Welke 3 vrouwen mogen mee naar Canada, Australië, Noorwegen, Duitsland en Zuid-Afrika?

In het leven en de liefde moet je soms keuzes maken, dat hebben de boeren al enkele keren mogen ondervinden. Eerst moesten ze 10 briefschrijfsters selecteren uit de massa mail die ze kregen, en op maandag 17 september mogen 5 vrouwen met hen op groepsdate.
Op het einde van de dag moeten er alweer knopen worden doorgehakt, want op de boerderij is maar plaats voor 3 vrouwen. Wie mag er mee naar Canada, Australië, Duitsland, Noorwegen en Zuid-Afrika? De boeren gaan daten, om het te weten. De romantische zoektocht van Manu, Bjorn, Jeroen, Jan en Jitse werd de voorbije dagen overigens gevolgd door gemiddeld 817.109 kijkers (live +2), goed voor een marktaandeel van 38,6 % (VVA 18-54).
Manu neemt zijn 5 favoriete dames mee op een shopping trip in het centrum van Aalst, waar hij lang geleden steeds ging winkelen met zijn ouders, toen hij nog in België woonde. Hij heeft er afgesproken met Rebecca, Sarah, Hilde, Christine en Rita. Manu laat zich alle vrouwelijke aandacht welgevallen. De vrouwen gaan zelfs lingerie passen.
Bij Jeroen gaat het er iets minder pikant, maar daarvoor niet minder amusant, aan toe. De veeboer houdt wel van wat vertier en neemt z’n meisjes mee naar de foor van Sint-Niklaas. Maar de zoetebek wil hen graag eerst trakteren op zijn favoriete vieruurtje: een coup d’amour. Steekt zijn coup de foudre Severien er nog altijd met kop en schouders bovenuit? Of kunnen Joëlle, Jits, Inne en Stephanie hem ook nog charmeren?
Jitse wil zijn meisjes Siska, Christy, Marlies, Thalle en Emily beter leren kennen in een rustigere omgeving. Hij heeft een date gepland die helemaal past bij zijn toekomstige zorgboerderij in Noorwegen: ze gaan koeknuffelen. Jitse heeft wat twijfels over Christy. Zij is professioneel ruiter en de zorgboer vraagt zich af of ze wel een eenvoudig leven aan kan. 'Zij is een lady, ik een country boy, past dat wel samen?'
Jan gaat voor de iets luxueuzere date. Hij heeft een jacht geregeld en ontvangt Laura, Romina, Jolien, Stephanie en Clarisse in stijl. Clarisse ontmoet hij voor het eerst. Zij woont immers sinds enkele maanden in Zurich om er te werken aan haar thesis, en zij Skypete met hem. 'Een date met vijf vrouwen is niet alledaags, één is soms al veel', lacht hij. Jan wordt eerder timide van de vrouwelijke aandacht.
Bjorn blijft trouw aan zichzelf en koos een stoere, avontuurlijke date uit voor hem en zijn vijf dames. Hij wil weten wie talent heeft voor jagen, want in Canada zorgt Bjorn zelf voor het vlees op de tafel. Wie schiet haar Cupido-pijlen raak? Lore, Evelyn, Jolien, Eefje of Farah?
'Boer zkt Vrouw EXTRA', op VTM.be en de VTM app
Elke maandagavond na de aflevering op VTM, kunnen de fans terecht op VTM.be en in de VTM app, om nóg dieper meegenomen te worden in het verhaal van de boeren. Samen met een psycholoog/seksuoloog en bekende fans, duikt Dina Tersago in extra beeldmateriaal en nemen ze samen topics die in de aflevering aan bod kwamen onder de loep. Waar 'Boer zoekt Vrouw – De Wereld Rond' stopt, gaat 'Boer zkt Vrouw – De Wereld Extra' online net dat stapje verder. Maandag 17 september ontvangt Dina één van de meisjes die op groepsdate ging met Bjorn, maar niet werd gekozen om mee te gaan naar zijn boerderij in Canada. Zij vertelt over de dingen die ze geleerd heeft uit haar deelname. Nog in deze EXTRA: presentatiebloopers van An en Dina, een gesprek over hoe de ideale date eruit ziet, en hoe ver je kan gaan op een eerste afspraakje.
'Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond', maandag 17 september om 20.35 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ray 'Albert' Verhaeghe wordt voor zijn 100ste verjaardag verrast door zijn 'Familie'
- 'VRT Zomerhit': heel de zomer lang VRT aan zee in Blankenberge
- Kijkcijfers: dinsdag 17 maart 2026
- VRT NWS documentaire herdenkt aanslagen: '22/3 tien jaar geleden'
- 'Taboes' over partnergeweld tegen mannen: Robbert Rodenburg opent het gesprek
- Jean-Marie Pfaff verrast Griekse taxichauffer in 'Expeditie Gooris - Citytripping'
- 'De Box'-kandidaten abseilen vanop DPG Media-gebouw in Antwerpen
- De jacht op de erfenis in 'Meldpunt Actueel'
- Peter Boeckx volgt verschillende zedenzaken en gaat ook in gesprek met Reuben D.B. in 'Justice For All'
- Speciale 'Mocronado’s' van Omroep WNL toont contrast tussen generaties
- Willy-dj Tomas De Soete duikt de 'Willy 500 van de jaren '90' in met smerigste filmscène ooit
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord'
Kijktip van de dag

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?
'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.



































