Wie van deze meiden wint 'The Voice Kids 2018'?

donderdag 22 november 2018

Het moment van de waarheid is aangebroken voor Elisabeth, Soraya, Maëlle, Mary, Marilys, Emma, Noa en Jade. Eén van hen pakt op vrijdag 23 november de titel van 'The Voice Kids 2018'.

De gelukkige krijgt de kans om een eigen single op te nemen én is op slag een spaarpot van 10.000 euro rijker. Maar eerst moeten de 8 finalisten zich bewijzen in een grote finaleshow. Daarin brengen ze elk een nieuw individueel nummer én staan ze voor het eerst ook samen op het podium met de powersong Coming Home van Sheppard. Ook Niels Destadsbader wil het slotstuk van 'The Voice Kids' niet missen en warmt tijdens de finale het publiek alvast op met zijn hit Gloria.


Na de solonummers van de 8 talenten kiezen coaches Sean Dhondt, Laura Tesoro, K3 en Gers Pardoel hun topfavoriet onder hun 2 resterende kandidaten. Dat meisje gaat door naar de slotronde en maakt nog steeds kans op de overwinning. De vier topfinalisten brengen dan nog één nieuwe song, waarna een onpartijdige publieksjury, ook wel ‘klein Vlaanderen’ genoemd, de uiteindelijke winnares kiest.

De kick-off van de show is voor team K3. 'Onze finalisten zijn er klaar voor, je merkt dat ze zin hebben in die finale. Ze gaan vanavond geweldig presteren, want ze hebben bakken talent', gelooft Klaasje. De Antwerpse Mary (12) bijt na deze lovende woorden de spits af. Ze legt de lat meteen hoog voor de rest van de avond met No Tears Left To Cry van Ariana Grande. Wat er vrijdag ook gebeurt, Maëlle (12, Ottenburg) is dolgelukkig, want ze mag haar absolute lievelingsnummer zingen: Alien van Louane. De talenknobbel zong al in het Engels en het Spaans en doet het nu dus ook in het Frans. 'Ik heb er weinig van begrepen, maar je hebt me omvergeblazen', zegt Gers.

Gers hoopt natuurlijk vooral zélf de overwinning binnen te halen. Daarvoor rekent hij op talenten Jade (14, Oostakker) en Noa (13, Assebroek). Jade maakt het opnieuw muisstil in de zaal met Grand Piano van Nicki Minaj. Noa gooit het over een vrolijkere boeg. Ze zingt met Pack Up van Eliza Doolittle wat iedereen zou moeten doen: 'I don’t care what the people say about me'. Gers beseft dat hij het zichzelf erg moeilijk heeft gemaakt met deze twee favorieten. 'Kiezen tussen jullie is het moeilijkste wat ik heb moeten doen de voorbije weken'.

Ook het team van Laura is er volledig klaar voor. Marilys (14, Wijnegem) legde al een feilloos parcours af in 'The Voice Kids' en wist zichzelf week na week te overtreffen. Voor de finale kiest ze voor het prachtige en toepasselijke Rise Up van Andra Day. Emma (12, Heers) deed in de halve finale alle harten smelten met een nummer van de Britse Anne-Marie. Tijdens de finale gaat ze voor een zangeres van eigen bodem: Selah Sue. Haar versie van This World is volgens Laura 'fenomenaal'.

Team Sean sluit het eerste deel van de show af. Vorige week vroeg Soraya (13, Oostende) om een nummer van de Backstreet Boys en Sean heeft zijn belofte gehouden. Hij stuurt haar het podium op met niet één, maar twee nummers van de boysband in een mix van Everybody en I Want It That Way. De Brugse Elisabeth (14) is van alle markten thuis. Na Zweedse pop in de halve finale neemt ze vrijdag iedereen mee naar het tijdperk van de grunge met Black Hole Sun van Soundgarden. 'Voor mij hebben jullie allebei al gewonnen', zegt een trotse coach.

Nadat de coaches hun vier topfinalisten hebben aangeduid en zij nog één keer alles uit de kast halen met een nieuw nummer, is het tijd voor de ontknoping. Sleept Sean Dhondt na 4 seizoenen zijn eerste overwinning in de wacht of moet hij opnieuw de duimen leggen voor één van zijn collega-coaches? Wie verdient volgens de publieksjury, die kijkend Vlaanderen vertegenwoordigt, de 10.000 euro? Wie ziet haar naam op de cover van een eigen single prijken? Wie wordt dé Voice Kids?

'The Voice Kids' (finale!), vrijdag 23 november om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De neurotische Mr. Bean zit ook met de kerstdagen niet stil. Zo maakt hij vrienden bij het Leger des Heils, rijdt hij naar huis met de grootste kerstboom die hij maar kan vinden en koopt hij een mooi cadeau voor zijn vriendinnetje. Dat over smaak niet valt te twisten, ondervindt Mr. Bean dan ook aan den lijve als hij met kerst door zijn vriendin wordt verlaten. Ondanks dat sluit Mr. Bean de feestdagen af met een feestelijke knal.

'Mr. Bean', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:13
    Lou
    01:10
    Het weer (laat)
  • 06:00
    De Warmste Week
    11:05
    Winterbeelden
  • 06:20
    Sarah knutselt
    04:55
    Geen uitzending
  • 06:10
    Sprookjes van Klaas Vaak
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:15
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:50
    Geen uitzending
    11:05
    House
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    JOE XMAS
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 05:55
    Coroner
    01:00
    Criminal Minds
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Heavy Rescue: 401
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:40
    Het feestmenu van ..
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:20
    Cold Case
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:17
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:15
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    01:25
    Bon Appetit
  • 06:00
    Rosemary and Thyme
    01:25
    Midsomer Murders
  • 06:00
    Below Deck Mediterranean
    08:45
    First Dates Australia
  • 06:20
    Nederland in Beweging
    03:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:30
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 06:24
    Kiri & Lou
    06:55
    Laura's Ster