Welk koppel wint een eigen droomhuis in de grote finale van 'Huis Gemaakt?'

Negen koppels begonnen zeven maanden geleden aan de grootste verbouwing van hun leven. Stuk voor stuk jonge koppels, voor wie een eigen huis kopen financieel alsmaar moeilijker wordt. In 'Huis Gemaakt' bliezen ze drie vervallen panden in Lokeren, Kortrijk en Laakdal nieuw leven in.
Drie koppels staan op woensdag 26 mei in de grote finale: Antje & Ruben, Harry & Jerina en Amber & Kenny. Eén van hen sleept daar een onwaarschijnlijke hoofdprijs in de wacht: de sleutels van hun eigen verbouwd droomhuis. 'Dit is spannender dan tien eurovisiesongfestivals samen', weet Dina Tersago. 'Het meest waanzinnige cadeau dat ik ooit heb weggegeven!'
Welk koppel hoeft nooit nog een huis af te betalen en krijgt het zomaar eventjes cadeau? Over die vraag beslissen 50 kijkers, 25 makelaars en juryleden Gert Voorjans en Cerina Marchetta. Zij bezochten alle panden en delen in de grote finale hun ongezouten mening. Zowel de kijkers als de makelaars beoordelen de panden - al dan niet met een professioneel oog - op creativiteit, afwerking en eigenheid. Maar vóór de punten van de jury worden uitgedeeld, is het voor iedereen tijd om persoonlijke spullen in te pakken en - misschien wel voorgoed - afscheid te nemen van 'hun' huis.
'We zijn hier binnengekomen zonder enig idee waaraan we begonnen', blikken Harry & Jerina terug. 'We hadden nog nooit verbouwd en hebben het toch onderschat. We wilden een huis waarin onze ziel ligt en dit voelt echt als óns huis. Het is de grootste prijs ever, het zet je leven op zijn kop.' Dat beseffen ook Kenny & Amber: 'Dit zou beter zijn dan de lotto winnen. Een huis dat je nooit nog moet afbetalen en dat je volledig zelf hebt verbouwd. We zijn bijzonder fier. Als je ziet hoe het hier zeven maanden geleden was, dat is een wereld van verschil.' Ook Antje & Ruben blikken trots terug: 'Ik weet nog toen we binnenkwamen en dachten: oh my god, hier is zoveel werk. Maar we vonden het toen een mooi huis en vinden het nog altijd een mooi huis. We zijn zeker van de keuzes die we gemaakt hebben.'
Voor de grote apotheose verzamelen de koppels, samen met Dina Tersago en juryleden Gert en Cerina. Daar krijgen ze na een zenuwslopende finale eindelijk de punten van de makelaars, de kijkers en de jury te horen en wordt bekendgemaakt wie de grote winnaar wordt van 'Huis Gemaakt'. Wie neemt definitief zijn intrek in het huis in Lokeren, Kortrijk of Laakdal?
'Huis Gemaakt', woensdag 26 mei om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Plots duikt hij weer op: Gunther Levi keert terug naar 'Familie'
- Nog exact 1 week tot de seizoensfinale van 'Thuis': wat moet je weten?
- Kijkcijfers: donderdag 18 juni 2026
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- 'Vroege Vogels' bezoekt zondag de Noardlike Fryske Wâlden
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - FINALEWEEK!
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - FINALEWEEK!
- Dit zie je deze week in 'Familie' - FINALEWEEK!
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Zomer bij Nostalgie: ex-Miss België Ellen Petri en treinconducteur Kristof nemen je mee op reis
- 'FM op 5' zaterdag over de Hoogmis van het Zuiden
- Luistercijfers! Qmusic zet succesverhaal verder en behoudt toppositie
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Kijktip van de dag

Liveverslag van België - Iran, wedstrijd op speeldag twee in groep G van het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Iran mag voor de Rode Duivels geen obstakel vormen. 'Haal het telraam er maar bij', voorspelde Peter Vandenbempt zelfs in zijn voorbeschouwing op Sporza. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Studiogasten: Gert Verheyen, Steven Defour en Wesley Sonck.
'Sporza FIFA WK voetbal 2026: België - Iran', om 20.05 uur op VRT 1.



































