Wesley ontwaakt op boot en wordt door pastoor Guga Baúl gehuwd met zijn 'nieuwe vrouw'

Nu woensdag 6 april om 20u35 ziet de kijker hoe Julie Van den Steen kandidaat Wesley (uit Brasschaat), of 'Wusje' voor de vrienden, uit zijn eigen leven ontvoert en dropt in het leven van Rock. 'De naam Rock doet me denken aan Dwayne Johnson. Ik beeld me een groot persoon in, het stoere type dat gaat fitnessen', klinkt het bij Wesley.
En niet alleen de naam is wat bijzonder, ook zijn leven is helemaal anders dan Wesley gewoon is. Zo ontwaakt Wesley niet in een huis… 'Ik had gedacht dat ze me in een huis zouden droppen: huisje, tuintje, boompje. Maar ik kwam terecht op een boot!' En die boot heeft alles te maken met Rocks werk: 'Ik heb echt met die boot gevaren. Daar kan Piet Piraat nog iets van leren', lacht Wesley.
Na een woelige nacht op het water keert Wesley richting zijn nieuwe thuis. En daarvoor moet hij de taalgrens oversteken, iets wat zorgt voor heel veel stress. 'Fuck in het Frans… Ik hoop dat ze ook Nederlands kunnen want enkel mezelf voorstellen zal niet genoeg zijn. Ik heb super veel zenuwen', vertelt Wesley. Eens aangekomen krijgt hij een rondleiding in het huis van kinderen Chaya en Cayden en zijn ‘nieuwe vrouw’ Valérie. En tijdens die rondleiding ontdekt ook dochterlief iets nieuws over haar vader… 'Er lagen bepaalde strips in zijn nachtkastje waar ik toch een keer met hem over zal moeten praten', lacht ze.
Doorheen de week komt Julie langs met vragen over Rocks leven waarmee ze geld kunnen verdienen. En de ene vraag is al wat gekker dan de andere… 'Officieel zijn Rock en Valerie nog niet getrouwd en daar gaan we verandering in brengen', vertelt Julie. Niemand minder dan Guga Baúl biedt zich aan als pastoor van dienst. Aan het einde van het avontuur, tijdens de finale, moet Wesley de juiste Rock selecteren uit een line-up van 5 personen. Om hem bij te staan, heeft Wesley een heel speciale geluksbrenger meegebracht: 'Ik heb de voorbije dagen ontdekt dat Wesley bijgelovig is, dus ik heb iets gedaan wat nog niemand weet. Ik heb zijn geluksonderbroek aan!', lacht Wesley. Gokt Wesley op de juiste Rock en gaat hij met het geld naar huis of kiest hij fout en gaat de familie ermee aan de haal?
'Welkom in de Familie', woensdag 6 april om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vijf nieuwe afleveringen KRO-NCRV's 'Carnavalshart' over feest, veerkracht en traditie
- Daley wint KRO-NCRV Lief gebaar Award tijdens de NPO Zapp Awards
- Olympische wissel: 'Tijd voor MAX' tijdelijk te zien op NPO 2
- 'Man Bijt Hond' is terug bij VRT 1! Ontdek de nieuwe rubrieken én reporters!
- VRT NWS-documentaire 'Oekraïne na het front' volgt zwaargewonde militairen op kantelmoment tussen oorlog en gewone leven
- NPO Doc: 'Daten voor Beginners' op NPO 2
- Kijk komende week ABN AMRO Open bij Ziggo Sport
- 'Radar' maandag over de VvE-bijdrage en een digitale muur
- 'Alles in Orde!' neemt de familie Buch onder handen
- 'Het triumviraat moet doorbroken worden': Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X'
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio-dj’s Tom & Joe terug met eigen show op Qmusic
- Rosie Stuart, TROY en WASTE zijn de winnaars van De Nieuwe Lichting 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job'
Kijktip van de dag

Vince en Sergio proberen wanhopig hun geheim te verbergen. Ondertussen bereiden Zoë en haar vrienden een gevaarlijke deal voor. Daarbovenop komt Gerrit gevaarlijk in de buurt van de waarheid.
'Badgast', om 21.00 uur op VRT 1.



































