Welk geheim draagt Laura van 'Free Love Paradise' met zich mee?

In 'Free Love Paradise' ontdekten de zes koppels vorige week de 'Secret Garden': een plek met gelijkgestemde vrijgezellen die ook willen experimenteren met de vrije liefde.
Na de eerste feestavond is meteen duidelijk dat de Gentse Laura de favoriete vrijgezel is van zowat alle koppels. Zij voelt als geen ander aan hoe je moet omgaan met het spanningsveld in een open relatie en vormt voor geen van de vrouwen een bedreiging. In de derde aflevering is te zien hoe de koppels steeds meer toenadering zoeken tot Laura.
Bij Lenny & Tamara blijft Laura zelfs overnachten. En dat is voor Lenny een heel nieuwe wereld die open gaat: 'In het begin dacht ik… ze gaat haar omkleden, moet ik daar naar kijken als ze daar loopt? Voor ons is dit best al ver...' klinkt het. 'In Nederland doen we dit allemaal niet', vult Tamara aan.
Tijdens die eerste nacht met Lenny & Tamara vertelt vrijgezel Laura hen een verrassend geheim. 'Laura heeft ons uitgelegd dat ze dit experiment héél goed snapt omdat zij op dit moment zelf in een open relatie zit', vertelt Lenny. Tamara vult enthousiast aan: 'Natuurlijk is dit wel een verrassing, maar wel een hele fijne verrassing! Een verrassing waar we wat aan hebben.' Laura voelt zich prima in haar huidige open relatie: 'Ik zou geen gesloten relatie meer kunnen hebben.'
De volgende ochtend mogen er drie koppels voor de eerste keer op date met één of meerdere vrijgezellen naar keuze. Pieter & Shantie kiezen voor de Nederlandse Boudewijn en Eva. Zij duiken in de Mexicaanse Mescal proeverij. Cristina voelt zich niet lekker en laat haar Gaêtan alleen op pad gaan met Charlotte. Maar is het wel een goed idee om die twee alleen naar een kookworkshop te sturen? Cédric en Bo verkiezen tenslotte Justin en Laura voor een spiritueel modderbad.
Op date met Cédric en Bo geeft Laura meer tekst en uitleg bij haar eerdere ontboezeming: 'Ik was altijd benieuwd naar seks met een vrouw. En ik heb de kans gehad dat te ontdekken en toen besloten 'dit is iets wat ik echt wil'. Met mijn huidige partner heb ik dan besproken dat ik ook nog een relatie wou kunnen hebben met een vrouw of dat we samen seks zouden hebben met een tweede vrouw. Alles draait om open communicatie met je partner.' Cédric en Bo zijn onder de indruk. 'Het is toch heel opmerkelijk dat alle koppels haar eruit pikten, zonder dat we dit op voorhand wisten', bedenkt Bo.
De afleveringen van 'Free Love Paradise' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO. De vierde aflevering is aansluitend op de uitzending van donderdagavond ook al in preview te bekijken via Streamz.
'Free Love Paradise', donderdag 19 november om 20.45 uur bij VTM 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De familie Froger komt thuis bij RTL en Videoland
- Kijkcijfers: donderdag 9 april 2026
- Zoektocht naar verdwenen vissersschepen in nieuwe EO-serie 'Op zee gebleven'
- Nieuw seizoen met spraakmakend oud-bekenden in 'Daar Gaan Ze Weer'
- Kijkcijfers: woensdag 8 april 2026
- 'Kassa' zaterdag over hoge facturen
- Laura Tesoro in tranen tijdens eerste Big Battles in 'The Voice': 'Dit is het ergste aan mijn job'
- Golftoernooi op Augusta National met 's werelds beste spelers live te zien bij Ziggo Sport
- Veiligheidsbediende Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over een gewapende man in het station
- De mantelzorgmakelaar: verdienmodel of onmisbare hulp voor mantelzorgers?
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Gesprek met Rinus Gerritsen en Nico Dijkshoorn in 'FM op 5'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE boeken succes met grote nieuwe acties
- Ontdek de 3 finalisten van MNM Start to dj
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'?
Kijktip van de dag

De wedstrijd gaat een nieuwe fase in: de Big Battles. De coaches verdelen hun kandidaten in groepjes die strijden voor een plek in de volgende ronde. Alles kan: één, meerdere of geen winnaars. Na deze ronde blijven er nog zes kandidaten per team over.
'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.



































