Woensdag in 'Pano': de piek

dinsdag 21 april 2020

Op woensdag 22 april is het derde deel van de 'Pano'-uitzendingen rond corona te zien op Eén, over de piek van de corona-epidemie. 'Pano' is erbij wanneer Danny Evens na 12 dagen uit kunstmatige coma ontwaakt.

De man is 47 en ‘vierde’ zijn verjaardag in coma. Een uitermate pakkend verhaal, dat de ploeg kon vastleggen in het Antwerpse ZNA Middelheim op het toppunt van de epidemie. Hoe gaat het vandaag met Danny?


Naast in het ZNA Middelheim draaiden de camera’s ook in 2 zwaar getroffen woonzorgcentra. In het Gentse Ter Rive is 'Pano' erbij wanneer iedereen getest wordt. De resultaten zijn weinig hoopgevend: 56 van de 80 bewoners zijn besmet. Woonzorgcentra worden ziekenhuizen. Wat nu?

De epidemie piekt, en dat is ook te zien bij het afscheid. 'Als het allemaal met woorden moet gebeuren, is afscheid nemen echt niet makkelijk', verwoordt een priester het. Ook bij de Joodse gemeenschap in Antwerpen, met hun eigen ambulancedienst (en callcenter), is het alle hens aan dek.

Reportage: Stef Meerbergen, Hans Bontinck en Kristiaan Grauwels
Eindredactie: Pascal Seynhaeve en Sara Van Boxstael

'Pano - De piek', woensdag 22 april om 20.50 uur op Eén.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Veldrijden
    16:10
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:55
    Samson en Marie
  • 15:10
    Liefde voor muziek
    16:25
    De Branche-Expert
  • 14:25
    Killer College Scandal
    16:15
    Bonje met de buren
  • 15:15
    A Dog's Way Home
  • 14:55
    Matlock
    16:50
    Police Interceptors
  • 14:20
    A Christmas Cookie Catastrophe
    15:50
    Once Upon a Holiday
  • 15:20
    Geen uitzending
    15:50
    Joe
  • 15:15
    Huizenjagers
    18:55
    De Verhulstjes
  • 15:00
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 15:20
    That '70s Show
  • 15:00
    Love It or List It UK
    16:00
    Het Roer Om
  • 15:00
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 15:36
    CEO van mijn leven
    15:49
    Business Branding
  • 15:35
    Publireportage
    15:55
    Mannenverzorging
  • 15:25
    Foodies & The City
    16:00
    Meat Timon
  • 15:15
    The Chelsea Detective
    16:10
    Ghosts Australia
  • 15:20
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
    16:20
    Sterren NL Top 25
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:25
    Dolfje Weerwolfje
    16:50
    Checkpoint