William Boeva en Sven De Ridder proberen Jacques Vermeire en Axel Daeseleire aan eindoverwinning te helpen in 'Eenmaal Andermaal'

The clash of the titans van de brocante is aangebroken! Op donderdag 23 maart strijden Jacques Vermeire en Axel Daeseleire voor de eindoverwinning in de finale van 'Eenmaal Andermaal'.
Acht weken lang zochten ze samen met enkele bekende partners in crime naar unieke parels op antiekmarkten en brocantewinkels over heel Vlaanderen om de vondsten daarna met - dat was toch het doel - meerwaarde te verkopen. De ultieme battle wordt uitgevochten in de grote beurshal in het Waalse Ciney. Axel mag rekenen op de hulp van Sven De Ridder en Jacques op die van William Boeva. De heren krijgen dubbel zoveel budget, maar moeten wel een extra object scoren én dat binnen dezelfde tijd. Het besef dringt maar al te goed door: het is erop of eronder.
Axel en Sven kunnen al snel een beeld van de bekende tekenfilmfiguur Popeye en een antiek schilderij op de kop tikken. Hun speurtocht lijkt daarbij erg vlot te verlopen tot ze het niet eens zijn over een bende knalroze en oranje flamingo’s. 'Ik vind het alleen tof als we ze allemaal kunnen meenemen', zegt Sven. 'Nee dat is te veel. Wat is er mis met een koppeltje?', antwoordt Axel. Komen de heren tot een compromis? Intussen tikt de klok genadeloos verder…
Bij het ander duo daarentegen slaagt William er steeds in Jacques te overtuigen. Ze scoren een antieke Apollo raket. 'Ça c’est le chef ici', lacht Jacques. William steekt zijn enthousiasme niet onder stoelen of banken en doet een vreugdedansje. Schiet de raket Jacques’ winst naar ongekende hoogtes of crasht ze?
En dan is het moment van de waarheid aangebroken: de finale veiling. Tweede keer, goede keer voor Jacques? Of gaat Axel net zoals in het eerste seizoen met de trofee lopen? Je ontdekt het in dé ultieme brocante-battle van 'Eenmaal Andermaal'.
De totale opbrengst van de veiling gaat naar JEZ!, het gloednieuwe jongerencollectief waaronder VTM, Qmusic, HLN en Belfius hun schouders zetten. Naast jongeren een stem en een gezicht geven, haalt JEZ! ook geld op voor 200 organisaties die zich inzetten voor jongeren in Vlaanderen en Brussel.
'Eenmaal Andermaal', donderdag 23 maart om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NPO reageert op verzoek ledenomroepen over Ongehoord Nederland
- De baktent gaat weer open voor 'Heel Holland Bakt Kids'
- Kijkcijfers: maandag 24 augustus 2026
- Kijkcijfers: ‘Bockie Gaat Naar School’ bezorgt Play een veelbelovende seizoenstart
- Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' en onthult extra details
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit staat in september op de planning bij National Geographic
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
- Rani De Coninck stopt met avondspits bij JOE
- Radio 10 start nieuw digitaal station voor liefhebbers van Soul & Jazz
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit havenervaringscentrum Portlantis op de Maasvlakte
Multimedia SPOTLIGHT
-
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE'
Kijktip van de dag

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.
'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.



































