Web fenomeen 'Lucas the Spider' komt naar Cartoonito!

zondag 2 oktober 2022
Foto: Boomerang - © Day One MPM 2022

'Lucas the Spider' volgt de avonturen van een groothartig, ongelofelijk schattig, klein springend spinnetje genaamd Lucas. Dit vrolijke, nieuwsgierige, muziekliefhebbende, 4 jaar oud spinnetje wil dat we hem vergezellen als hij deze reusachtige wereld verkent en leert over het verspreiden van liefde en solidariteit terwijl hij heel veel plezier heeft met al zijn vriendjes.

De nieuwe 'Lucas the Spider'-serie op Cartoonito, die zijn authenticiteit behoudt en naast Fresh TV & WexWorks Media's lopende productie van de originele YouTube-shorts loopt, zal zich richten op Lucas en zijn onschuldige en vertederende kijk op de wereld. Dit terwijl er langere verhaallijnen, nieuwe personages en een uitgebreid universum worden geïntroduceerd.


'Lucas the Spider' was oorspronkelijk gecreëerd door ervaren animator Joshua Slice als een serie met geanimeerde shorts (ingesproken door zijn neefje), die in november 2017 op YouTube in première ging. Vandaag de dag heeft Lucas meer dan 870 miljoen views, meer dan 3,6 miljoen abonnees en een succesvolle lijn van speelgoed en gelicentieerde goederen gelanceerd.

Het succes van 'Lucas the Spider' zal blijven groeien nu het zich bij een reeks van diverse programma's voegt op WarnerMedia Kids & Family's Cartoonito. Het merk, dat als een speciaal programmablok zal worden gelanceerd op Boomerang, biedt een moderne benadering van een programmatie voor kleuters en is ontwikkeld om het unieke potentieel van elk kind te ondersteunen met het educatieve kader, Humancentric Learning.

Ga vanaf 3 oktober mee met Lucas en zijn dierenvriendjes Findley, Avocado en Weebiscuit op hun nieuwste avonturen om 13.30 uur op Cartoonito.


Persbericht Day One MPM/Boomerang
https://www.boomerangtv.nl/
Meer artikels over Boomerang

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:30
    Ket & Doc
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 07:35
    De mini's
  • 07:20
    Hallo K3
    05:15
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    12:15
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:10
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    00:35
    Geen uitzending
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    This Is Us
  • 07:20
    Blood & Treasure
    02:05
    Geen uitzending
  • 07:40
    911 Crisis Center
    02:25
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 04:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 07:41
    Jong geleerd
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:40
    BBQ Vanavond?!
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 06:55
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:05
    Darby and Joan
  • 07:30
    Scrubs
    02:00
    American Housewife
  • 07:40
    Goedemorgen Nederland
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:45
    Nieuwsuur
  • 07:35
    Kindertijd
    02:30
    Eva