Web fenomeen 'Lucas the Spider' komt naar Cartoonito!

'Lucas the Spider' volgt de avonturen van een groothartig, ongelofelijk schattig, klein springend spinnetje genaamd Lucas. Dit vrolijke, nieuwsgierige, muziekliefhebbende, 4 jaar oud spinnetje wil dat we hem vergezellen als hij deze reusachtige wereld verkent en leert over het verspreiden van liefde en solidariteit terwijl hij heel veel plezier heeft met al zijn vriendjes.
De nieuwe 'Lucas the Spider'-serie op Cartoonito, die zijn authenticiteit behoudt en naast Fresh TV & WexWorks Media's lopende productie van de originele YouTube-shorts loopt, zal zich richten op Lucas en zijn onschuldige en vertederende kijk op de wereld. Dit terwijl er langere verhaallijnen, nieuwe personages en een uitgebreid universum worden geïntroduceerd.
'Lucas the Spider' was oorspronkelijk gecreëerd door ervaren animator Joshua Slice als een serie met geanimeerde shorts (ingesproken door zijn neefje), die in november 2017 op YouTube in première ging. Vandaag de dag heeft Lucas meer dan 870 miljoen views, meer dan 3,6 miljoen abonnees en een succesvolle lijn van speelgoed en gelicentieerde goederen gelanceerd.
Het succes van 'Lucas the Spider' zal blijven groeien nu het zich bij een reeks van diverse programma's voegt op WarnerMedia Kids & Family's Cartoonito. Het merk, dat als een speciaal programmablok zal worden gelanceerd op Boomerang, biedt een moderne benadering van een programmatie voor kleuters en is ontwikkeld om het unieke potentieel van elk kind te ondersteunen met het educatieve kader, Humancentric Learning.
Ga vanaf 3 oktober mee met Lucas en zijn dierenvriendjes Findley, Avocado en Weebiscuit op hun nieuwste avonturen om 13.30 uur op Cartoonito.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen EO's 'Rachel valt binnen': wie houdt Nederland veilig?
- Joanna Lumley volgt de Donau op MAX
- De 50e EO-Jongerendag is uitverkocht
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job'
Kijktip van de dag

Jan vergeet zijn en Julies huwelijksverjaardag en probeert het goed te maken door een dag vol verrassingen te organiseren voor Julie, inclusief een bezoek aan een chic hotel mét wellness. Maar al snel blijkt dat plannen maken makkelijker is dan ze uit te voeren.
'Boomer', om 20.55 uur op VRT 1.



































