Weinig enthousiasme in 'EHBL'

Tinne is 24 en werkt als verpleegster in een daghospitaal. Haar man Marc is 29 en werkt als zelfstandig elektricien. Eerst hebben ze een tijdje samengewoond in een caravan in de tuin van zijn ouders.
T
oen Tinne zwanger was, hebben ze een huis gekocht in Lommel, waar ze kort maar hevig in verbouwd hebben. Het enthousiasme van Marc is intussen geluwd, en daar is Tinne niet echt gelukkig mee. Zij is immers opnieuw zwanger en zou graag willen dat alles nu eens definitief in orde geraakt.
Elke en Bas hebben niet veel moeite om te zien wat Tinne bedoelt. Het bureau van Marc bijvoorbeeld is totaal niet afgewerkt en dus geen ideale plaats om klanten te ontvangen. De kinderkamer is ongezellig, veel te koud en de vloer is slecht gelegd. Maar het allerergste is de badkamer. Die lijkt nog een halve werf: er ligt geen plafond, slechts de helft is betegeld, uit de kranen komt voorlopig geen water. En er staat wel een toilet, maar je kan er niet gaan zitten, want er is een barst in. Niet echt een plek om te ontspannen, of om je 's ochtends rustig klaar te maken.
Terwijl Bas, Elke en Tinne hun karren volladen, is Marc volop aan het werk op een werf te Kerkhoven. En het is daar dat Elke hem overvalt, om hem zijn weekendplannen mee te delen. De dag erop zijn Stefan, Bram, Kim, Johan en Peter precies op tijd op de afspraak, klaar om erin te vliegen. Een aantal onder hen zijn professionele klussers en dat is er dan ook van bij het begin aan te merken.
Maar geroutineerd of niet, iedereen kan nog wel iets leren van superklusser Bas. Hij legt uit hoe je kan vermijden dat je spleten krijgt in een houten vloer, hoe je deze vloer nadien moet behandelen, hoe je isolatie plaatst, hoe je aan de slag kan met een wipzaag, en waar je moet op letten bij het plaatsen van een hangtoilet.
Zaterdagavond wordt er tot in de late uurtjes doorgeklust, maar zondag ligt de deadline vast: om 18 uur moet het klaar zijn, want dan staat Tinne weer voor de deur...
'EHBL', zaterdag 4 november om 17.50 uur en zondag 5 november om 14.20 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ray 'Albert' Verhaeghe wordt voor zijn 100ste verjaardag verrast door zijn 'Familie'
- 'VRT Zomerhit': heel de zomer lang VRT aan zee in Blankenberge
- Kijkcijfers: dinsdag 17 maart 2026
- VRT NWS documentaire herdenkt aanslagen: '22/3 tien jaar geleden'
- 'Taboes' over partnergeweld tegen mannen: Robbert Rodenburg opent het gesprek
- De jacht op de erfenis in 'Meldpunt Actueel'
- Peter Boeckx volgt verschillende zedenzaken en gaat ook in gesprek met Reuben D.B. in 'Justice For All'
- Speciale 'Mocronado’s' van Omroep WNL toont contrast tussen generaties
- 'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is': Wesley kent spelverloop van 'De Box' beter dan allesweter Koen
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- Willy-dj Tomas De Soete duikt de 'Willy 500 van de jaren '90' in met smerigste filmscène ooit
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
Multimedia SPOTLIGHT
-
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris'
Kijktip van de dag

Tien jaar na de aanslagen van 22 maart 2016 brengt VRT NWS een unieke historische en maatschappelijke documentaire op basis van een zorgvuldige selectie van beelden van bewakingscamera's. VRT NWS bekijkt de beelden van deze gitzwarte dag met elf slachtoffers, nabestaanden, speurders en hulpverleners. Welke impact hebben de aanslagen gehad op hun leven en waar staan ze vandaag? Hoe houden we de collectieve herinnering in stand voor de huidige en toekomstige generaties?
'22/3 Tien Jaar Geleden', om 20.45 uur op VRT 1.
































