Welke 5 talenten overleven de halve finale van 'The Voice van Vlaanderen'?

donderdag 15 december 2022

'The Voice van Vlaanderen' nadert stilaan haar ontknoping. Nu vrijdag 16 december staan Johan, Rosann, Wesley, Néhémie, Evert, Yente en Louise in de halve finale. Daarin wordt de lat opnieuw een flink stuk hoger gelegd en moeten de kandidaten zich vastbijten in 2 verschillende nummers: één solo-optreden en één groepsduet met hun coach.

De 7 halve finalisten gooien alles in de strijd voor de stem van de kijkers, die allesbepalend wordt. Over de teams heen stemmen zij hun 5 favoriete finalisten immers naar de allerlaatste liveshow. Wie mag op vrijdag 23 december nog een laatste keer het podium op in de AED studio’s in Lint?


Afsluiten doet 'The Voice van Vlaanderen' vrijdag met Tom Grennan en zijn nummer 'All These Nights'.

Met deze nummers hopen de 10 Voices een plekje in de halve finale te veroveren:

TEAM JAN
Wesley (19, uit Stavele): Stand By Me van Ben E. King. Duet met coach: Wild Thing van Van Halen.

TEAM LAURA
Néhémie (23, uit Geraardsbergen): Say My Name van Berre. Duet met coach: Cuff It van Beyoncé.

TEAM KOEN
Rosann (21, uit Sluis): Porselein van Yasmine in de versie van #LikeMe. Duet met coach: Somewhere Only We Know van Keane.

Johan (38, uit Leopoldsburg): Angels Like You van Miley Cyrus. Duet met coach: You’re A Friend Of Mine van Clarence Clemons.

TEAM MATHIEU
Evert (29, uit Kalmthout): If I Ain’t Got You van Alicia Keys. Duet met coach: Kronenburg Park van Frank Boeijen.

Yente (18, uit Erembodegem): Strange van Celeste. Duet met coach: Watermelon Sugar van Harry Styles.

TEAM NATALIA
Louise (24, uit Affligem): Crazy van Aerosmith. Duet met coach: There Must Be An Angel van Eurythmics.

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 16 december om 20.45 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:55
    Heidi
    00:55
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:10
    9-1-1
  • 05:45
    Geen uitzending
    23:10
    The Unbearable Weight of Massive Talent
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:00
    Police Interceptors
  • 01:00
    Joe
    01:35
    JOE XMAS
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:55
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:40
    Elsbeth
    01:20
    NCIS: Hawaii
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    See No Evil
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:55
    A Place in the Sun
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Cold Case
  • 04:19
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:42
    Bouwjournaal
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:40
    Vanavond bij ons
    01:35
    Winterse Kost
  • 05:10
    Midsomer Murders
    01:20
    Scott & Bailey
  • 05:55
    Wokking lekker
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 02:15
    NOS Journaal
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 02:20
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 05:01
    Tekst-TV
    01:35
    Draadstaal