'Wetsdokters': ongelukkige val van de trap of moord?

Wetsdokters zien elke dag waartoe een mens in staat is. Prof. dr. Wim Van de Voorde: 'Er wordt soms gezegd dat een mens erger is dan een beest. Ik denk dat dat effectief zo is.'
'Het gebeurt niet frequent maar zelfs ogenschijnlijk brave mensen of mensen die een schijnbaar normaal leven leiden, zijn tot de meest gruwelijke zaken in staat.'
In de zevende aflevering van 'Wetsdokters' op woensdag 15 april vertelt Prof. dr. Van de Voorde over één van zijn allereerste cases. Een pasgetrouwde vrouw sterft na een val van de trap. De politie heeft geen redenen om te denken aan kwaad opzet en vermoedt dat het om een ongelukkig voorval met dodelijke gevolgen gaat. Maar na de autopsie denkt de wetsdokter dat er toch meer aan de hand is.
Prof dr. Van de Voorde: 'Bij een val van de trap, bots je één of misschien twee keer. Maar je blijft niet botsen.' De bevindingen van de wetsdokter roepen vraagtekens op bij de politie. 'Ze konden echt niet geloven dat er misschien sprake was van doding. En daar hadden ze ook hun redenen voor.' Kunnen de wetsdokter en de politie samen achterhalen wat er precies gebeurd is met de jonge vrouw?
Ook op woensdag 15 april in 'Wetsdokters': op een afgesloten braakliggend terrein vlakbij het Centraal Station van Antwerpen stoten werkmannen op een skelet. Een uitdagende job voor dokter Diona D’hondt: 'Je zag het skelet gewoon liggen, je moest er niet eens voor graven. We dachten dus aan een relatief recent overlijden en niet aan botresten van pakweg dertig jaar geleden.'
Hoe het skelet in het drukke centrum van Antwerpen is beland, is een groot vraagteken voor de wetsdokter. Diona D’hondt: 'Op het eerste gezicht leek het skelet volledig te zijn. Ik zag geen fracturen en er was ook geen kogelgat te bespeuren.' Kan de wetsdokter achterhalen om wie het gaat en hoe die persoon om het leven is gekomen? En waarom heeft niemand iets opgemerkt?
'Wetsdokters', woensdag 15 mei om 22.15 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijk naar 'Totally ‘90s House' op TLC
- 'Dr. Pimple Popper: Breaking Out' zondag terug op TLC
- Dierbaren herdenken Jade Kops, Nourdin El Otmani en Marjolein van Breemen in 'Voor wie steek jij een kaarsje op?'
- Prix Europa voor EO-film 'Nuclear Boy'
- Radio 2 Dansathon haalt 45.064 euro op: dit waren de meest pakkende momenten
- KRO-NCRV documentaire 'Tussen Broers': kan een familiegeschiedenis ooit worden losgelaten?
- 'Vroege Vogels' is zondag in Nijmegen
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- Paars-wit vs paars-wit: bekerwedstrijd tussen Beerschot en Anderlecht live te zien op Play
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Utrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'In the End' van Linkin Park twee jaar op rij op nummer 1 in de '500 van de jaren nul'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' duikt weer in de rijke Nederlandse muziekgeschiedenis
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc.
Kijktip van de dag

De grofgebekte Elizabeth Halsey heeft één doel in haar leven: een man met veel geld aan de haak slaan. Wanneer ze door haar verloofde in de steek wordt gelaten, heeft ze geen andere keuze dan terug voor de klas te gaan staan. Daar zet ze al snel haar zinnen op de knappe en rijke vervangleerkracht Scott Delacorte. Ze is echter niet de enige. Ook haar overenthousiaste collega Amy heeft haar oog laten vallen op Scott.
'Bad Teacher', film uit 2011 met oa. Cameron Diaz en Justin Timberlake, om 22.15 uur op VTM 3.




































