Wesley Sonck blikt terug op zijn afscheid als profvoetballer in 'Sergio Over De Grens'

woensdag 15 januari 2025

Hij scoorde maar liefst 24 goals voor de Rode Duivels, maar wanneer Sergio Herman hem vraagt of hij tevreden terugkijkt op zijn voetbalcarričre is het antwoord van Wesley Sonck resoluut 'neen'.

'Ik heb ooit een bod gekregen van Sevilla, ik wou echt heel graag in Spanje voetballen. Ik heb ook even de kans gehad om in Engeland te spelen. Maar om heel veel redenen, is dat nooit echt concreet geworden. Ik vind dat wel een gemis', licht Wesley toe in 'Sergio Over De Grens', vanavond bij VTM. In het adembenemende berglandschap van Armenië, blikt hij ook terug op het einde van zijn rijkgevulde carrière als profvoetballer. Aan Sergio geeft hij toe dat het moeilijk was om afscheid te nemen: 'Dat is het grootste verlies in de passie die je hebt. Je doet wat je graag doet en plots zegt iemand: we gaan je geen contract meer geven, want je bent te oud. Toen heb ik gezegd: als dit het is, dan beslis ik zelf om te stoppen. Dat was niet makkelijk. What’s next? Datgene wat je goed kan, mag je niet meer doen.'



'Sergio Over De Grens', woensdag 15 januari om 20.40 uur bij VTM en ook op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    Mijn Restaurant
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:05
    Border Security Australia
    00:40
    Police Interceptors
  • 01:05
    The Big Bang Theory
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:25
    60 Days In
  • 01:00
    Joe
    06:00
    Write Before Christmas
  • 00:50
    SOS Piet
    01:00
    Cheers
  • 00:00
    De Zussen Coorevits
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 00:40
    NCIS: Hawaii
    01:00
    Criminal Minds
  • 22:45
    It: Chapter Two
    01:45
    The Girl in the Spider's Web
  • 00:45
    Love It or List It UK
    02:05
    De Moeite Waard?!
  • 00:45
    Cold Case
    01:20
    Strike
  • 00:01
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 01:10
    De perfecte energieoplossing
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:50
    De Smaaktoerist
    00:50
    Winterse Kost
  • 01:00
    Sherwood
    01:05
    Hope Street
  • 01:05
    NCIS: Los Angeles
    01:25
    The Resident
  • 01:10
    NOS Journaal Laat
    01:00
    Even tot hier
  • 00:50
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 00:25
    De slimste mens
    01:15
    First Dates