Welke 5 talenten overleven de halve finale van 'The Voice van Vlaanderen'?

donderdag 15 december 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

'The Voice van Vlaanderen' nadert stilaan haar ontknoping. Nu vrijdag 16 december staan Johan, Rosann, Wesley, Néhémie, Evert, Yente en Louise in de halve finale. Daarin wordt de lat opnieuw een flink stuk hoger gelegd en moeten de kandidaten zich vastbijten in 2 verschillende nummers: één solo-optreden en één groepsduet met hun coach.

De 7 halve finalisten gooien alles in de strijd voor de stem van de kijkers, die allesbepalend wordt. Over de teams heen stemmen zij hun 5 favoriete finalisten immers naar de allerlaatste liveshow. Wie mag op vrijdag 23 december nog een laatste keer het podium op in de AED studio’s in Lint?


Afsluiten doet 'The Voice van Vlaanderen' vrijdag met Tom Grennan en zijn nummer 'All These Nights'.

Met deze nummers hopen de 10 Voices een plekje in de halve finale te veroveren:

TEAM JAN
Wesley (19, uit Stavele): Stand By Me van Ben E. King. Duet met coach: Wild Thing van Van Halen.

TEAM LAURA
Néhémie (23, uit Geraardsbergen): Say My Name van Berre. Duet met coach: Cuff It van Beyoncé.

TEAM KOEN
Rosann (21, uit Sluis): Porselein van Yasmine in de versie van #LikeMe. Duet met coach: Somewhere Only We Know van Keane.

Johan (38, uit Leopoldsburg): Angels Like You van Miley Cyrus. Duet met coach: You’re A Friend Of Mine van Clarence Clemons.

TEAM MATHIEU
Evert (29, uit Kalmthout): If I Ain’t Got You van Alicia Keys. Duet met coach: Kronenburg Park van Frank Boeijen.

Yente (18, uit Erembodegem): Strange van Celeste. Duet met coach: Watermelon Sugar van Harry Styles.

TEAM NATALIA
Louise (24, uit Affligem): Crazy van Aerosmith. Duet met coach: There Must Be An Angel van Eurythmics.

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 16 december om 20.45 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:05
    Kabouter Plop
  • 00:50
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:50
    De Tafel van de Week
    02:50
    Geen uitzending
  • 01:10
    Brilliant Minds
    01:40
    Neighbours: A New Chapter
  • 01:05
    Mars Attacks!
    01:55
    Geen uitzending
  • 01:25
    Bake Off Vlaanderen
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:40
    CSI: Miami
    01:15
    Geen uitzending
  • 23:14
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:26
    Hallo Roger
    01:32
    Publireportage
  • 01:15
    De Gezonde Goesting
    01:55
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 01:15
    DCI Banks
    02:30
    The Count of Monte Cristo
  • 01:00
    NCIS
    01:45
    Blowing LA
  • 01:00
    Cruijff
    02:00
    EenVandaag
  • 01:10
    Buitenhof
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:00
    NOS Studio Sport
    02:50
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder