Wesley ontwaakt op boot en wordt door pastoor Guga Baśl gehuwd met zijn 'nieuwe vrouw'

Nu woensdag 6 april om 20u35 ziet de kijker hoe Julie Van den Steen kandidaat Wesley (uit Brasschaat), of 'Wusje' voor de vrienden, uit zijn eigen leven ontvoert en dropt in het leven van Rock. 'De naam Rock doet me denken aan Dwayne Johnson. Ik beeld me een groot persoon in, het stoere type dat gaat fitnessen', klinkt het bij Wesley.
En niet alleen de naam is wat bijzonder, ook zijn leven is helemaal anders dan Wesley gewoon is. Zo ontwaakt Wesley niet in een huis… 'Ik had gedacht dat ze me in een huis zouden droppen: huisje, tuintje, boompje. Maar ik kwam terecht op een boot!' En die boot heeft alles te maken met Rocks werk: 'Ik heb echt met die boot gevaren. Daar kan Piet Piraat nog iets van leren', lacht Wesley.
Na een woelige nacht op het water keert Wesley richting zijn nieuwe thuis. En daarvoor moet hij de taalgrens oversteken, iets wat zorgt voor heel veel stress. 'Fuck in het Frans… Ik hoop dat ze ook Nederlands kunnen want enkel mezelf voorstellen zal niet genoeg zijn. Ik heb super veel zenuwen', vertelt Wesley. Eens aangekomen krijgt hij een rondleiding in het huis van kinderen Chaya en Cayden en zijn ‘nieuwe vrouw’ Valérie. En tijdens die rondleiding ontdekt ook dochterlief iets nieuws over haar vader… 'Er lagen bepaalde strips in zijn nachtkastje waar ik toch een keer met hem over zal moeten praten', lacht ze.
Doorheen de week komt Julie langs met vragen over Rocks leven waarmee ze geld kunnen verdienen. En de ene vraag is al wat gekker dan de andere… 'Officieel zijn Rock en Valerie nog niet getrouwd en daar gaan we verandering in brengen', vertelt Julie. Niemand minder dan Guga Baúl biedt zich aan als pastoor van dienst. Aan het einde van het avontuur, tijdens de finale, moet Wesley de juiste Rock selecteren uit een line-up van 5 personen. Om hem bij te staan, heeft Wesley een heel speciale geluksbrenger meegebracht: 'Ik heb de voorbije dagen ontdekt dat Wesley bijgelovig is, dus ik heb iets gedaan wat nog niemand weet. Ik heb zijn geluksonderbroek aan!', lacht Wesley. Gokt Wesley op de juiste Rock en gaat hij met het geld naar huis of kiest hij fout en gaat de familie ermee aan de haal?
'Welkom in de Familie', woensdag 6 april om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: woensdag 22 april 2026
- 'Married At First Sight'-bruid laat man achter bij het altaar
- Kijkcijfers: dinsdag 21 april 2026
- Fred van Leer deze zomer terug bij TLC met nieuw seizoen 'Say Yes To The Dress Benelux'
- 'Hier was ik niet klaar voor': eerste studioshow 'So You Think You Can Dance' zet Top 20 meteen onder hoogspanning
- 'Meldpunt Actueel' over zelfbeschikking bij het levenseinde
- Kookavontuur Ruben Van Gucht aan zijden draadje na diepe snijwonde
- 'NPO Doc: Alles moet beter' op NPO 3
- Donderdag in 'Zembla': Gokkers in je tijdlijn
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiėle trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italiė' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz
Kijktip van de dag

Op de grote rommelmarkt van het Zand in Brugge vormt Jacques een team met actrice Liesa Naert, in haar geboortestad. Axel krijgt acteur Manou Kersting aan zijn zijde voor een speurtocht met een Nederlandse tongval en een Antwerps accent.
'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.



































