Wie wordt dé 'Ster op de Dansvloer': Antony of Tiany?

Afgelopen vrijdag plaatste Antony Arandia zich samen met zijn danspartner Leila rechtstreeks voor de grote finale van 'Sterren op de Dansvloer'. Het tweede finaleticket werd na een spannende dance off uitgereikt aan Tiany Kiriloff en haar danspartner Guy. Een van deze twee dansparen stapt vanavond in de voetsporen van Dina Tersago & Wim en van Pieter Loridon & Daisy, de winnaars van de 1ste en de 2de editie van de danswedstrijd.
T
ijdens de finale, die rechtstreeks wordt uitgezonden, moeten Antony & Leila en Tiany & Guy drie keer hun beste beentje voorzetten, maar ze mogen dan ook zelf de dansen kiezen. Inderdaad, beide paren zullen hun favoriete latin-dans en hun favoriete ballroom-dans demonstreren:
- Tiany Kiriloff & Guy dansen de paso doble op "Can you feel it" van The Jacksons en de slowfox op "All the things you are" van Ella Fitzgerald.
- Antony Arandia & Leila dansen de paso doble op "Malaguena" van Connie Francis en de tango op "Tangera" van Sexteto Mayor.
Voor de derde dans is het alle remmen los, want die is freestyle. Tijdens deze demonstratie hoeven de finalisten zich aan geen enkele regel te houden. Lifts ŕ volonté, danspassen en –stijlen mengen … het mag allemaal!
- Tiany Kiriloff & Guy demonstreren hun freestyle op "Whole lotta Rosie" van AC/DC.
- Antony Arandia & Leila demonstreren hun freestyle op "Thriller" van Michael Jackson.
Zoals altijd worden de duo's muzikaal begeleid door de liveband onder leiding van Steve Willaert. Hun wervende arrangementen zorgen ervoor dat de finalisten nog meer schitteren op de dansvloer.
De dansprestaties worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen door de professionele juryleden Anouchka Balsing, Rony Daelemans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Ook de kijkers thuis worden uitgenodigd om hun mening kenbaar te maken en samen dé Ster op de Dansvloer' te kiezen.
De finale van "Sterren op de Dansvloer" wordt zonder meer één groot feest, waarop de eerder afgevallen duo's Anissa Temsamani & Dick, Roel Vanderstukken & Kimberly, Nico Mattan & Ellen, Koen Crucke & Nicky, Dominique Monami & Pascal, Bjorn De Wilde & Carole, Elke Vanelderen & Aerjen en Martine Jonckheere & Arman niet zullen ontbreken. Zij trekken opnieuw hun dansschoenen aan en geven het beste van zichzelf tijdens een medley van Latin- en ballroompassen.
Ook de presentatoren Francesca Vanthielen en Jacques Vermeire hebben de afgelopen dagen extra tijd op de dansvloer doorgebracht. Zij verwennen de kijkers met een quickstep op "Let's face the Music and Dance" van Nat King Cole.
'Sterren op de Dansvloer', de finale, woensdag 4 juni om 20.55 uur op vtm.
'Sterren op de Dansvloer': wie wint de finale? Tiany of Antony? Stem in onze poll!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 3 (2008)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ‘Sing Again' keert terug met derde seizoen vol bekende gezichten
- Kijkcijfers: maandag 2 november 2026
- Van banale ergernissen tot grote conflicten in het nieuwe seizoen van 'Vrederechters'
- Nieuwe dramaserie 'Pro Deo' over een klein en strijdbaar advocatenkantoor
- Anastasya Chernook openhartig in 'Het Huis': 'Mijn vader heeft me heel veel vernederd'
- 'Boerderij van Dorst' ontvangt Sophie Straat en Dai Carter
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Onzichtbare zorg
- Sahar Meradji volgt Joodse Nederlanders in nieuwe EOdocs-serie
- Geheime recensenten schuiven aan in 'Mijn Restaurant', maar bij LABO loopt het helemaal mis…
- 'Meldpunt Actueel' en 'Villa VdB' over de groeiende druk op mantelzorgers
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
Kijktip van de dag

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.
'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.
































