Wie zijn de favorieten van William, Kim en Elien die op de boerderij mogen blijven?

zaterdag 19 maart 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Op zondag 20 maart om 19.55 uur heeft William zijn tien favoriete meisjes uitgenodigd op zijn ranch in Westerlo. Het wordt voor hen een belangrijke dag want niet iedereen mag hier vanavond blijven overnachten.

Op de ranch laat William zijn dames kennismaken met zijn grote passie: het bullriden. Wanneer de meisjes zich van hun sportiefste kant hebben laten zien, wil William hen beter leren met een meer persoonlijke date: 'Ik moet me eerst fysiek aangetrokken voelen tot een persoon en als dan de vibe tijdens het praten nog meezit, dan is dat ideaal uiteraard.'


Ook in Gingelom is het dating time. Zeven dames zijn onderweg om hun boer Kim diep in de ogen te kijken. Onze prins charming komt met vier ezels op de proppen om samen een grote ezelstocht te maken in zijn geboortestreek. De ezels werken niet altijd mee en eentje maakt het alvast extra moeilijk voor Emi. 'Jij moet met de ezel wandelen, niet de ezel met jou! En ik heb een vrouw nodig die de touwtjes in handen heeft, hé Emi?', lacht Kim. Hij geniet met volle teugen van zijn gezelschap maar niet alle meisjes kunnen op de boerderij blijven. Het is aan hem om te beslissen met wie het klikt.

In Lommel staat boerin Elien voor een pittige dag want ook zij heeft haar favoriete mannen uitgenodigd voor een verdere kennismaking: 'Ik ben heel benieuwd om ze terug te zien. Ik heb er veel zin in, ik hoop zij ook!' Twaalf kerels zullen strijden om het hart van de boerin te veroveren. Elien onderwerpt haar mannen alvast aan een highland parcours. Ze zullen moeten bewijzen of ze wel 'geschikt materiaal' zijn voor haar en terwijl de mannen zich uitsloven, geeft Elien haar ogen goed de kost. Nadat de mannen getest zijn op hun fysieke skills en gequoteerd werden op hun stoere aantrekkingskracht, gaat Elien de meer ernstige toer op. Ze wil graag weten hoe deze kerels naar de toekomst kijken, en ook haar kinderwens komt aan bod. 

Na deze eerste dag van daten, wacht Elien, Kim en William de moeilijke taak om een eerste selectie te maken: met welke kandidaten willen ze verder? En alsof dit nog niet moeilijk genoeg is, komt Dina Tersago nog met een extra plottwist op de proppen… Hoe zullen Elien, Kim en William hierop reageren?


'Boer zkt Vrouw', zondag 20 maart om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Peter Parker is ontmaskerd en kan zijn normale leven niet langer scheiden van zijn superheldenbestaan. Hij schakelt de hulp in van Doctor Strange, in de hoop dat hij alles ongedaan kan maken, maar dat brengt risico's met zich mee. Wanneer een spreuk fout gaat, verschijnen er gevaarlijke vijanden uit andere werelden die Peter dwingen om uit te zoeken wat het werkelijk betekent om Spider-Man te zijn.

'Spider-Man: No Way Home', film uit 2021 met oa. Tom Holland en Zendaya, om 20.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2026
    17:00
    Clips
  • 13:35
    Radio 1: Sporza Tour
    16:40
    Great Lakes Untamed
  • 14:35
    Bing
    14:40
    Odo
  • 14:30
    Chicago Med
    16:20
    SOS Piet XL
  • 13:05
    That's My Boy
  • 14:30
    The Green Hornet
    16:40
    9-1-1
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:05
    Airwolf
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:50
    La Brea
  • 14:30
    Geen uitzending
    15:00
    Joe
  • 14:10
    Friends
    14:40
    Komen Eten bij Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 14:00
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 14:10
    Two and a Half Men
    15:40
    Formule 1
  • 13:55
    Property Brothers
    14:50
    The Block Australia
  • 13:50
    Snapped
    16:40
    World's Most Evil Killers
  • 14:11
    Trends Talk
    14:45
    CEO van mijn leven
  • 14:20
    Zelf gedaan, goed gedaan
    15:00
    Vitamine 55
  • 14:25
    Meat Timon
    15:05
    Het Weekmenu
  • 14:25
    Midsomer Murders
    15:25
    The Chelsea Detective
  • 14:20
    Below Deck
    18:00
    White Collar
  • 11:15
    NOS Tour de France 2026
    17:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:20
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
    14:40
    Sporen van Slavernij
  • 14:20
    De Achterblijvers
    14:40
    Bon Dia Brugklas! weekoverzicht