Wie wordt de tweede finalist van 'Mijn Pop-uprestaurant!'?

maandag 1 juni 2015

'Origó' in Aalst en 'Asparaguus' in Hasselt hebben de voorbije dagen alles op alles gezet om de stem van de kijker te winnen. Eén van hen staat naast Brussel in de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en dingt nog steeds mee naar de overwinning en de 100.000 euro.

Twee dagen voor de grote finale, zal voor één duo het avontuur alsnog stoppen. Het lot van Jonas & Fee en Dries & Guus ligt in handen van de kijker. Veel promo maken en stemmen ronselen is dus de boodschap. Dries wil niets aan het toeval overlaten en schakelt werkelijk iedereen in voor zijn Asparaguus-team. Dat doet hij op zijn eigen, gekende manier. Zowat elk bekend gezicht dat Vlaanderen rijk is, moet eraan geloven. Ook Jonas en Fee halen nog eens alles uit de kast om die felbegeerde finale te halen. Van Eeklo tot Aalst: niemand ontsnapt aan de promomachine van 'Origó'.

Wie geen last heeft van stress, zijn Miguel en Liselotte van 'KET!' in Brussel. Zij wisten zich eerder al te plaatsen voor de grote finale van Mijn Pop-uprestaurant!. De twee Ketjes kunnen dan ook de voetjes onder tafel schuiven om de pop-up van hun tegenstanders te bezoeken. Tijdens de twee gezellige tête-à-têtes komen Miguel en Liselotte te weten tegen wie ze donderdag mogelijk zullen moeten strijden.

De finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!' staan er donderdag niet alleen voor. Evi Hanssen krijgt hulp van reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Beide heren zullen elk vanuit één pop-up verslag uitbrengen en gaan op dinsdag 2 juni 2015 alvast een kijkje nemen. Niels neemt 'KET!' in Brussel voor zijn rekening, maar bij wie zal Sean terechtkomen? Wordt het Hasselt of Aalst?


'Mijn Pop-uprestaurant', dinsdag 2 juni om 20.35 uur op VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier
mijnpopup

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'9-1-1' (FOX)

Wanneer het er eindelijk op lijkt dat Hen en Karen hun pleegouderlicentie terugkrijgen, stuiten ze op een nieuw obstakel. Ondertussen haast de 118 zich om een cheerleader te helpen die een ongeluk heeft gehad op het sportveld.

'9-1-1', om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    06:00
    In bed met Olly
  • 09:00
    Herfstbeelden
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 10:32
    Ridder Muis
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    05:40
    Maya de Bij
  • 10:00
    Achter gesloten deuren
    00:50
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:00
    House
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:35
    Xena: Warrior Princess
  • 10:25
    Joyeux Noel
    23:50
    Cross Country Christmas
  • 10:00
    Joe
    01:05
    Home Improvement
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:35
    De kunstenaar
  • 10:05
    Walker
    01:20
    New Amsterdam
  • 10:30
    Two and a Half Men
    01:40
    Cobra Kai
  • 10:05
    Sweet Navidad
    02:00
    Geen uitzending
  • 10:15
    Social Media Murders
    01:20
    My Life is Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:38
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:55
    Bon Appetit
    01:00
    Veldvers
  • 10:35
    Death in Paradise
    01:35
    Ghosts
  • 10:10
    The Real Housewives of Beverly Hills
    01:25
    The Equalizer
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    01:25
    Onvergetelijke Liedjes
  • 09:50
    Nieuwsuur
    01:35
    Café Kockelmann
  • 10:30
    Pieter Konijn
    01:40
    Onderweg naar liefde