Wat staat deze week op het menu in 'Dagelijkse Kost'?

zondag 21 mei 2023
Foto: Eén - © VRT 2022

Jeroen Meus zet in 'Dagelijkse Kost' elke dag van de week een smakelijk gerecht op tafel. Hij bewijst dat koken een plezier is voor iedereen, voor elk moment of evenement en naar ieders smaak. We kijken al even vooruit naar het menu van deze week.

Maandag: Pasta 'broccolini' met blauwe kaas
Deze zalige, frisgroene pasta is een absolute winner. De romige saus op basis van broccoli en kort gebakken broccolini met een lichte toets van blauwe kaas is een voltreffer op alle vlakken!


Dinsdag: Stoofpot van kip met pancetta en champignons, gebakken aardappelen en kropsla
Een overheerlijke stoofpot met zacht gegaarde kippenbouten in een romige saus met citroen en salie, gebakken champignons en pancetta. Met wat krokant gebakken aardappelen en wat kropsla boks je met weinig moeite een topmaaltijd in elkaar.

Woensdag: Risotto met asperges, tomaat en krab
Een snelle hap met alleen maar topingrediënten: zalig smeuïge risotto met tomatenblokjes, onze Belgische trots en krabvlees. Het hoeft niet altijd ingewikkeld te zijn.

Donderdag: Coupe rabarber met sabayon van Liefmans Goudenband, cassis en amandelcrumble
Wat is er beter op een mooie lentedag dan een chique ijscoupe? Zeker wanneer dat ijs nog eens wordt gepimpt met stukjes gemarineerde rabarber, een luchtige sabayon met Belgisch bier en een zanderige crumble met amandel en 'kinnekessuiker'.

Vrijdag: Gegratineerde aubergine met lamsgehakt en couscous met waterkerspesto
Hiermee ge je op culinaire wijze het weekend in! Een hemelse ragù van lamsgehakt, gegratineerd in de oven, met een simpele couscous en pesto op basis van waterkers, koriander en geschaafde amandelen.

'Dagelijkse Kost', van maandag tot vrijdag om 18.15 uur op VRT 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:30
    De repair shop
    17:10
    Witse
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:45
    Red shadow over the White House
  • 16:35
    Belfort & Lupin
    17:00
    3Hz
  • 16:35
    Sara
    17:10
    Aspe
  • 16:20
    My Kitchen Rules
    17:40
    De Planckaerts
  • 15:40
    The Blue Lagoon
    17:25
    9-1-1
  • 16:40
    Cheers
    17:10
    Stargate SG-1
  • 16:55
    Suits
    17:45
    ER
  • 16:45
    Wat nu weer?
    17:20
    SOS Piet
  • 16:30
    Oogappels
    17:25
    Lang Leve de Liefde
  • 16:40
    This Is Us
    17:25
    Manifest
  • 16:20
    Leverage: Redemption
    17:15
    Two and a Half Men
  • 16:35
    Property Brothers
    17:25
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 16:35
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:51
    Het perfecte terras
    17:00
    Een Uur Sorry Music
  • 16:30
    Urban Barbecue
    17:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    17:05
    Death in Paradise
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    17:50
    Below Deck
  • 15:50
    The Great British Bake Off
    16:56
    Socutera
  • 16:30
    Van boerenkool tot kurkuma
    17:10
    MAX Geheugentrainer
  • 16:55
    Troublemakers
    17:10
    Lucas etc.