William Boeva en Sven De Ridder proberen Jacques Vermeire en Axel Daeseleire aan eindoverwinning te helpen in 'Eenmaal Andermaal'

The clash of the titans van de brocante is aangebroken! Op donderdag 23 maart strijden Jacques Vermeire en Axel Daeseleire voor de eindoverwinning in de finale van 'Eenmaal Andermaal'.
Acht weken lang zochten ze samen met enkele bekende partners in crime naar unieke parels op antiekmarkten en brocantewinkels over heel Vlaanderen om de vondsten daarna met - dat was toch het doel - meerwaarde te verkopen. De ultieme battle wordt uitgevochten in de grote beurshal in het Waalse Ciney. Axel mag rekenen op de hulp van Sven De Ridder en Jacques op die van William Boeva. De heren krijgen dubbel zoveel budget, maar moeten wel een extra object scoren én dat binnen dezelfde tijd. Het besef dringt maar al te goed door: het is erop of eronder.
Axel en Sven kunnen al snel een beeld van de bekende tekenfilmfiguur Popeye en een antiek schilderij op de kop tikken. Hun speurtocht lijkt daarbij erg vlot te verlopen tot ze het niet eens zijn over een bende knalroze en oranje flamingo’s. 'Ik vind het alleen tof als we ze allemaal kunnen meenemen', zegt Sven. 'Nee dat is te veel. Wat is er mis met een koppeltje?', antwoordt Axel. Komen de heren tot een compromis? Intussen tikt de klok genadeloos verder…
Bij het ander duo daarentegen slaagt William er steeds in Jacques te overtuigen. Ze scoren een antieke Apollo raket. 'Ça c’est le chef ici', lacht Jacques. William steekt zijn enthousiasme niet onder stoelen of banken en doet een vreugdedansje. Schiet de raket Jacques’ winst naar ongekende hoogtes of crasht ze?
En dan is het moment van de waarheid aangebroken: de finale veiling. Tweede keer, goede keer voor Jacques? Of gaat Axel net zoals in het eerste seizoen met de trofee lopen? Je ontdekt het in dé ultieme brocante-battle van 'Eenmaal Andermaal'.
De totale opbrengst van de veiling gaat naar JEZ!, het gloednieuwe jongerencollectief waaronder VTM, Qmusic, HLN en Belfius hun schouders zetten. Naast jongeren een stem en een gezicht geven, haalt JEZ! ook geld op voor 200 organisaties die zich inzetten voor jongeren in Vlaanderen en Brussel.
'Eenmaal Andermaal', donderdag 23 maart om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Rosanne Pits nieuw gezicht van 'Zin in Zappelin'
- Bert van Leeuwen ontmoet mensen die niet worden opgegeven 'Soep, Sores en Soelaas'
- Elke dag feest in de tent bij 'Heel Holland Bakt'
- TV-icoon Sonja Barend (86) overleden
- 'Nomaden' brengt opnieuw journalistiek door jonge makers
- Documentaire Ida Does laat zien hoe het Mauritshuis omgaat met zijn koloniale geschiedenis
- 'Beyond Paradise' seizoen 4 in première op BBC NL en op BBC NL+
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'So You Think You Can Dance'?
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol'
Kijktip van de dag

De allerlaatste auditiedag is aangebroken. De plaatsen voor de Callback zijn schaars, de Golden Tickets nog schaarser. Onder anderen een dansende advocaat, een dokter en een klassieke ballerina wagen hun kans.
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































