Welke verrassende BV-duo's ontpoppen zich tot een ijzersterk quizkoppel in 'Even Goeie Vrienden'?

Vier weken lang, vier avonden per week, nemen negen verrassende BV-duo's het tegen elkaar op in de gloednieuwe quiz 'Even Goeie Vrienden'. Daarin brengen Julie Van den Steen en Jens Dendoncker elke week drie duo's van bekende Vlamingen samen die elkaar niet kennen, maar waarvan ze denken dat die elkaar perfect gaan aanvullen.
Welke vage kennissen ontpoppen zich tot een ijzersterk quizkoppel en kennen het antwoord op alle prangende vragen van quizmasters Julie en Jens? Wie wint ronde na ronde dankzij creativiteit, parate kennis en mensenkennis? En wie verliest, maar blijft hopelijk wel 'Even Goeie Vrienden'?
Het kersverse quizkoppel dat de aftrap mag geven voor de eerste spelweek is ex-miss België Celine Van Ouytsel en geldexpert Paul D’Hoore. 'Ik weet veel over geld maar het nadeel is dat als je van één ding veel weet in de diepte, je in de breedte natuurlijk een stuk minder weet', vertelt Paul. 'En ik weet van veel dingen weinig, dus misschien vormen we wel een goede mix', lacht Celine. Zij nemen het op tegen comedian Vincent Voeten en muzikaal acteertalent Francisco Schuster. 'Ik weet alles over jachtvliegtuigen uit WOII. Maar of dat van pas gaat komen in deze quiz, daar vrees ik voor', lacht Vincent. Op dinsdag verwelkomen Jens en Julie het derde weekduo: vage kennissen Gunter Lamoot en Koen Crucke. Deze drie duo’s nemen het op maandag, dinsdag en woensdag per twee afwisselend tegen elkaar op.
Doorheen het spel mogen de duo’s naar hartenlust overleggen want quizzen doen ze in geluidsdichte boxen. 'Ik wil in het echte leven ook mensen kunnen muten', lacht Julie. De rode draad doorheen het spel is het mysterieuze themaschema met zes mogelijke quizthema’s. Naast het themaschema krijgen de kandidaten ook enkele tussenrondes voorgeschoteld. Daarin zijn het niet Jens en Julie die de vragen afvuren maar wel enkele bekende vragenstellers. En die doen dat op een toch wel bijzondere manier, zo verschijnt Birgit Van Mol als mini-hologram om drie pittige taalvragen te stellen. Maar voor ze dat doet, vertelt ze over haar grootste verspreking uit haar carrière... Welk duo is een onverwachte ‘match made in heaven’ en sleept de titel van 'Even Goeie Vrienden' in de wacht?
'Even Goeie Vrienden?', vanaf 14 november van maandag tot donderdag om 21.55 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Lisanne Dijkstra en Tim Schouten versterken presentatieteam van EO-programma 'Topdoks'
- Steven Van Herreweghe zoekt nieuwe tieners!
- Ere Zilveren Nipkowschijf voor 'NOS Jeugdjournaal'
- Thomas Baart en Melanie Amollo versterken De KetnetBand
- Blijft één van de coaches zonder team achter in 'The Voice'?
- Van kroonprins tot sprookjeshuwelijk: EO brengt prins William van dichtbij in beeld
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': woonprojecten voor ouderen onder druk
- Viktor keert voor 'Brieven Aan Samson' terug naar de set van 'Thuis'
- 'Goedemorgen Nederland' op 14 mei geheel in het teken van ruimtevaart
- Ziggo Sport zendt PGA Championship live en exclusief uit
- Songfestivalzaterdag op Radio2: de top 100 én de finale live!
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Def
- Deze onderwerpen hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island'
Kijktip van de dag

Vreemdgaan leidt in de drugswereld meteen tot afrekeningen. Ook onschuldigen zijn niet veilig voor hun wraak. Wolfs en Eva achterhalen de gebeurtenissen en blijven zitten met een bijzondere getuige, die bij gebrek aan beter een kamer krijgt in De Ponti. Marion en Romeo krijgen te maken met agressieve, homofobe mensen. Vooral Marion is niet zomaar van ze af.
'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.



































