Wie wordt dé 'Ster op de Dansvloer': Antony of Tiany?

dinsdag 3 juni 2008

Afgelopen vrijdag plaatste Antony Arandia zich samen met zijn danspartner Leila rechtstreeks voor de grote finale van 'Sterren op de Dansvloer'. Het tweede finaleticket werd na een spannende dance off uitgereikt aan Tiany Kiriloff en haar danspartner Guy. Een van deze twee dansparen stapt vanavond in de voetsporen van Dina Tersago & Wim en van Pieter Loridon & Daisy, de winnaars van de 1ste en de 2de editie van de danswedstrijd.

T


ijdens de finale, die rechtstreeks wordt uitgezonden, moeten Antony & Leila en Tiany & Guy drie keer hun beste beentje voorzetten, maar ze mogen dan ook zelf de dansen kiezen. Inderdaad, beide paren zullen hun favoriete latin-dans en hun favoriete ballroom-dans demonstreren:

  • Tiany Kiriloff & Guy dansen de paso doble op "Can you feel it" van The Jacksons en de slowfox op "All the things you are" van Ella Fitzgerald.
  • Antony Arandia & Leila dansen de paso doble op "Malaguena" van Connie Francis en de tango op "Tangera" van Sexteto Mayor.

Voor de derde dans is het alle remmen los, want die is freestyle. Tijdens deze demonstratie hoeven de finalisten zich aan geen enkele regel te houden. Lifts à volonté, danspassen en –stijlen mengen … het mag allemaal!

  • Tiany Kiriloff & Guy demonstreren hun freestyle op "Whole lotta Rosie" van AC/DC.
  • Antony Arandia & Leila demonstreren hun freestyle op "Thriller" van Michael Jackson. 

Zoals altijd worden de duo's muzikaal begeleid door de liveband onder leiding van Steve Willaert. Hun wervende arrangementen zorgen ervoor dat de finalisten nog meer schitteren op de dansvloer. 

De dansprestaties worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen door de professionele juryleden Anouchka Balsing, Rony Daelemans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Ook de kijkers thuis worden uitgenodigd om hun mening kenbaar te maken en samen dé Ster op de Dansvloer' te kiezen. 

De finale van "Sterren op de Dansvloer" wordt zonder meer één groot feest, waarop de eerder afgevallen duo's Anissa Temsamani & Dick, Roel Vanderstukken & Kimberly, Nico Mattan & Ellen, Koen Crucke & Nicky, Dominique Monami & Pascal, Bjorn De Wilde & Carole, Elke Vanelderen & Aerjen en Martine Jonckheere & Arman niet zullen ontbreken. Zij trekken opnieuw hun dansschoenen aan en geven het beste van zichzelf tijdens een medley van Latin- en ballroompassen. 

Ook de presentatoren Francesca Vanthielen en Jacques Vermeire hebben de afgelopen dagen extra tijd op de dansvloer doorgebracht. Zij verwennen de kijkers met een quickstep op "Let's face the Music and Dance" van Nat King Cole.

'Sterren op de Dansvloer', de finale, woensdag 4 juni om 20.55 uur op vtm.

'Sterren op de Dansvloer': wie wint de finale? Tiany of Antony? Stem in onze poll!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 3 (2008)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 04:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    02:00
    VRT NWS laat
  • 23:25
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:00
    Geen uitzending
    05:30
    Kabouter Plop
  • 01:00
    Geen uitzending
    11:15
    Rich Kids Go Skint
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    Without a Trace
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:55
    Het perfecte terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:50
    Open Vuur
    02:05
    Sportfood
  • 04:35
    Midsomer Murders
    02:30
    Call the Midwife
  • 04:50
    First Dates Australia
    02:30
    Below Deck
  • 04:45
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:10
    EenVandaag