Wellens & Wee en een nieuwe aanwinst
woensdag 30 november 2005

We blikken al even vooruit naar de 3de aflevering van dit seizoen van Wellens & Wee. Die krijg je op donderdag te zien op VT4.
V
orige week stapte Erwin Vervecken in het huwelijksbootje en voor zoiets staken zijn ploegmaats graag de handen uit de mouwen. En het feestgedruis hield daarbij niet op want de 102-jarige Jef kreeg Wiske Wellens over de vloer, een verjaardag om nooit te vergeten!
Ten huize Bart Wellens is iemand 's ochtends al hard aan het trainen. Maar dat blijkt niet de heer des huizes te zijn, maar zijn nieuwe liefde Veerle. Bart deelt zijn veldcross-ambities met haar, want ook Veerle stort zich met hart en ziel in het veldrijden en heeft zelfs al een kampioenentitel binnengehaald.
Om de teamgeest aan te scherpen trekt manager Hans Van Kasteren met de hele ploeg naar de Ardennen. Zal de extra prikkeling zijn vruchten afwerpen in de Ronde van Luik? De strategie lijkt te werken want het Fidea-team rijdt ijzersterk. Bart Wellens wint zelfs de eerste rit en pakt het geel. Drie dagen later rijdt hij nog altijd stevig aan kop. Vorig jaar in dezelfde koers was dat wel anders. Maar als de leider geplaagd wordt door rugpijn dreigt hij de gele trui toch nog te verliezen.
Manager Van Kasteren heeft intussen een nieuwe aanwinst voor het Fidea-team: de jonge Tsjech Zdenek Stybar is wereldkampioen bij de beloften. Zdenek komt het Fidea-team versterken. De renner zal de komende maanden kost en inwoon krijgen in een gastgezin. Hoe verloopt zijn integratie en de eerste kennismaking met het team? Bart heeft alvast enkele tips voor de jonge Tsjech.
Lucien en Wiske beginnen zich wat zorgen te maken over Bart. Ze vrezen dat hij te veel aan z'n hoofd heeft. Maar het veldritseizoen is nog niet bezig en dus moet de boog niet altijd even gespannen staan. Dat vinden ook Peter Van Santvliet en Wim Jacobs. Zij doen mee aan een bijzondere wedstrijd...
'Wellens & Wee', donderdag 1 decmeber om 20.20 uur op VT 4.
DOSSIER: Wellens en Wee
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit is Essyla die België naar het Eurovisiesongfestival stuurt – ontdek haar liedje!
- Talpa Network en ZDF Studios verlengen hun samenwerking omtrent de populaire SOKO-misdaadseries
- Kijkcijfers: dinsdag 17 februari 2026
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock en Manuel Goossens over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2
Kijktip van de dag

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.
'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.
































