Wie wordt de tweede finalist van 'Mijn Pop-uprestaurant!'?

maandag 1 juni 2015

'Origó' in Aalst en 'Asparaguus' in Hasselt hebben de voorbije dagen alles op alles gezet om de stem van de kijker te winnen. Eén van hen staat naast Brussel in de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en dingt nog steeds mee naar de overwinning en de 100.000 euro.

Twee dagen voor de grote finale, zal voor één duo het avontuur alsnog stoppen. Het lot van Jonas & Fee en Dries & Guus ligt in handen van de kijker. Veel promo maken en stemmen ronselen is dus de boodschap. Dries wil niets aan het toeval overlaten en schakelt werkelijk iedereen in voor zijn Asparaguus-team. Dat doet hij op zijn eigen, gekende manier. Zowat elk bekend gezicht dat Vlaanderen rijk is, moet eraan geloven. Ook Jonas en Fee halen nog eens alles uit de kast om die felbegeerde finale te halen. Van Eeklo tot Aalst: niemand ontsnapt aan de promomachine van 'Origó'.

Wie geen last heeft van stress, zijn Miguel en Liselotte van 'KET!' in Brussel. Zij wisten zich eerder al te plaatsen voor de grote finale van Mijn Pop-uprestaurant!. De twee Ketjes kunnen dan ook de voetjes onder tafel schuiven om de pop-up van hun tegenstanders te bezoeken. Tijdens de twee gezellige tête-à-têtes komen Miguel en Liselotte te weten tegen wie ze donderdag mogelijk zullen moeten strijden.

De finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!' staan er donderdag niet alleen voor. Evi Hanssen krijgt hulp van reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Beide heren zullen elk vanuit één pop-up verslag uitbrengen en gaan op dinsdag 2 juni 2015 alvast een kijkje nemen. Niels neemt 'KET!' in Brussel voor zijn rekening, maar bij wie zal Sean terechtkomen? Wordt het Hasselt of Aalst?


'Mijn Pop-uprestaurant', dinsdag 2 juni om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.

'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 03:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    02:00
    VRT NWS laat
  • 01:15
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:00
    Geen uitzending
    05:30
    Kabouter Plop
  • 02:20
    Geen uitzending
    11:15
    Rich Kids Go Skint
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 01:50
    Geen uitzending
    06:45
    This Is Us
  • 02:00
    Geen uitzending
    02:15
    Pawn Stars
  • 01:55
    Geen uitzending
    02:20
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:30
    Without a Trace
  • 02:09
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:22
    Het perfecte terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:30
    De Zomerkeuken
    02:15
    Foodies & The City
  • 03:50
    Midsomer Murders
    02:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 03:55
    Grey's Anatomy
  • 03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    02:15
    NOS WK Avond
  • 02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 03:10
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:25
    EenVandaag