Welk geheim draagt Laura van 'Free Love Paradise' met zich mee?

In 'Free Love Paradise' ontdekten de zes koppels vorige week de 'Secret Garden': een plek met gelijkgestemde vrijgezellen die ook willen experimenteren met de vrije liefde.
Na de eerste feestavond is meteen duidelijk dat de Gentse Laura de favoriete vrijgezel is van zowat alle koppels. Zij voelt als geen ander aan hoe je moet omgaan met het spanningsveld in een open relatie en vormt voor geen van de vrouwen een bedreiging. In de derde aflevering is te zien hoe de koppels steeds meer toenadering zoeken tot Laura.
Bij Lenny & Tamara blijft Laura zelfs overnachten. En dat is voor Lenny een heel nieuwe wereld die open gaat: 'In het begin dacht ik… ze gaat haar omkleden, moet ik daar naar kijken als ze daar loopt? Voor ons is dit best al ver...' klinkt het. 'In Nederland doen we dit allemaal niet', vult Tamara aan.
Tijdens die eerste nacht met Lenny & Tamara vertelt vrijgezel Laura hen een verrassend geheim. 'Laura heeft ons uitgelegd dat ze dit experiment héél goed snapt omdat zij op dit moment zelf in een open relatie zit', vertelt Lenny. Tamara vult enthousiast aan: 'Natuurlijk is dit wel een verrassing, maar wel een hele fijne verrassing! Een verrassing waar we wat aan hebben.' Laura voelt zich prima in haar huidige open relatie: 'Ik zou geen gesloten relatie meer kunnen hebben.'
De volgende ochtend mogen er drie koppels voor de eerste keer op date met één of meerdere vrijgezellen naar keuze. Pieter & Shantie kiezen voor de Nederlandse Boudewijn en Eva. Zij duiken in de Mexicaanse Mescal proeverij. Cristina voelt zich niet lekker en laat haar Gaêtan alleen op pad gaan met Charlotte. Maar is het wel een goed idee om die twee alleen naar een kookworkshop te sturen? Cédric en Bo verkiezen tenslotte Justin en Laura voor een spiritueel modderbad.
Op date met Cédric en Bo geeft Laura meer tekst en uitleg bij haar eerdere ontboezeming: 'Ik was altijd benieuwd naar seks met een vrouw. En ik heb de kans gehad dat te ontdekken en toen besloten 'dit is iets wat ik echt wil'. Met mijn huidige partner heb ik dan besproken dat ik ook nog een relatie wou kunnen hebben met een vrouw of dat we samen seks zouden hebben met een tweede vrouw. Alles draait om open communicatie met je partner.' Cédric en Bo zijn onder de indruk. 'Het is toch heel opmerkelijk dat alle koppels haar eruit pikten, zonder dat we dit op voorhand wisten', bedenkt Bo.
De afleveringen van 'Free Love Paradise' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO. De vierde aflevering is aansluitend op de uitzending van donderdagavond ook al in preview te bekijken via Streamz.
'Free Love Paradise', donderdag 19 november om 20.45 uur bij VTM 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Katy Perry aangekondigd als headliner van 'Isle Of MTV Malta 2026'
- Koppel daagt elkaar uit in 'So You Think You Can Dance'
- Van Italië tot Kirgizië en alles daartussen: dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'
- 'Vandaag Inside' en 'De Oranjezomer' verhuizen tijdelijk naar het zonnige Curaçao
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Manon
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX?
Kijktip van de dag

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.
'Justice For All', om 22.20 uur op Play.



































