Wie moet maandag naar huis in 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home'?

zondag 27 september 2020

Op maandag 28 september nemen Bart, Tristan, David en Dries afscheid van in totaal acht mannen en vrouwen want na enkele dagen met elk vijf logés op de boerderij, is het keuzemoment aangebroken.

Iedereen moet twee personen huiswaarts sturen, maar dat blijkt geen evidente te zijn voor sommigen. Er wordt hier en daar dan ook getwijfeld tot de laatste minuut.


Tristan zit er nog wat mee in z’n maag dat zijn mannen tot nu toe zo stil waren, hij droomt van een man die volop plezier wil maken. 'Ik ga er alles aan doen om hen losser te krijgen, ik wil actie zien!' De boodschap komt duidelijk aan: meteen strijden de vijf mannen om zijn hart, en dat mag je letterlijk nemen. 'Let the farm games begin', kondigt Dina Tersago aan.

Bart houdt wel van wat avontuur en wil eerst nog de portie lef van zijn dames testen want 'het leven op de boerderij is nu eenmaal geen ponykamp'. Hij neemt hen mee naar een heus moerasparcours waar de dames zich geen misstap kunnen veroorloven. 'Je ziet dat sommige meisjes dit nooit zouden doen, maar dat ze toch willen deelnemen gewoon voor mij, is heel fijn.'

David blijft op vaste grond, de vraag is maar hoe lang die stabiel gaat blijven. Hij hoopt de tongen van zijn vrouwen immers los te maken bij een drankje en neemt hen mee naar een cocktailworkshop. Op het menu: een toepasselijke pomme d’amour. 'Cocktails maken is niet echt mijn specialiteit, maar drinken, dàt wel', laat Sarah alvast vallen. De sfeer zit er meteen in. Dries’ gaat dan weer bowlen met zijn dames, zijn favoriete hobby.

De aflevering van 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home', maandag 28 september om 20.35 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:10
    GameKeepers
    02:00
    Journaallus
  • 08:00
    Winterbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:15
    #LikeMe
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:50
    Spies in Disguise
    00:30
    The Voice van Vlaanderen
  • 08:00
    Geen uitzending
    00:10
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 05:25
    Geen uitzending
    22:35
    Transformers: The Last Knight
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 00:45
    Geen uitzending
    00:20
    Suits
  • 06:00
    Joe
    01:20
    The Golden Girls
  • 07:25
    Geen uitzending
    00:40
    Komen eten
  • 08:10
    Geen uitzending
    01:05
    FBI
  • 08:20
    Seal Team
    01:15
    Fear Factor USA.
  • 08:15
    The Block Australia
    01:45
    Botched
  • 07:50
    Cold Case
    01:05
    Big Sky
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:14
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Becoming Meewis
    01:40
    Winterse Kost
  • 07:50
    Beyond Paradise
    01:25
    Marie Antoinette
  • 08:15
    Below Deck Sailing Yacht
    01:40
    First Dates Australia
  • 07:50
    Dit is de Week
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 08:00
    Petrus in het land
    01:20
    Ongehoord Nieuws
  • 08:20
    Stop!
    01:45
    Eva