Wie wordt de tweede finalist van 'Mijn Pop-uprestaurant!'?

maandag 1 juni 2015

'Origó' in Aalst en 'Asparaguus' in Hasselt hebben de voorbije dagen alles op alles gezet om de stem van de kijker te winnen. Eén van hen staat naast Brussel in de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en dingt nog steeds mee naar de overwinning en de 100.000 euro.

Twee dagen voor de grote finale, zal voor één duo het avontuur alsnog stoppen. Het lot van Jonas & Fee en Dries & Guus ligt in handen van de kijker. Veel promo maken en stemmen ronselen is dus de boodschap. Dries wil niets aan het toeval overlaten en schakelt werkelijk iedereen in voor zijn Asparaguus-team. Dat doet hij op zijn eigen, gekende manier. Zowat elk bekend gezicht dat Vlaanderen rijk is, moet eraan geloven. Ook Jonas en Fee halen nog eens alles uit de kast om die felbegeerde finale te halen. Van Eeklo tot Aalst: niemand ontsnapt aan de promomachine van 'Origó'.

Wie geen last heeft van stress, zijn Miguel en Liselotte van 'KET!' in Brussel. Zij wisten zich eerder al te plaatsen voor de grote finale van Mijn Pop-uprestaurant!. De twee Ketjes kunnen dan ook de voetjes onder tafel schuiven om de pop-up van hun tegenstanders te bezoeken. Tijdens de twee gezellige tête-à-têtes komen Miguel en Liselotte te weten tegen wie ze donderdag mogelijk zullen moeten strijden.

De finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!' staan er donderdag niet alleen voor. Evi Hanssen krijgt hulp van reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Beide heren zullen elk vanuit één pop-up verslag uitbrengen en gaan op dinsdag 2 juni 2015 alvast een kijkje nemen. Niels neemt 'KET!' in Brussel voor zijn rekening, maar bij wie zal Sean terechtkomen? Wordt het Hasselt of Aalst?


'Mijn Pop-uprestaurant', dinsdag 2 juni om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Andy reist naar Boekarest om te shoppen en vergelijkt de prijzen met Dina in België. Wie komt het goedkoopst uit? Daarnaast test hij of duurdere diesel echt langer meegaat en Dina doet onderzoek naar kale mannen.

'Ze Zeggen Dat', om 21.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:40
    Tom & Harry
    15:25
    Flikken Maastricht
  • 13:00
    Zomerbeelden
    17:30
    Jerusalem: builders of the holy city
  • 15:05
    Sam & Julia
    15:15
    Sarah: Sokpop en de klanken
  • 15:05
    NYPD Blue
    16:00
    America's Funniest Home Videos
  • 14:50
    Filthy House SOS
    15:40
    Achter gesloten deuren
  • 14:35
    Spider-Man: No Way Home
    17:15
    9-1-1
  • 15:05
    All New Traffic Cops
    16:00
    Xena: Warrior Princess
  • 08:40
    Geen uitzending
    16:05
    Matlock
  • 15:10
    Geen uitzending
    15:40
    Joe
  • 14:50
    Komen Eten bij Nonkels
    15:55
    Oogappels
  • 14:20
    NCIS: Origins
    16:10
    Grey's Anatomy
  • 14:45
    Ice Airport Alaska
    15:45
    Pawn Stars
  • 14:35
    Big Miracles
    15:30
    Property Brothers
  • 15:05
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:13
    Publireportage
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:35
    Becoming Meewis
    15:15
    Streetfood
  • 15:05
    Murdoch Mysteries
    16:00
    The Doctor Blake Mysteries
  • 15:10
    Burn Notice
    16:50
    Below Deck
  • 15:00
    NOS Journaal
    16:00
    Goedenavond Nederland
  • 15:00
    Adieu! volgende kaart
    15:30
    NPO Doc Kort: Als ik zelf de zon ben
  • 15:10
    Grizzy en de Lemmingen
    15:20
    Wild Heart