Welk koppel wint een eigen droomhuis in de grote finale van 'Huis Gemaakt?'

dinsdag 25 mei 2021

Negen koppels begonnen zeven maanden geleden aan de grootste verbouwing van hun leven. Stuk voor stuk jonge koppels, voor wie een eigen huis kopen financieel alsmaar moeilijker wordt. In 'Huis Gemaakt' bliezen ze drie vervallen panden in Lokeren, Kortrijk en Laakdal nieuw leven in.

Drie koppels staan op woensdag 26 mei in de grote finale: Antje & Ruben, Harry & Jerina en Amber & Kenny. Eén van hen sleept daar een onwaarschijnlijke hoofdprijs in de wacht: de sleutels van hun eigen verbouwd droomhuis. 'Dit is spannender dan tien eurovisiesongfestivals samen', weet Dina Tersago. 'Het meest waanzinnige cadeau dat ik ooit heb weggegeven!'


Welk koppel hoeft nooit nog een huis af te betalen en krijgt het zomaar eventjes cadeau? Over die vraag beslissen 50 kijkers, 25 makelaars en juryleden Gert Voorjans en Cerina Marchetta. Zij bezochten alle panden en delen in de grote finale hun ongezouten mening. Zowel de kijkers als de makelaars beoordelen de panden - al dan niet met een professioneel oog - op creativiteit, afwerking en eigenheid. Maar vóór de punten van de jury worden uitgedeeld, is het voor iedereen tijd om persoonlijke spullen in te pakken en - misschien wel voorgoed - afscheid te nemen van 'hun' huis.

'We zijn hier binnengekomen zonder enig idee waaraan we begonnen', blikken Harry & Jerina terug. 'We hadden nog nooit verbouwd en hebben het toch onderschat. We wilden een huis waarin onze ziel ligt en dit voelt echt als óns huis. Het is de grootste prijs ever, het zet je leven op zijn kop.' Dat beseffen ook Kenny & Amber: 'Dit zou beter zijn dan de lotto winnen. Een huis dat je nooit nog moet afbetalen en dat je volledig zelf hebt verbouwd. We zijn bijzonder fier. Als je ziet hoe het hier zeven maanden geleden was, dat is een wereld van verschil.' Ook Antje & Ruben blikken trots terug: 'Ik weet nog toen we binnenkwamen en dachten: oh my god, hier is zoveel werk. Maar we vonden het toen een mooi huis en vinden het nog altijd een mooi huis. We zijn zeker van de keuzes die we gemaakt hebben.'

Voor de grote apotheose verzamelen de koppels, samen met Dina Tersago en juryleden Gert en Cerina. Daar krijgen ze na een zenuwslopende finale eindelijk de punten van de makelaars, de kijkers en de jury te horen en wordt bekendgemaakt wie de grote winnaar wordt van 'Huis Gemaakt'. Wie neemt definitief zijn intrek in het huis in Lokeren, Kortrijk of Laakdal?

'Huis Gemaakt', woensdag 26 mei om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.

'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    VRT NWS laat
    01:05
    Journaallus
  • 22:20
    De ideale wereld
    01:20
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Erfgenaam Gezocht
    01:50
    Geen uitzending
  • 20:35
    UEFA Champions League
    01:05
    Geen uitzending
  • 22:30
    The Couple Next Door
    00:30
    American Horror Story: NYC
  • 22:35
    The Kill Team
    00:05
    Mee met de Flikken
  • 22:45
    ER
    08:45
    Geen uitzending
  • 22:15
    De Planckaerts
    01:30
    Geen uitzending
  • 22:15
    Justice For All
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 22:45
    Friends
    01:00
    Criminal Minds
  • 22:20
    NCIS: Los Angeles
    01:00
    MacGyver
  • 22:20
    Huizenjagers
    01:40
    Kinderen kopen een huis
  • 22:10
    World's Most Evil Killers
  • 22:49
    Car Upd8te
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:48
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 22:35
    Toasted on wheels!
    01:25
    Becoming Meewis
  • 22:00
    London Kills
    01:00
    Murdoch Mysteries
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    01:00
    Below Deck Down Under
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    01:15
    MolTalk
  • 22:45
    De Joodse Raad
    01:25
    De Nachtzoen
  • 22:45
    Vier Handen Op Eén Buik
    01:25
    First Dates