Wie wordt de tweede finalist van 'Mijn Pop-uprestaurant!'?

maandag 1 juni 2015

'Origó' in Aalst en 'Asparaguus' in Hasselt hebben de voorbije dagen alles op alles gezet om de stem van de kijker te winnen. Eén van hen staat naast Brussel in de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en dingt nog steeds mee naar de overwinning en de 100.000 euro.

Twee dagen voor de grote finale, zal voor één duo het avontuur alsnog stoppen. Het lot van Jonas & Fee en Dries & Guus ligt in handen van de kijker. Veel promo maken en stemmen ronselen is dus de boodschap. Dries wil niets aan het toeval overlaten en schakelt werkelijk iedereen in voor zijn Asparaguus-team. Dat doet hij op zijn eigen, gekende manier. Zowat elk bekend gezicht dat Vlaanderen rijk is, moet eraan geloven. Ook Jonas en Fee halen nog eens alles uit de kast om die felbegeerde finale te halen. Van Eeklo tot Aalst: niemand ontsnapt aan de promomachine van 'Origó'.

Wie geen last heeft van stress, zijn Miguel en Liselotte van 'KET!' in Brussel. Zij wisten zich eerder al te plaatsen voor de grote finale van Mijn Pop-uprestaurant!. De twee Ketjes kunnen dan ook de voetjes onder tafel schuiven om de pop-up van hun tegenstanders te bezoeken. Tijdens de twee gezellige tête-à-têtes komen Miguel en Liselotte te weten tegen wie ze donderdag mogelijk zullen moeten strijden.

De finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!' staan er donderdag niet alleen voor. Evi Hanssen krijgt hulp van reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Beide heren zullen elk vanuit één pop-up verslag uitbrengen en gaan op dinsdag 2 juni 2015 alvast een kijkje nemen. Niels neemt 'KET!' in Brussel voor zijn rekening, maar bij wie zal Sean terechtkomen? Wordt het Hasselt of Aalst?


'Mijn Pop-uprestaurant', dinsdag 2 juni om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Stemacteur Daniel Hillard is dol op zijn drie kinderen, maar zijn vrouw Miranda is zijn onverantwoordelijke gedrag beu en vraagt de scheiding aan. De rechter geeft Miranda het hoederecht en Daniel mag zijn kinderen voortaan alleen nog op zaterdag zien. Wanneer zijn ex een zoekertje plaatst voor een kinderoppas, besluit Daniel zich te vermommen als een Schotse nanny en te solliciteren naar de baan.

'Mrs. Doubtfire', film uit 1993 met oa. Robin Williams, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:25
    Thuis
    20:50
    Kristel
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Therapie
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Time: out
  • 20:40
    Blind getrouwd
    22:00
    Operatiekamer
  • 20:00
    Darts
    00:00
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 20:35
    Infinite
    22:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    Mrs. Doubtfire
    23:00
    60 Days In
  • 20:35
    A Royal Montana Christmas
    22:10
    Holiday Hotline
  • 20:35
    Hallo België!
    21:50
    Tegen de Sterren Op
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Knokke Tof
  • 20:35
    Ocean's 8
  • 20:35
    London Has Fallen
    22:30
    The Ark
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    24 Hours in Police Custody
    21:20
    World's Most Evil Killers
  • 20:20
    CEO van mijn leven
    20:46
    Car Upd8te
  • 20:29
    Het zelfbouwhuis
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:40
    Lekker Messy
    21:10
    Indian Summer
  • 20:05
    Murdoch Mysteries
    21:00
    Ms. X
  • 20:35
    The Resident
    22:25
    White Collar
  • 20:35
    Zussen
    21:30
    De slimste mens
  • 20:25
    NPO Doc: Fataal schot
    21:25
    Dit is de kwestie
  • 20:25
    Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg
    21:20
    De sleutel van Pete