Woensdag verrassende audities in 'So You Think You Can Dance'

Wie houdt van dansen, wie kan genieten van entertainende televisie, wie het bewijs geleverd wil zien dat stijldansers geen ander genre aankunnen, wie wel eens wil zien of breakdancers getalenteerd genoeg zijn voor een klassieke dans of wie bereid is met open mond toe te geven dat dansen een heuse kunst is zit woensdagavond goed bij vtm. Vtm belooft je nu al dat je van op je stoel elke 'dance move' mee beleeft. De danskriebels laten je niet meer los!
P
resentatoren An Lemmens en Dennis Weening storten zich samen met de kandidaat-dansers in dit avontuur dat zich over 14 afleveringen spreidt. Meer dan 3.000 kandidaten wagen hun kans tijdens een auditie voor een professionele jury. In de eerste aflevering krijg je al een heleboel markante audities te zien: breakdance-kampioen Samuel bijvoorbeeld, die moves in huis heeft waarvan zelfs Dan Karaty helemaal onder de indruk is. Of de 'Lollipoppers' die niet alleen dansen in hun bloed hebben maar eveneens een flinke dosis humor. Tal van Vlamingen en Nederlanders tonen woensdag dat ze uit het goede dans-hout gesneden zijn.
Tijdens deze audities passeren uiteenlopende dansstijlen de revue : showdans, jazzdance, buikdansen, klassiek, modern, disco, locking, popping, boying, old- en new school hip hop, crumping, quickstep, wals, tango, mambo, cha cha, rumba, latin-jazz en zelfs tapdans... Wanneer een Vlaamse acro-rock koppel auditie komt doen, houdt iedereen zijn adem in. Wat zij brengen, is spektakel van het hoogste niveau! Maar of dit voldoende zal blijken om de selectie te halen.
Dansers die veel indruk op de jury maken, krijgen meteen een ticket voor het bootcamp, de volgende ronde. En als de jury wel potentieel ziet, maar nog niet helemaal overtuigd is, wordt de deelnemer gevraagd om aan het einde van de dag mee te doen aan de choreografieronde. Aan de deelnemers wordt in korte tijd dan een kleine choreografie aangeleerd die ze voor de jury moeten brengen. De jury - bestaande uit Dan Karaty, Brahim, Euvgenia Parakhina en Jan Kooijman - beslist wie er alsnog doorgaat naar de volgende ronde... En dat zorgt voor extra spanning en emoties. Maar een échte danser geeft alles voor die ene kans.
'So You Think You Can Dance', woensdag 2 september 2009 om 20.40 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: woensdag 4 november 2026
- 'Married at First Sight UK' stopt definitief na zware beschuldigingen
- 'De Slimste Mens' brengt eerbetoon aan Paulien Cornelisse tijdens finale
- Celien Hermans reageert gevat op jury 'De Slimste Mens ter Wereld': 'Ik zit precies in een strip van Asterix & Obelix'
- ‘Single Bells’ keert terug met seizoen 3: Streamz onthult startdatum
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Mark Baanders onderzoekt in 'PowNed of View' waarom kweekvlees hier nog altijd niet op ons bord ligt
- Lara Taveirne vrijdag in 'Alleen Elvis Blijft Bestaan'
- 'Vrederechter' is duidelijk: WhatsAppberichten volstaan niet als bewijs
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic
Kijktip van de dag

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.
'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.




































