Woensdag slotaflevering 'Sergio & Axel: Van de Kaart'

De voorbije weken maakten Sergio Herman en Axel Daeseleire zes onvergetelijke reizen. Ze proefden culinaire hoogstandjes in Thailand, Mexico, India, Noorwegen, Libanon en Japan en snoven de cultuur op in elk land.
Op woensdag 20 november eindigen ze hun reis in Cadzand, waar Sergio een uitzonderlijke service te wachten staat. In zijn eigen restaurant AIRrepublic nodigt hij 40 gelukkigen uit voor een culinaire wereldreis. In de keuken gaat de chef voor niets minder dan perfectie en ook in de zaal zijn fouten niet veroorloofd. De stress stijgt dus bij maître Axel, die in zijn eerste service op sterrenniveau wordt gegooid. 'De Sergio die ik hier zie is een ander mens dan de Sergio waarmee ik op reis ben gegaan', klinkt het.
Sergio tovert de 40 genodigden een menu op tafel zoals alleen hij dat kan. Zes gangen waarin hij alle opgedane inspiratie en ervaringen van zijn wereldreis samenbrengt. Ook zijn oudste zoon Boy roert mee in de potten. De typische Thaise vissaus, de Libanese geitenkaas, het smakenpallet van de Mexicaanse honingmier: de allerbeste smaken krijgen een plekje in het menu. Voor de vis rekent Sergio op Axel, die zélf de Zeeuwse wateren induikt op zoek naar tarbot en garnalen. Slaat hij deze keer ook iets aan de haak?
De laatste aflevering volgt niet alleen de bijzondere slotservice van Sergio en Axel. De twee blikken ook terug op de mooiste en grappigste momenten van hun trip en tonen nooit eerder uitgezonden beelden. Zoals van hun bezoek aan een sakébrouwerij in Japan, waar elke werkdag wordt voorafgegaan door ochtendgymnastiek. Of van de Thaise vissausfabriek, waar Sergio en Axel voor een groep monniken een lunch klaarmaakten op basis van… gefermenteerde vis.
'Voor mij was 'Sergio & Axel: Van de Kaart' een belevenis waar ik als chef super lang naar uitgekeken heb', besluit Sergio. 'Alle landen, alle belevenissen, alle ervaringen en alle smaken hebben bij mij een diepe indruk nagelaten. Ik ben tot de conclusie gekomen dat je nooit uitgeleerd bent, dat je overal iets nieuws ziet en proeft. Om dit samen met Axel te mogen meemaken was iets unieks.'
'Sergio & Axel: Van de Kaart', woensdag 20 november om 21.45 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Verrassing! Patrick Van Der Vorst mengt zich opnieuw onder de 'Stukken Van Mensen'-dealers
- Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO'
- NTR presenteert de eerste ramadanserie voor de hele familie 'All You Can Eid'
- NTR viert ramadan met verhalen die verbinden
- Ruben Van Gucht, Metejoor, Astrid Coppens, Toby Alderweireld openen hun deuren voor nieuw seizoen 'Komen Eten'
- Vernieuwd seizoen voor 'Iedereen Verlicht'
- Minister Femke Wiersma bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
- Sky Radio Valentijn Top 50 te horen tijdens Valentijnsdag
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA
Kijktip van de dag

In ZOO Planckendael begint de lente met de terugkeer van de ooievaars. Ooievaar Flint bouwt zijn eerste nest, terwijl neushoorn Karamat hoogzwanger is. Ook sneeuwluipaard Diem lijkt drachtig, wat belangrijk is voor het voortbestaan van de soort.
'Het echte leven in de ZOO', om 19.55 uur op VTM.



































