Wie moet maandag naar huis in 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home'?

zondag 27 september 2020

Op maandag 28 september nemen Bart, Tristan, David en Dries afscheid van in totaal acht mannen en vrouwen want na enkele dagen met elk vijf logés op de boerderij, is het keuzemoment aangebroken.

Iedereen moet twee personen huiswaarts sturen, maar dat blijkt geen evidente te zijn voor sommigen. Er wordt hier en daar dan ook getwijfeld tot de laatste minuut.


Tristan zit er nog wat mee in z’n maag dat zijn mannen tot nu toe zo stil waren, hij droomt van een man die volop plezier wil maken. 'Ik ga er alles aan doen om hen losser te krijgen, ik wil actie zien!' De boodschap komt duidelijk aan: meteen strijden de vijf mannen om zijn hart, en dat mag je letterlijk nemen. 'Let the farm games begin', kondigt Dina Tersago aan.

Bart houdt wel van wat avontuur en wil eerst nog de portie lef van zijn dames testen want 'het leven op de boerderij is nu eenmaal geen ponykamp'. Hij neemt hen mee naar een heus moerasparcours waar de dames zich geen misstap kunnen veroorloven. 'Je ziet dat sommige meisjes dit nooit zouden doen, maar dat ze toch willen deelnemen gewoon voor mij, is heel fijn.'

David blijft op vaste grond, de vraag is maar hoe lang die stabiel gaat blijven. Hij hoopt de tongen van zijn vrouwen immers los te maken bij een drankje en neemt hen mee naar een cocktailworkshop. Op het menu: een toepasselijke pomme d’amour. 'Cocktails maken is niet echt mijn specialiteit, maar drinken, dàt wel', laat Sarah alvast vallen. De sfeer zit er meteen in. Dries’ gaat dan weer bowlen met zijn dames, zijn favoriete hobby.

De aflevering van 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home', maandag 28 september om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:10
    Witse
    18:04
    Het weer (vooravond)
  • 16:50
    VRT NWS Pano
    17:30
    The Price of Truth
  • 17:25
    Athleticus Urban Games
    17:30
    Nachtwacht
  • 17:15
    Vrederechters
    18:25
    Florentina
  • 17:25
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    18:50
    Home and Away
  • 17:15
    Chicago P.D.
    18:10
    How I Met Your Mother
  • 16:45
    MacGyver
    17:45
    Police Interceptors
  • 16:05
    Never Been Chris'd
  • 17:05
    SOS Piet
    17:40
    Slisse & Cesar
  • 16:40
    Huizenjagers
    17:35
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 16:55
    Castle
    17:50
    Elsbeth
  • 17:00
    That '70s Show
  • 17:15
    Masterchef USA
    18:05
    Love It or List It
  • 17:05
    My Name Is Reeva
    18:50
    The Killer in My Family
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:18
    Bouwjournaal
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:15
    Comfort Food
    17:30
    Winterse Kost
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:55
    The Resident
    18:50
    Below Deck Mediterranean
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:20
    De Dodelijkste 60
    17:50
    Brugklas