
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:00
    Zo Man Zo Vrouw
  • 22:30
    Aurora Teagarden Mysteries: Something New
    00:10
    My Life is Murder
  • 23:31
    Transport & Van.TV
    23:59
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 23:38
    Het zelfbouwhuis
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:30
    Lekker Messy - Weekmenu
    00:10
    Open Vuur
  • 22:05
    Foyle's War
  • 23:45
    NCIS
    01:30
    Law & Order: Organized Crime
  • 23:40
    Ivo op zondag
    00:35
    NOS Journaal Laat
  • 23:30
    The Zone of Interest
    01:10
    Nieuwsuur
  • 23:10
    Louis Theroux
    00:15
    NOS Studio Sport Voetbal