Wie wordt de tweede finalist van 'Mijn Pop-uprestaurant!'?

maandag 1 juni 2015

'Origó' in Aalst en 'Asparaguus' in Hasselt hebben de voorbije dagen alles op alles gezet om de stem van de kijker te winnen. Eén van hen staat naast Brussel in de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en dingt nog steeds mee naar de overwinning en de 100.000 euro.

Twee dagen voor de grote finale, zal voor één duo het avontuur alsnog stoppen. Het lot van Jonas & Fee en Dries & Guus ligt in handen van de kijker. Veel promo maken en stemmen ronselen is dus de boodschap. Dries wil niets aan het toeval overlaten en schakelt werkelijk iedereen in voor zijn Asparaguus-team. Dat doet hij op zijn eigen, gekende manier. Zowat elk bekend gezicht dat Vlaanderen rijk is, moet eraan geloven. Ook Jonas en Fee halen nog eens alles uit de kast om die felbegeerde finale te halen. Van Eeklo tot Aalst: niemand ontsnapt aan de promomachine van 'Origó'.

Wie geen last heeft van stress, zijn Miguel en Liselotte van 'KET!' in Brussel. Zij wisten zich eerder al te plaatsen voor de grote finale van Mijn Pop-uprestaurant!. De twee Ketjes kunnen dan ook de voetjes onder tafel schuiven om de pop-up van hun tegenstanders te bezoeken. Tijdens de twee gezellige tête-à-têtes komen Miguel en Liselotte te weten tegen wie ze donderdag mogelijk zullen moeten strijden.

De finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!' staan er donderdag niet alleen voor. Evi Hanssen krijgt hulp van reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Beide heren zullen elk vanuit één pop-up verslag uitbrengen en gaan op dinsdag 2 juni 2015 alvast een kijkje nemen. Niels neemt 'KET!' in Brussel voor zijn rekening, maar bij wie zal Sean terechtkomen? Wordt het Hasselt of Aalst?


'Mijn Pop-uprestaurant', dinsdag 2 juni om 20.35 uur op VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gala van de Gouden K's 2025' (Ketnet)

De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialmediasterren en programma's waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K's mee naar huis nemen? Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma's in de categorie 'Ketnet fictie' zijn 'Diede-Skate', 'De regels van Floor', 'Waiko', '#LikeMe' en 'United'.

'Het Gala van de Gouden K's 2025', om 20.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:20
    Phoenix Rise
    00:20
    Journaallus
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    00:45
    Nachtlus
  • 09:30
    Draken: Rijders van Berk
    20:50
    Geen uitzending
  • 09:35
    Nonkel Jef
    06:20
    Kabouter Plop
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:00
    Te bepalen
  • 09:10
    Geen uitzending
    00:50
    Yellowjackets
  • 07:00
    Willy
    00:45
    60 Days In
  • 08:35
    Geen uitzending
    15:15
    The Endgame
  • 09:30
    Geen uitzending
    00:10
    The X-Files
  • 09:30
    Tooldokter
    00:40
    De Tafel van de Week
  • 09:30
    Big Sky
    01:00
    Criminal Minds
  • 08:55
    NCIS: Los Angeles
    23:10
    In Time
  • 08:50
    The Block Australia
    01:00
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 08:40
    Amish Affair
    00:20
    C.S.I. New York
  • 09:33
    Trends Talk
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:34
    Diy on wheels
    00:00
    Oh What A Night
  • 09:05
    Loďc zot van koken weekmenu
    00:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 09:35
    Murdoch Mysteries
    01:35
    Midsomer Murders
  • 09:20
    The Real Housewives of Beverly Hills
    01:00
    The Resident
  • 09:20
    Als IK het zing
    00:15
    The Connection
  • 08:50
    Kassa
    00:20
    The Old Bachelor
  • 09:40
    Puppy Patrol
    00:50
    First Dates