Wie wint 'Just The Two Of Us' : Rani of Sandrine ?

woensdag 6 december 2006

Rani De Coninck & Günther Neefs en Sandrine André & Sergio hebben hun ticket voor de grote finale van "Just The Two Of Us" op zak. En het wordt alle remmen los, want ze worden maar liefst vier keer op het podium gevraagd om vier keer live een duet te brengen.

T


ijdens deze finale doen de koppels twee van hun favoriete nummers over, trakteren ze de kijkers op een gloednieuwe song én vormen de koppels een gelegenheidskwartet. De muzikale affiche is dan ook zeer gevarieerd:

  • Rani De Coninck & Günther Neefs zingen "Goedemorgen Morgen" van Nicole & Hugo, "Let's get loud' van Jennifer Lopez en de nieuwe song "Something Stupid" van Frank & Nancy Sinatra. 
  • Sandrine André & Sergio zingen "Speed of sound" van Coldplay, "Elephant love medley" van Nicole Kidman & Ewan McGregor en de nieuwe song "Ik leef niet meer voor jou" van Marco Borsato.
  • De twee finalekoppels zingen samen de ballad "Your song" van Elton John.

De finale van "Just The Two Of Us" wordt zonder meer een feest, waarop de eerder afgevallen duo's Guy Van Sande & Kyoko Baertsoen, Nicolas Liébaert & Claudia Caluwé, Jo De Poorter & Chadia Cambie, Kathy Pauwels & Jan Schepens, Rob Vanoudenhoven & Isabelle A en Tess Goossens & Reborn niet zullen ontbreken. Zij laten zich nog één keer helemaal gaan op het podium en brengen een swingende medley.

De zangprestaties worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen door de vakjury én door de kijkers thuis. Samen bepalen zij wie deze grote finale van "Just The Two Of Us" wint.

Er is ook internationaal "Just The Two Of Us"-nieuws. Na België, Australië, Rusland en Oekraïne zal het programma geproduceerd worden in China. Met lokale bekendheden uiteraard.

'Just The Two Of Us', zaterdag 9 december om 21.20 uur op VTM.

DOSSIER: Just The Two Of Us

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

Axel vormt een duo met actrice Sandrine André, terwijl Jacques samen met acteur Roel Vanderstukken probeert de beste verborgen parels voor een prikje op de kop te tikken. Ze trekken daarvoor naar een van de grootste antiek- en brocantemarkten van Europa.

'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    Boomer
    23:02
    Eurodreams
  • 22:55
    De ideale wereld
    23:33
    Het weer
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    The Voice van Vlaanderen
    00:45
    The Good Doctor
  • 22:45
    De Wereld Van De Marechaussee
    23:40
    Verslaafd!
  • 22:35
    Primal
    00:25
    The Big Bang Theory
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 22:30
    ER
    00:00
    Suits
  • 22:50
    Baywatch
    23:40
    Nonkel Jef
  • 22:20
    Klopjacht
    23:30
    De Tafel van Gert
  • 22:25
    Friends
    23:25
    Fuller House
  • 20:25
    UEFA Europa League
    23:15
    Doom Patrol
  • 22:35
    Huizenjagers
    23:40
    A Place in the Sun
  • 22:10
    Shades of Blue
    23:00
    CSI: Miami
  • 22:52
    Z-Nieuws
    23:03
    Z-Beurs
  • 22:48
    Leven als vakman
    23:00
    Knuffel Pop
  • 22:35
    A la carte
    23:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 22:55
    Silent Witness
    00:50
    Art Detectives
  • 22:40
    NCIS: Los Angeles
    23:35
    Rivals
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    De Joodse Wereld
    23:10
    De Boeddhistische Blik
  • 22:30
    Hotline Hongarije: Nicolaas in contact met een verscheurd land
    23:10
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder