Welk duo krijgt de wildcard in 'Mijn Pop-uprestaurant!'

woensdag 15 april 2015

Voor de jury de winnaar van de wildcard bekend maakt. Brengt ze eerst nog een bezoek aan 'BUFF' in Oostende. Naast de wildcard krijgt het winnende duo ook een masterclass van sterrenchef Peter Goossens.

Het duo dat die wint komt namelijk niet in aanmerking voor een eerste sluiting. In aflevering tien wordt duidelijk welk restaurant zeker gespaard blijft van de eerste sluiting.

Thomas en Alexia zijn nerveus voor het bezoek van de jury. Ze hebben nog nooit goed kunnen scoren, maar sinds chef Jeremy er is, lijkt alles gesmeerd te lopen in Oostende. Hij moet het wapen worden om het deze keer eindelijk goed te doen.

Bij '’Manil's' in Antwerpen leek alles van een leien dakje te gaan, maar toch is er een kink in de kabel. De communicatie tussen de twee zussen verloopt stroef en de onderhuidse spanningen stapelen op. Daarnaast lijkt het geen evidentie voor de jongedames om hun personeel in het gareel te houden.

De ambitieuze Fee en Jonas moeten nog wat op adem komen na het bezoek van de jury want hun service verliep niet helemaal foutloos. Ze krijgen enorm veel steun van de Aalstenaars, maar de beslissing van de wildcard ligt in handen van de jury.

In 'Asparaguus' werken Dries en Guus verder aan hun taartenassortiment. Sergio was er lovend over, maar miste variatie. Guus probeert daarom een zeer bijzondere vlaai te ontwikkelen: ééntje met asperges.

In Brussel moeten Miguel en Liselotte het jurybezoek nog wat verder verteren. Er was positieve feedback maar ook een aantal minpuntjes. Miguel gaat aan de slag met zijn eclairs. Hulpkok James heeft daarnaast een hele lijst met opmerkingen gemaakt die hij met het hele team wil bespreken. Volgens James moet Miguel zich dringend opwerpen als een échte chef.

'Mijn Pop-uprestaurant!', donderdag 16 april om 20.35 uur op VTM.



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Switch
    07:30
    Stresskippen
  • 18:18
    Michael Van Peel: ' Welcome to the Rebellion'
  • 19:45
    Karrewiet
    07:00
    Kaatje zingt
  • 19:00
    VTM Nieuws
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    02:40
    Geen uitzending
  • 19:40
    S.W.A.T.
    12:25
    Geen uitzending
  • 19:35
    All New Traffic Cops
    10:00
    Geen uitzending
  • 19:05
    The Christmas Gift
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 19:30
    Drie mannen onder een dak
    06:00
    Joe
  • 18:55
    Kijken en Kijken Kijken
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 19:40
    FBI
    06:35
    Coroner
  • 19:25
    Chopper Cops
    12:30
    Cobra Kai
  • 19:40
    Chateau Meiland
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 19:35
    Snapped
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 15:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:47
    De tip
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 19:45
    Sarah's Sweet Table
  • 19:00
    Death in Paradise
    08:55
    Murdoch Mysteries
  • 19:45
    NCIS: New Orleans
    12:55
    Storage Wars
  • 19:05
    Carrie op Vrijdag
    13:00
    NOS Journaal
  • 19:40
    Meldpunt Actueel
    13:00
    NOS Journaal
  • 19:25
    Onderweg naar liefde
    12:35
    Peperbollen