Wie wordt de tweede finalist van 'Mijn Pop-uprestaurant!'?

maandag 1 juni 2015

'Origó' in Aalst en 'Asparaguus' in Hasselt hebben de voorbije dagen alles op alles gezet om de stem van de kijker te winnen. Eén van hen staat naast Brussel in de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en dingt nog steeds mee naar de overwinning en de 100.000 euro.

Twee dagen voor de grote finale, zal voor één duo het avontuur alsnog stoppen. Het lot van Jonas & Fee en Dries & Guus ligt in handen van de kijker. Veel promo maken en stemmen ronselen is dus de boodschap. Dries wil niets aan het toeval overlaten en schakelt werkelijk iedereen in voor zijn Asparaguus-team. Dat doet hij op zijn eigen, gekende manier. Zowat elk bekend gezicht dat Vlaanderen rijk is, moet eraan geloven. Ook Jonas en Fee halen nog eens alles uit de kast om die felbegeerde finale te halen. Van Eeklo tot Aalst: niemand ontsnapt aan de promomachine van 'Origó'.

Wie geen last heeft van stress, zijn Miguel en Liselotte van 'KET!' in Brussel. Zij wisten zich eerder al te plaatsen voor de grote finale van Mijn Pop-uprestaurant!. De twee Ketjes kunnen dan ook de voetjes onder tafel schuiven om de pop-up van hun tegenstanders te bezoeken. Tijdens de twee gezellige tête-à-têtes komen Miguel en Liselotte te weten tegen wie ze donderdag mogelijk zullen moeten strijden.

De finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!' staan er donderdag niet alleen voor. Evi Hanssen krijgt hulp van reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Beide heren zullen elk vanuit één pop-up verslag uitbrengen en gaan op dinsdag 2 juni 2015 alvast een kijkje nemen. Niels neemt 'KET!' in Brussel voor zijn rekening, maar bij wie zal Sean terechtkomen? Wordt het Hasselt of Aalst?


'Mijn Pop-uprestaurant', dinsdag 2 juni om 20.35 uur op VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.

'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Baanwielrennen
    14:20
    Villa Politica
  • 12:25
    Sporza: Baanwielrennen
    15:30
    Winterbeelden
  • 14:00
    Tik Tak
    14:05
    Bumba
  • 13:40
    Familie
    14:15
    Wittekerke
  • 13:50
    De alarmcentrale: pech onderweg
    14:50
    Blind Getrouwd UK
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:20
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 13:50
    Komen eten
    14:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 13:25
    C.S.I. New York
    14:20
    The Way Home
  • 13:00
    See
    14:05
    The First 48 Presents Critical Minutes
  • 13:55
    Piet Patron
    14:20
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 13:30
    Cold Justice
    14:20
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:01
    De ambachter
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 13:55
    Snel, Makkelijk & Lekker
    14:20
    Uit de Schelp
  • 13:10
    Murdoch Mysteries
    14:05
    The Madame Blanc Mysteries
  • 13:50
    First Dates Australia
    14:55
    Bob's Burgers
  • 14:00
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 13:45
    Vuurtorenverhalen
    14:10
    De verwondering
  • 14:00
    Agent Binky
    14:10
    SamSam