Wie wordt de tweede finalist van 'Mijn Pop-uprestaurant!'?

maandag 1 juni 2015

'Origó' in Aalst en 'Asparaguus' in Hasselt hebben de voorbije dagen alles op alles gezet om de stem van de kijker te winnen. Eén van hen staat naast Brussel in de grote finale van 'Mijn Pop-uprestaurant!' en dingt nog steeds mee naar de overwinning en de 100.000 euro.

Twee dagen voor de grote finale, zal voor één duo het avontuur alsnog stoppen. Het lot van Jonas & Fee en Dries & Guus ligt in handen van de kijker. Veel promo maken en stemmen ronselen is dus de boodschap. Dries wil niets aan het toeval overlaten en schakelt werkelijk iedereen in voor zijn Asparaguus-team. Dat doet hij op zijn eigen, gekende manier. Zowat elk bekend gezicht dat Vlaanderen rijk is, moet eraan geloven. Ook Jonas en Fee halen nog eens alles uit de kast om die felbegeerde finale te halen. Van Eeklo tot Aalst: niemand ontsnapt aan de promomachine van 'Origó'.

Wie geen last heeft van stress, zijn Miguel en Liselotte van 'KET!' in Brussel. Zij wisten zich eerder al te plaatsen voor de grote finale van Mijn Pop-uprestaurant!. De twee Ketjes kunnen dan ook de voetjes onder tafel schuiven om de pop-up van hun tegenstanders te bezoeken. Tijdens de twee gezellige tête-à-têtes komen Miguel en Liselotte te weten tegen wie ze donderdag mogelijk zullen moeten strijden.

De finalisten van 'Mijn Pop-uprestaurant!' staan er donderdag niet alleen voor. Evi Hanssen krijgt hulp van reporters Niels Destadsbader en Sean Dhondt. Beide heren zullen elk vanuit één pop-up verslag uitbrengen en gaan op dinsdag 2 juni 2015 alvast een kijkje nemen. Niels neemt 'KET!' in Brussel voor zijn rekening, maar bij wie zal Sean terechtkomen? Wordt het Hasselt of Aalst?


'Mijn Pop-uprestaurant', dinsdag 2 juni om 20.35 uur op VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier
mijnpopup

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

In de nacht van 11 op 12 augustus 2002 ontmoet de negentienjarige Ellen Van de Wal de 31-jarige Danny Meersman in een Ierse pub op de Grote Markt in Antwerpen. Na een kort gesprek biedt Meersman haar een lift aan naar huis in Wilrijk. In plaats daarvan rijdt hij naar een afgelegen parkeerplaats waar hij Ellen aanrandt en wurgt. Vervolgens dumpt hij haar lichaam in een riool in Willebroek, een locatie waar hij eerder had gewerkt. Een assisenproces vindt nooit plaats, aangezien Meersman in januari 2005 zelfmoord pleegt in zijn cel.

'True Crime Belgium', om 21.05 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:00
    De Noodcentrale
    07:00
    De week van Karrewiet met VGT
  • 21:50
    After Benjamin
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 22:00
    VRT NWS journaal met VGT
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:20
    Fair Trade
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 20:00
    Darts
    03:35
    Geen uitzending
  • 22:20
    Flodder
    11:50
    Geen uitzending
  • 20:35
    Casino
    07:00
    Willy
  • 22:10
    Catch Me if You Claus
    05:45
    Trivia at St. Nick's
  • 22:20
    Slisse & Cesar
    06:00
    Joe
  • 22:05
    Het Parket
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:15
    The Rookie
    06:45
    Bull
  • 20:35
    Platoon
    06:50
    Wordt aangekondigd
  • 21:35
    Send Nudes: Body SOS
    05:00
    Geen uitzending
  • 22:10
    Boy in the Walls
    06:55
    Cold Case
  • 22:11
    De CFO podcast
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:07
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:55
    Guten Appetit
    07:00
    Loďc zot van koken weekmenu
  • 21:00
    Agatha Christie's Marple
  • 21:50
    The Kardashians
    08:15
    Below Deck Sailing Yacht
  • 22:15
    NOS Studio Voetbal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 22:05
    Zembla
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 21:20
    NOS Sport: ISU Wereldbeker Schaatsen
    07:00
    Ta-daaa!