Welk duo krijgt de wildcard in 'Mijn Pop-uprestaurant!'

Voor de jury de winnaar van de wildcard bekend maakt. Brengt ze eerst nog een bezoek aan 'BUFF' in Oostende. Naast de wildcard krijgt het winnende duo ook een masterclass van sterrenchef Peter Goossens.
Het duo dat die wint komt namelijk niet in aanmerking voor een eerste sluiting. In aflevering tien wordt duidelijk welk restaurant zeker gespaard blijft van de eerste sluiting.
Thomas en Alexia zijn nerveus voor het bezoek van de jury. Ze hebben nog nooit goed kunnen scoren, maar sinds chef Jeremy er is, lijkt alles gesmeerd te lopen in Oostende. Hij moet het wapen worden om het deze keer eindelijk goed te doen.
Bij '’Manil's' in Antwerpen leek alles van een leien dakje te gaan, maar toch is er een kink in de kabel. De communicatie tussen de twee zussen verloopt stroef en de onderhuidse spanningen stapelen op. Daarnaast lijkt het geen evidentie voor de jongedames om hun personeel in het gareel te houden.
De ambitieuze Fee en Jonas moeten nog wat op adem komen na het bezoek van de jury want hun service verliep niet helemaal foutloos. Ze krijgen enorm veel steun van de Aalstenaars, maar de beslissing van de wildcard ligt in handen van de jury.
In 'Asparaguus' werken Dries en Guus verder aan hun taartenassortiment. Sergio was er lovend over, maar miste variatie. Guus probeert daarom een zeer bijzondere vlaai te ontwikkelen: ééntje met asperges.
In Brussel moeten Miguel en Liselotte het jurybezoek nog wat verder verteren. Er was positieve feedback maar ook een aantal minpuntjes. Miguel gaat aan de slag met zijn eclairs. Hulpkok James heeft daarnaast een hele lijst met opmerkingen gemaakt die hij met het hele team wil bespreken. Volgens James moet Miguel zich dringend opwerpen als een échte chef.
'Mijn Pop-uprestaurant!', donderdag 16 april om 20.35 uur op VTM.
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- Dan toch! 'Tien Om Te Zien' deze zomer vanuit Middelkerke
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.



































