Welk duo krijgt de wildcard in 'Mijn Pop-uprestaurant!'

woensdag 15 april 2015

Voor de jury de winnaar van de wildcard bekend maakt. Brengt ze eerst nog een bezoek aan 'BUFF' in Oostende. Naast de wildcard krijgt het winnende duo ook een masterclass van sterrenchef Peter Goossens.

Het duo dat die wint komt namelijk niet in aanmerking voor een eerste sluiting. In aflevering tien wordt duidelijk welk restaurant zeker gespaard blijft van de eerste sluiting.

Thomas en Alexia zijn nerveus voor het bezoek van de jury. Ze hebben nog nooit goed kunnen scoren, maar sinds chef Jeremy er is, lijkt alles gesmeerd te lopen in Oostende. Hij moet het wapen worden om het deze keer eindelijk goed te doen.

Bij '’Manil's' in Antwerpen leek alles van een leien dakje te gaan, maar toch is er een kink in de kabel. De communicatie tussen de twee zussen verloopt stroef en de onderhuidse spanningen stapelen op. Daarnaast lijkt het geen evidentie voor de jongedames om hun personeel in het gareel te houden.

De ambitieuze Fee en Jonas moeten nog wat op adem komen na het bezoek van de jury want hun service verliep niet helemaal foutloos. Ze krijgen enorm veel steun van de Aalstenaars, maar de beslissing van de wildcard ligt in handen van de jury.

In 'Asparaguus' werken Dries en Guus verder aan hun taartenassortiment. Sergio was er lovend over, maar miste variatie. Guus probeert daarom een zeer bijzondere vlaai te ontwikkelen: ééntje met asperges.

In Brussel moeten Miguel en Liselotte het jurybezoek nog wat verder verteren. Er was positieve feedback maar ook een aantal minpuntjes. Miguel gaat aan de slag met zijn eclairs. Hulpkok James heeft daarnaast een hele lijst met opmerkingen gemaakt die hij met het hele team wil bespreken. Volgens James moet Miguel zich dringend opwerpen als een échte chef.

'Mijn Pop-uprestaurant!', donderdag 16 april om 20.35 uur op VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Michiel laat zich niet tegenhouden door progeria, ook al stelt zijn gezondheid hem steeds meer op de proef. Een gesprek over zijn hart doet hem nadenken over de toekomst. Amber bouwt aan haar droom en bloeit open tijdens de repetities van een musical.

'How to Be Alive: Amber en Michiel', om 21.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:10
    Hallo Kroket
    07:25
    Grizzy & the Lemmings
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    09:00
    Zomerbeelden
  • 07:20
    Samson en Marie
    07:30
    Molang
  • 07:10
    Move On
    07:30
    De Buurtpolitie Extra
  • 01:05
    Geen uitzending
    11:40
    Gladiators
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    09:00
    Geen uitzending
  • 07:20
    A Small Light
    09:10
    Geen uitzending
  • 07:05
    Ice Airport Alaska
    07:50
    Pawn Stars
  • 07:10
    De Hofleverancier
    07:30
    Op hete kolen
  • 06:45
    Without a Trace
    07:30
    Accident, Suicide, or Murder
  • 06:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 07:05
    Het perfecte terras
    07:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 07:15
    Open Vuur
    08:00
    Lekker Messy
  • 07:00
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 07:00
    The Good Ship Murder
    07:55
    Burn Notice
  • 07:20
    NOS Journaal 07.00 uur
    08:00
    NOS Journaal
  • 07:15
    Langs de Kust
    07:55
    BinnensteBuiten
  • 07:10
    Noddy, de detective
    07:22
    Zin in Zappelin