Welke 3 vrouwen mogen mee naar Canada, Australië, Noorwegen, Duitsland en Zuid-Afrika?

In het leven en de liefde moet je soms keuzes maken, dat hebben de boeren al enkele keren mogen ondervinden. Eerst moesten ze 10 briefschrijfsters selecteren uit de massa mail die ze kregen, en op maandag 17 september mogen 5 vrouwen met hen op groepsdate.
Op het einde van de dag moeten er alweer knopen worden doorgehakt, want op de boerderij is maar plaats voor 3 vrouwen. Wie mag er mee naar Canada, Australië, Duitsland, Noorwegen en Zuid-Afrika? De boeren gaan daten, om het te weten. De romantische zoektocht van Manu, Bjorn, Jeroen, Jan en Jitse werd de voorbije dagen overigens gevolgd door gemiddeld 817.109 kijkers (live +2), goed voor een marktaandeel van 38,6 % (VVA 18-54).
Manu neemt zijn 5 favoriete dames mee op een shopping trip in het centrum van Aalst, waar hij lang geleden steeds ging winkelen met zijn ouders, toen hij nog in België woonde. Hij heeft er afgesproken met Rebecca, Sarah, Hilde, Christine en Rita. Manu laat zich alle vrouwelijke aandacht welgevallen. De vrouwen gaan zelfs lingerie passen.
Bij Jeroen gaat het er iets minder pikant, maar daarvoor niet minder amusant, aan toe. De veeboer houdt wel van wat vertier en neemt z’n meisjes mee naar de foor van Sint-Niklaas. Maar de zoetebek wil hen graag eerst trakteren op zijn favoriete vieruurtje: een coup d’amour. Steekt zijn coup de foudre Severien er nog altijd met kop en schouders bovenuit? Of kunnen Joëlle, Jits, Inne en Stephanie hem ook nog charmeren?
Jitse wil zijn meisjes Siska, Christy, Marlies, Thalle en Emily beter leren kennen in een rustigere omgeving. Hij heeft een date gepland die helemaal past bij zijn toekomstige zorgboerderij in Noorwegen: ze gaan koeknuffelen. Jitse heeft wat twijfels over Christy. Zij is professioneel ruiter en de zorgboer vraagt zich af of ze wel een eenvoudig leven aan kan. 'Zij is een lady, ik een country boy, past dat wel samen?'
Jan gaat voor de iets luxueuzere date. Hij heeft een jacht geregeld en ontvangt Laura, Romina, Jolien, Stephanie en Clarisse in stijl. Clarisse ontmoet hij voor het eerst. Zij woont immers sinds enkele maanden in Zurich om er te werken aan haar thesis, en zij Skypete met hem. 'Een date met vijf vrouwen is niet alledaags, één is soms al veel', lacht hij. Jan wordt eerder timide van de vrouwelijke aandacht.
Bjorn blijft trouw aan zichzelf en koos een stoere, avontuurlijke date uit voor hem en zijn vijf dames. Hij wil weten wie talent heeft voor jagen, want in Canada zorgt Bjorn zelf voor het vlees op de tafel. Wie schiet haar Cupido-pijlen raak? Lore, Evelyn, Jolien, Eefje of Farah?
'Boer zkt Vrouw EXTRA', op VTM.be en de VTM app
Elke maandagavond na de aflevering op VTM, kunnen de fans terecht op VTM.be en in de VTM app, om nóg dieper meegenomen te worden in het verhaal van de boeren. Samen met een psycholoog/seksuoloog en bekende fans, duikt Dina Tersago in extra beeldmateriaal en nemen ze samen topics die in de aflevering aan bod kwamen onder de loep. Waar 'Boer zoekt Vrouw – De Wereld Rond' stopt, gaat 'Boer zkt Vrouw – De Wereld Extra' online net dat stapje verder. Maandag 17 september ontvangt Dina één van de meisjes die op groepsdate ging met Bjorn, maar niet werd gekozen om mee te gaan naar zijn boerderij in Canada. Zij vertelt over de dingen die ze geleerd heeft uit haar deelname. Nog in deze EXTRA: presentatiebloopers van An en Dina, een gesprek over hoe de ideale date eruit ziet, en hoe ver je kan gaan op een eerste afspraakje.
'Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond', maandag 17 september om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal na ruim twee jaar afwezigheid
- Gilles De Coster gaat in gesprek met jeugdpsychiaters over de uitdagingen van hun vak
- NOS behoudt Eredivisie-samenvattingen tot 2032: ook vrouwenvoetbal krijgt meer aandacht
- Hoofdrolspeler EO-dramaserie 'De Camino' bekend
- Kijkcijfers: woensdag 4 november 2026
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Mark Baanders onderzoekt in 'PowNed of View' waarom kweekvlees hier nog altijd niet op ons bord ligt
- Lara Taveirne vrijdag in 'Alleen Elvis Blijft Bestaan'
- 'Vrederechter' is duidelijk: WhatsAppberichten volstaan niet als bewijs
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic
Kijktip van de dag

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?
'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.




































