Welk duo krijgt de wildcard in 'Mijn Pop-uprestaurant!'

woensdag 15 april 2015

Voor de jury de winnaar van de wildcard bekend maakt. Brengt ze eerst nog een bezoek aan 'BUFF' in Oostende. Naast de wildcard krijgt het winnende duo ook een masterclass van sterrenchef Peter Goossens.

Het duo dat die wint komt namelijk niet in aanmerking voor een eerste sluiting. In aflevering tien wordt duidelijk welk restaurant zeker gespaard blijft van de eerste sluiting.

Thomas en Alexia zijn nerveus voor het bezoek van de jury. Ze hebben nog nooit goed kunnen scoren, maar sinds chef Jeremy er is, lijkt alles gesmeerd te lopen in Oostende. Hij moet het wapen worden om het deze keer eindelijk goed te doen.

Bij '’Manil's' in Antwerpen leek alles van een leien dakje te gaan, maar toch is er een kink in de kabel. De communicatie tussen de twee zussen verloopt stroef en de onderhuidse spanningen stapelen op. Daarnaast lijkt het geen evidentie voor de jongedames om hun personeel in het gareel te houden.

De ambitieuze Fee en Jonas moeten nog wat op adem komen na het bezoek van de jury want hun service verliep niet helemaal foutloos. Ze krijgen enorm veel steun van de Aalstenaars, maar de beslissing van de wildcard ligt in handen van de jury.

In 'Asparaguus' werken Dries en Guus verder aan hun taartenassortiment. Sergio was er lovend over, maar miste variatie. Guus probeert daarom een zeer bijzondere vlaai te ontwikkelen: ééntje met asperges.

In Brussel moeten Miguel en Liselotte het jurybezoek nog wat verder verteren. Er was positieve feedback maar ook een aantal minpuntjes. Miguel gaat aan de slag met zijn eclairs. Hulpkok James heeft daarnaast een hele lijst met opmerkingen gemaakt die hij met het hele team wil bespreken. Volgens James moet Miguel zich dringend opwerpen als een échte chef.

'Mijn Pop-uprestaurant!', donderdag 16 april om 20.35 uur op VTM.



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Stef Wauters (VTM NIEUWS)

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.

'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    De Columbus
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 22:45
    Whatever It Takes: Inside the eBay Scandal
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Sam & Julia
  • 22:45
    Een Goed Jaar
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 22:15
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    03:00
    Geen uitzending
  • 22:30
    Magnum P.I.
    11:50
    Geen uitzending
  • 22:25
    Lansky
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:05
    ER
    09:00
    Geen uitzending
  • 22:25
    Baywatch
    06:00
    Joe
  • 22:20
    Playing Nice
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 23:05
    Friends
    07:40
    New Girl
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    12:45
    See
  • 22:25
    Huizenjagers
    12:45
    Embarrassing Bodies
  • 22:20
    Cold Case
    12:20
    Vanished: The Lucie Blackman Mystery
  • 23:12
    Trends Doc
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:15
    Roger
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 23:15
    Winterse Kost
    06:45
    Bon Appetit
  • 23:10
    Unforgotten
    06:55
    Death in Paradise
  • 22:40
    NCIS: New Orleans
    12:45
    Storage Wars
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    13:00
    NOS Journaal
  • 23:05
    Advocaat van de onderwereld
    13:00
    NOS Journaal
  • 23:10
    Down The Road
    12:55
    Saïd & Anna